Latviešu daiļslidotājs Vasiļjevs prestižajās sacensībās "Shanghai Trophy" iegūst sudraba medaļu

© Romāns Kokšarovs

Latvijas sportists Deniss Vasiļjevs sestdien Ķīnā ieņēma otro vietu Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) daiļslidošanas sacensību "Shanghai Trophy" izvēles programmā un arī kopvērtējumā ierindojās otrajā pozīcijā.

2022.gada Eiropas čempionāta bronzas medaļnieks Vasiļjevs izvēles programmā tika pie 169,33 punktiem, par tehniskajiem elementiem saņemot 83,88 punktus un par programmas komponentēm - 85,45 punktus.

Labāko rezultātu sasniedza Dienvidkorejas sportists Džunhvans Ča, iekrājot 177,25 punktus, bet trešais izvēles programmā ar 156,44 punktiem bija itālis Nikolajs Memola.

Kopvērtējumā uzvaru ar 269,53 punktiem izcīnīja Dienvidkorejas daiļslidotājs, Vasiļjevam 257,55 punkti deva otro vietu, kamēr labāko trijnieku ar 242,79 punktiem noslēdza amerikānis Džeisons Brauns.

Septembra vidū Vasiļjevs Vācijas pilsētā Oberstdorfā ieņēma trešo vietu ISU "Challenger Series" daiļslidošanas sacensībās "Nebelhorn Trophy".