Deniss Vasiļjevs

Vakar, 22:03
Latvijas sportists Deniss Vasiļjevs sestdien Ķīnā ieņēma otro vietu Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) daiļslidošanas sacensību "Shanghai Trophy" izvēles programmā un arī kopvērtējumā ierindojās otrajā pozīcijā.
10.feb 2022
Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs ceturtdien Pekinas olimpiskajās spēlēs izvēles programmā piedzīvoja nelielu kritienu, taču tas neliedza viņam uzlabot savu pozīciju un ieņemt 13.vietu, kamēr uzvaru izcīnīja ASV daiļslidotājs Neitans Čens.
8.feb 2022
Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs Pekinas olimpisko spēļu īsajā programmā bijis pārāk saspringts, sarunā ar žurnālistiem atzina sportists.
27.mar 2021
Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs sestdien Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā pasaules čempionātā daiļslidošanā izvēles programmā četrreiz kļūdījās lēcienos un sacensību noslēgumā ierindojās 18.vietā.
25.mar 2021
Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs ceturtdien Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā pasaules čempionātā daiļslidošanā īsajā programmā ierindojās 14.vietā, kas viņam ļāvis izcīnīt vietu izvēles programmas sacensībās un tikpat kā nopelnīt olimpisko ceļazīmi.
22.jan 2020
Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs trešdien Austrijas pilsētā Grācā Eiropas čempionāta īsajā programmā ierindojies piektajā vietā. Vasiļjevs programmu sāka ar teicami izpildītu trīskāršā flipa un tulupa kombināciju. Piezemējoties pēc trīskāršā akseļa, ar roku tika skarts ledus, bet pēdējais lēciens - trīskāršais lucs atkal bija perfekts. Programmā Šveices trenera Stefana Lambjēla audzēknis izcēlās ar labu slīdamību, kā arī teicami iekļāvās mūzikas ritmā. Tiesneši Vasiļjevam par sniegumu piešķīra 80,44 punktus, kas atpaliek no viņa personīgā rekorda 87,08 punkti.
15.nov 2019
Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Maskavā izcīnīja piekto vietu īsajā programmā Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) "Grand Prix" sērijas piektajā posmā.
6.okt 2019
Latvijas vadošais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs sestdien Eiropas komandas sastāvā izcīnīja pirmo vietu starptautiskās sacensībās "Japan Open". Sacensībās tika izpildīta tikai garā programma, kurā Vasiļjevs ar 146,65 punktiem bija sliktākais rezultāts daiļslidotāju konkurencē, kamēr labāko rezultātu sasniedza amerikānis Neitans Čens, kuram bija 189,83 punkti. Sieviešu konkurencē labākā ar 160,53 punktiem bija Aleksandra Trusova. Tieši viņas un tautietes Alīnas Zagitovas (154,41 punkts) sniegums nodrošināja Eiropai pirmo vietu. Eiropas komanda, kurā bez bez Vasiļjeva un Krievijas daiļslidotājām, startēja arī spānis Havjers Fernandess, tika pie 614,73 punktiem. Otro vietu ar 602,16 punktiem guva Japāna, bet trešā ar 593,42 punktiem bija Ziemeļamerika. "Japan Open" ir ikgadējas starptautiskas daiļslidošanas sacensības, un šogad šis turnīrs norisinājās jau 14.gadu pēc kārtas. Turnīrs ir īpašs ar to, ka tajā piedalās tikai uzaicināti pasaules klases daiļslidotāji un sacensības notiek komandās, kur daiļslidotāji izpilda izvēles programmu.
23.mar 2019
Latvijas daiļslidošanas zvaigzne Deniss Vasiļjevs svētdien 21.vietā noslēdza Japānas pilsētā Saitamā notiekošo pasaules čempionātu.
24.jan 2019
Latvijas daiļslidošanas zvaigzne Deniss Vasiļjevs ceturtdien Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā ierindojās 12. vietā Eiropas čempionāta īsajā programmā.
27.nov 2018
Latvijas vadošais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs aizvadītajā nedēļas nogalē Francijas pilsētā Grenoblē izcīnīja septīto vietu prestižo "Grand Prix" sacensību pēdējā, sestajā, posmā, vēsta aģentūra LETA.
photo_camera
1.apr 2017
Šī gada Eiropas čempionāta septītās vietas ieguvējs Deniss Vasiļjevs šodien pasaules čempionātā Helsinkos sasniedza nacionālo rekordu un ierindosies vismaz 14. vietā - ar to ir pietiekami, lai arī Latvijas vīriešu daiļslidošana iegūtu olimpisko ceļazīmi.
30.mar 2017
Somijas galvaspilsētā Helsinkos turpinās pasaules čempionāts daiļslidošanā, kur tiek dalītas ceļazīmes uz Phjončhanas olimpiskajām spēlēm. Šī gada Eiropas čempionāta septītās vietas ieguvējs Deniss Vasiļejvs šodien sasniedza personisko rekordu un kvalificējās 1. aprīļa garajai programmai. Tiek lēsts, ka Latvija varētu izcīnīt vismaz divas olimpiskās ceļazīmes.
6.feb 2017
17 gadus vecais Deniss Vasiļjevs Eiropas čempionātā Ostravā izcīnīja septīto vietu, kas ir otrs augstākais sasniegums Latvijas vīriešu daiļslidošanas vēsturē kontinenta meistarsacīkstēs. Taču vēl vasaras beigās viņš ārstēja savainojumu, kura dēļ vairums daiļslidotāju bijuši spiesti beigt profesionālo karjeru. Deniss joprojām elpo daiļslidošanu, tā joprojām ir viņa dzīve. Bet kopš par Vasiļjeva treneri kļuvis slavenais šveicietis Stefāns Lambjēls jaunais sportists ir kļuvis par īstu profesionāli, veltījot uzmanību ikvienai mazākajai niansei, kas var uzlabot sniegumu ledus arēnā.
11.mai 2016
Sešpadsmit gadu vecais daugavpilietis Deniss Vasiļjevs Latvijas vēsturē ieies kā pirmais mūsu valsts daiļslidotājs, kuram pasaules čempionātā pieaugušo konkurencē ir izdevies iegūt augsto 14. vietu.