Eiropas Savienība

Vakar, 19:39
Eiropas Savienības (ES) un nacionālajā līmenī mērķtiecīgi jāstrādā pie labvēlīgu un pievilcīgu dzīves apstākļu nodrošināšanas lauku apvidu iedzīvotājiem, lai nodrošinātu pieejamību nepieciešamajai infrastruktūrai, pakalpojumiem, izglītības iespējām un darba vietām, ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sanāksmē Briselē sacīja zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS).
13.jūl
Pēc iestāšanās Eiropas Savienībā (ES) tās jaunajās dalībvalstīs sākušas sarukt lauku putnu populācijas, secināts starptautiskā pētījumā, par kuru informē Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) komunikācijas speciāliste Kitija Balcare.
11.jūl
Eiropas ebreju kopiena saskaras ar pieaugošu antisemītisma vilni, un konflikts Tuvajos Austrumos grauj panākumus, kas gūti cīņā pret to, ceturtdien paziņoja Eiropas Savienības (ES) Pamattiesību aģentūra.
5.jūl
Eiropas Savienības (ES) līderi ceturtdien pauda bažas par baumām, ka ES prezidējošās valsts Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns varētu apmeklēt Maskavu.
4.jūl
Eiropas Savienība (ES) ceturtdien noteica papildu pagaidu nodevas līdz 38% apmērā Ķīnas elektromobiļu importam negodīgu valsts subsīdiju dēļ.
29.jun
Eiropas Savienība (ES) sestdien parakstījusi ar Ēģipti vienošanos par miljardu eiro lielām ES investīcijām abu valstu stratēģiskās sadarbības ietvaros.
27.jun
Eiropas Savienības (ES) augstāko amatu sadalījums, par kuru vienojušās bloka dalībvalstis, ir optimāls un zināmā mērā labvēlīgs ne tikai Latvijai, bet visam reģionam, tādu viedokli aģentūrai LETA pauda Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sociālo zinātņu fakultātes pētniece un lektore Vineta Kleinberga.
26.jun
Iespējamais Eiropas Savienības (ES) augstāko amatu sadalījums ir delikāts kompromiss, tādu viedokli aģentūrai LETA pauda Ģeopolitikas pētījumu centra direktors un Hārvarda universitātes viespētnieks Māris Andžāns.
26.jun
Polijas varētu izmantot savu Eiropas Savienības (ES) prezidentūru, lai revidētu tā dēvēto Zaļo kursu, tajā skaitā izmešu tirdzniecības sistēmu (ETS2), vēsta poļu mediji.
25.jun
Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) nākamajā Eiropadomes sēdē Eiropas Savienības (ES) augstajos amatos atbalstīs "politiķus ar stabilām eiropeiskām vērtībām", taču konkrētus uzvārdus viņa nenosauca.
25.jun
Eiropas Savienība (ES) otrdien sākusi iestāšanās sarunas ar Ukrainu.
21.jun
Reaģējot uz Gruzijas "ārvalstu ietekmes" likumu, Eiropas Savienība (ES) apsver virkni pasākumu, tostarp sankcijas pret augstākajām valdības amatpersonām, finansiālās palīdzības samazināšanu un bezvīzu režīma ierobežošanu, liecina dokuments, kas nonācis ziņu vietnes "Euractiv" rīcībā.
21.jun
Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis piektdien oficiāli apstiprinājušas, ka nākamnedēļ sāksies sarunas ar Ukrainu un Moldovu par pievienošanos blokam.
21.jun
 Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns topošo Eiropas Savienības (ES) vadību, kuras priekšgalā atkal varētu atrasties Urzula fon der Leiena, nodēvējis par "kara un migrācijas koalīciju".
18.jun
Eiropas Savienības (ES) valstu līderiem pirmdienas vakarā nav izdevies panākt vienošanos par bloka augstāko amatu sadalījumu, pēc valstu un valdību vadītāju vakariņām Briselē paziņoja Eiropadomes prezidents Šarls Mišels.
17.jun
Neformālajā Eiropadomē šodien Briselē tiks pārrunāti iespējamie kandidāti uz Eiropas Savienības (ES) augsta ranga amatiem, informē Ārlietu ministrija.
11.jun
Eiropas Savienība (ES) sniegs humāno palīdzību Afganistānai, lai palīdzētu novērst badu, ņemot vērā humānās situācijas pasliktināšanos šajā valstī.
7.jun
Eiropas Komisija (EK) piektdien paziņojusi, ka Ukraina un Moldova izpildījušas kritērijus sarunu uzsākšanai par iestāšanos Eiropas Savienībā (ES).
6.jun
Iedzīvotāju viedoklis par Eiropas Parlamenta aktivitātēm ar katru gadu uzlabojas. SKDS dati liecina - ja pirms desmit gadiem pozitīvs vērtējums bija 25% iedzīvotāju, kas Eiropas Parlamenta aktivitātes vērtēja pozitīvi, tad tagad tas ir jau 41%. Tātad varam brīvi ceļot, strādāt, studēt jebkurā Eiropas Savienības dalībvalstī, bet kāds tad mūsu valstij un mums visiem ir bijis finansiālais labums no atrašanās Eiropas Savienībā? Vairāk stāsta “360TV ZIŅneši”.
5.jun
Francija, Vācija un Polija kļuvušas par "pastāvīgiem" Krievijas dezinformācijas uzbrukumu mērķiem pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām šonedēļ, otrdien paziņoja Eiropas Savienības (ES) vērtību un pārredzamības komisāre Vera Jourova.