Futbols

9.apr 2018
Ukraiņu speciālistam Romānam Grigorčukam pērn bijušas nekonkrētas sarunas saistībā ar Latvijas futbola izlasi, bet šobrīd viņš par šādu iespēju nedomā, portālam Sportacentrs.com pastāstīja Azerbaidžānā strādājošais speciālists.
6.apr 2018
“Tas, ka martā Latvijas futbola izlase nonāca vēsturiski zemākajā punktā un zaudēja Gibraltāram, nav nekāds brīnums, tās ir sekas ilggadējai Latvijas Futbola federācijas [LFF] bezdarbībai,” pārliecināts sporta kluba Cēsis vadītājs Krišjānis Kļaviņš
6.apr 2018
Latvijas Futbola federācijas valde šonedēļ nolēma atlaist vīriešu izlases galveno treneri Aleksandru Starkovu, bet par potenciālajiem kandidātiem, ko uzrunāt Starkova vietā, pagaidām LFF oficiālajos kanālos ir pieklājīgs klusums. Sporta totalizators „Betsafe” savās prognozēs norāda, ka ticamākais variants ir ukrainis Romāns Grigorčuks vai arī kāds ārzemju treneris, kuram līdz šim nav bijusi tieša saistība ar Latvijas futbolu, savukārt Latvijas speciālista izvēlēšanās būtu krietns pārsteigums.
5.apr 2018
Latvijas Futbola federācijas (LFF) Godīgas spēles un ētikas komiteja trešdien sēdē nekonstatēja ļaunprātīgu rezultāta ietekmēšanu pārbaudes spēlē starp divām "komanda.lv" pirmās līgas komandām Rēzeknes FA/BJSS un Preiļu BJSS, ceturtdienas vakarā vēsta LFF.
4.apr 2018
Pēc tam, kad Aleksandrs Starkovs otrdien tika atbrīvots no Latvijas futbola izlases galvenā trenera amata, tiek meklēts jauns treneris. Varianti ir dažādi, starp tiem arī populārais dziedātājs Markus Riva.
3.apr 2018
Latvijas Futbola federācijas valdes ārkārtes sēdē šodien tika pieņemts lēmums par valstsvienības galvenā trenera Aleksandra Starkova atlaišanu no amata. No deviņiem dalībniekiem pret balsoja tikai trīs – prezidents Guntis Indriksons, Vladimirs Žuks un Arturs Zakreševskis.
3.apr 2018
Latvijas Futbola federācijas prezidenta krēslā pēdējās nedēļas atrodas Guntis Indriksons, kurš pēc šodien notikušās valdes ārkārtas sēdes atklāja, ka balsojis par Aleksandra Starkova palikšanu amatā un ka ar šādu sastāvu sasniegt cerētos rezultātus nav spējīgs neviens speciālists. Vienlaikus Indriksons zaudējumu Gibraltāra izlasei nosauca par kauna traipu.
3.apr 2018
Šodien notikušajā Latvijas Futbola federācijas valdes ārkārtas sēdē pieņemts lēmums par Latvijas valstsvienības galvenā trenera Aleksandra Starkova atlaišanu no amata. Par viņa atstādināšanu balsoja seši, bet pret – trīs valdes locekļi, tostarp prezidents Guntis Indriksons.
27.mar 2018
Eiropas čempione Portugāle vakar pārbaudes spēlē ar 0:3 piekāpās Nīderlandes izlasei. Otrajā puslaikā pie Krištianu Ronaldu centās nokļūt vairāki līdzjutēji, un vienam no viņiem pat izdevās zvaigzni nobučot uz vaiga. Pāris minūtes vēlāk galvenais treneris Fernandu Santušs Ronaldu nomainīja.
27.mar 2018
Marko Regžam gūstot trīs vārtus un divus no tiem pēdējās spēles minūtēs, Latvijas U19 futbola izlase otrdien UEFA Eiropas čempionāta Elites kārtas kvalifikācijas pēdējā mačā ar rezultātu 3:2 apspēlēja Ungāriju un palika otrajā vietā grupā.
