Eirokomisārs

11.jun
Ministru kabinets otrdien lēma Eiropas Komisijas (EK) locekļa amatam nominēt līdzšinējo EK priekšsēdētājas izpildvietnieku Valdi Dombrovski (JV).
10.jun
Latvijas valdība jau rīt, 11.jūnijā, varētu lemt par Eiropas Parlamentā atkārtoti ievēlētā esošās Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieka Valda Dombrovska (JV) virzīšanu eirokomisāra amatam, pēc koalīcijas pārstāvju tikšanās žurnālistiem paziņoja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).
5.jun 2019
Partijas "KPV LV" Saeimas frakcijā nav apspriesta iespēja virzīt savu kandidātu eirokomisāra amatam, kā arī vēl nav pieņemts lēmums par kāda cita pretendenta atbalstīšanu, tomēr par savu pozīciju koalīcijas partnerus frakcija informēs sadarbības sanāksmē pirmdien, 10.jūnijā, pastāstīja frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs.
22.mai 2019
Iedzīvotāju eirokomisāra amatam atbalstītu politiķus Valdi Dombrovski (JV), Nilu Ušakovu (S) vai Robertu Zīli (VL-TB/LNNK), liecina pētījumu kompānijas "Berg Research" aptauja.
1.feb 2019
Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis vēlētos būt Latvijas kandidāts eirokomisāra amatam uz nākamo termiņu, lai gan valdība par šo jautājumu plāno diskutēt vēlāk.
15.jun 2014
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) varētu aicināt uz tikšanos ekspremjeru Valdi Dombrovski (V), lai iztaujātu viņu par kandidēšanu uz Eiropas Savienības komisāra amatu un, iespējams, arī par "kredītu lietu". Gala lēmums par šādas sarunas norisi gan vēl neesot pieņemts, noskaidroja aģentūra LETA.
27.nov 2009
Latvijas pārstāvim Andrim Piebalgam piedāvātais attīstības sadarbības eirokomisāra portfelis ir vērtējams kā "apmierinošs piedāvājums", aģentūrai LETA sacīja ārlietu ministrs Māris Riekstiņš (TP).
27.nov 2009
Eiropas Savienības (ES) attīstības sadarbības komisāra amata kandidāts no Latvijas Andris Piebalgs sev prognozē grūtu gaidāmo Eiropas Parlamenta (EP) deputātu iztaujāšanu.
27.nov 2009
Andris Piebalgas jaunajā Eiropas Komisijas sastāvā būs Eiropas Savienības attīstības sadarbības komisārs. Vienlaikus Piebalgs pārstāves Eiropas Komisiju Ārējo attiecību padomē. Šo Padomi saskaņā ar Lisabonas līgumu vadīs Augsta pārstāve Ārējo attiecību jautājumos Baronese Aštone.
15.nov 2009
Skaidrība par eirokomisāra portfeli Andrim Piebalgam varētu būt decembrī, intervijā aģentūrai LETA prognozēja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (JL).