27.mar 2018
Austrālijas Ārlietu ministre pieļāvusi iespēju, ka valsts futbola izlase varētu boikotēt 2018.gadā notiekošo Pasaules kausa finālturnīru, kas risināsies Krievijā.
26.mar 2018
Incidents noticis futbola spēles laikā, kad spēkojās Slovākijas un Taizemes izlases. Slovākijas futbolists saņēma triecienu ar bumbu pa galvu, kā rezultātā nokrita zemē un zaudēja samaņu. Komandas biedrs, kurš piesteidzās pirmais, veica nepieciešamās darbības, lai spēlētājs neizrītos ar savu mēli.
26.mar 2018
Latvijas futbola izlases pamatvārtsargs un kapteinis Andris Vaņins, kurš aizvadīja pirmo puslaiku, intervijā Latvijas Futbola federācijai atvainojās līdzjutējiem par kaunpilno zaudējumu Gibraltārā (0:1).
25.mar 2018
Pārbaudes spēlē Gibraltārā Aleksandra Starkova vadītā Latvijas futbola izlase ar 0:1 piekāpās mājiniekiem, kuri guva savu pirmo uzvaru kopš 2014. gada, iesitot uzvaras vārtus 88. minūtē pēc veiksmīga rikošeta. Latvijas izlase tikmēr pēdējās 15 spēlēs pratusi pieveikt tikai Andoru un šodien piedzīvojusi vienu no apkaunojošākajiem zaudējumiem savā vēsturē.
22.mar 2018
Marveljā (Spānija) aizvadīta pārbaudes spēles futbolā, kurā Latvijas nacionālā izlase otrajā puslaikā spēja atspēlēties un cīnījās neizšķirti 1:1 ar Fēru salām. Pirmos vārtus valstsvienības sastāvā guva ''Metta/LU'' uzbrucējs Vladislavs Fjodorovs.
22.mar 2018
Aleksandra Starkova vadītā Latvijas futbola izlase šodien pulksten 19:00 pārbaudes spēlē, kas norisināsies Spānijā, tiksies ar Fēru salām – komandu, kuru 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijā neizdevās uzvarēt, mājās piedzīvojot zaudējumu un viesos cīnoties neizšķirti, divos mačos vārtus tā arī neiesitot.
15.mar 2018
UEFA Čempionu līgā noskaidrota pēdējā ceturtdaļfināliste – 11. reizi pēc kārtas starp astoņām labākajām komandām iekļuvusi "Barcelona", kas savā laukumā ar 3:0 sakāva Londonas "Chelsea", divu spēļu summā triumfējot ar 4:1. Lielisku sniegumu demonstrēja Lionels Mesi – divi vārti un rezultatīva piespēle.
13.mar 2018
Grieķijas spēcīgākās futbola līgas duelī starp Saloniku PAOK un Atēnu AEK laukuma saimniekiem 89. minūtē aizmugures dēļ netika ieskaitīti gūtie vārti, kā dēļ laukumā devies PAOK īpašnieks Ivans Savidis, pie kura atradies arī šaujamierocis. Spēle netika pabeigta.
6.mar 2018
100 dienas līdz futbola Pasaules kausam, kas risināsies Krievijā.
5.mar 2018
Vakar liels incidents izcēlās Nīderlandes otrajā spēcīgākajā līgā jeb 1. līgā, kad "Go Ahead Eagles" atbalstītāji pēc sakāves savā laukumā pret "De Graafschap" (0:4) izskrēja laukumā un uzbruka viesu futbolistiem. Nīderlandes mediji ziņo, ka aizturēti septiņi fani. Spēles sākums petaržu mešanas dēļ tika aizkavēts par desmit minūtēm. Interesanti, ka pirms diviem gadiem klubi bija mainītām lomām. "De Graafschap" fani savā laukumā pēc zaudējuma pārspēlēs (1:4, 1:1) un netikšanas uz augstāko līgu uzbruka "Go Ahead Eagles" spēlētājiem. "De Graafschap" ar 44 punktiem 27 spēlēs šosezon ir sestajā vietā, kamēr "Go Ahead Eagles" pēdējās 16 spēlēs izcīnījusi tikai divas uzvaras un ar 26 punktiem ir 17. pozīcijā.