Benu aptieka

25.jan
Izvēloties piemērotākos kopšanas līdzekļus savai sejas ādai, jāparūpējas, lai tā tiktu gan pienācīgi attīrīta, gan mitrināta, gan aizsargāta. Turklāt līdzekļu klāsts ir gana plašs. Kas ir hidroksiskābes, kā tās var palīdzēt tikt galā ar sejas ādas nepilnībām un kā tās pareizi lietot, stāsta dermatoloģe Elīza Sālījuma un BENU Aptiekas farmaceite Liene Graudiņa.
23.nov 2022
Kopumā 46% aptaujāto Latvijas vīriešu nekad nav apmeklējuši urologu, secināts BENU Aptiekas Veselības monitoringa datos, kas iegūti sadarbībā ar pētījumu kompāniju SKDS.
30.aug 2022
Vasaras noslēgumā un rudens laikā daba mūs īpaši dāsni lutina ar vērtīgām dabas veltēm. Viena no tām ir smiltsērkšķis. Tas var lepoties ne vien ar bagātīgu vitamīnu sastāvu, bet arī ar plašo pielietojumu un neparastu garšu un aromātu. Par smiltsērkšķu vērtīgajām īpašībām un pielietojumu stāsta BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.
28.jūl 2022
Sniedzot pašvērtējumu par to, kā pēdējā gada laikā mainījusies redze, kopumā gandrīz puse jeb 47% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju norādījusi, ka tā ir pasliktinājusies (6% – būtiski pasliktinājusies, 41% – nedaudz pasliktinājusies), secināts BENU Aptiekas Veselības monitoringa datos, kas iegūti sadarbībā ar pētījumu kompāniju SKDS. Tikmēr 45% redze pēdējā gada laikā nav mainījusies, 1% tā ir uzlabojusies, bet vēl 7% konkrētu viedokli sniegt nevarēja. Par to, kā profilaktiski rūpēties par redzi un acu veselību kopumā, stāsta BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.
30.jun 2022
Mainīgie laikapstākļi, spēcīgie saules stari, atpūta pie ūdens – tas viss spēj ietekmēt mūsu ādas un matu stāvokli! Baudi vasaru un ieklausies BENU Aptiekas farmaceites Lienes Graudiņas ieteikumos, kā izvēlēties sev piemērotāko kopjošo kosmētiku un saules aizsargkosmētiku, kā arī kuri ir TOP līdzekļi sejas un ķermeņa kopšanai vasarā!
31.mai 2022
Saspringtais eksāmenu un sesijas laiks, akadēmisko darbu aizstāvēšana un prezentēšana, kā arī publiska uzstāšanās spēj radīt lielu stresu un nemieru ikvienam skolēnam un studentam. Kādēļ pirms svarīgiem notikumiem rodas stress? Kā ar to tikt galā? Stāsta Veselības centra 4 Preventīvās medicīnas klīnikas Anti-Aging Institute ACSTH sertificēta personīgās izaugsmes trenere Zane Jankovska un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.
30.mai 2022
Medikamentu nepareiza utilizācija un izmešana sadzīves atkritumos ir būtiska problēma, kas ievērojami ietekmē apkārtējo vidi un var atstāt iespaidu uz mūsu vispārējo veselību ilgtermiņā. Lai mazinātu šo problēmu, BENU Aptieka visā Latvijā veic nederīgo medikamentu pieņemšanu un utilizāciju, kā arī piedalās Kurzemes plānošanas reģiona informatīvi izglītojošajā kampaņā “Dabai Tableti Nevajag”.
17.mai 2022
Kopumā 32% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju neizdodas saglabāt veselīgu līdzsvaru starp darbu un atpūtu (6% – pilnīgi nē, 26% – drīzāk nē), secināts BENU Aptiekas Veselības monitoringa rezultātos, kas iegūti sadarbībā ar pētījumu centru SKDS. Tāpat aptaujā atklāts, ka līdzsvaru starp darbu un atpūtu izdodas saglabāt 62% respondentu (16% – jā, 46% – drīzāk jā), bet vēl 6% konkrētu atbildi sniegt nevarēja. Par to, kādas sekas ir ilgstošai pārslodzei darbā un kā atjaunot veselīgu līdzsvaru starp darbu un atpūtu, stāsta RAKUS Gaiļezers Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikas klīniskā psiholoģe, Dr. Psych. Jeļena Harlamova.
10.mai 2022
Maijs ir Melanomas mēnesis, kura laikā tiek vērsta uzmanība uz ļaundabīgo ādas audzēju melanomu un tās profilakses pasākumiem, ko varam veikt ik dienas, lai pasargātu savu ādu. Kādi ir galvenie melanomas iemesli un ieteicamā profilakse, stāsta BENU Aptiekas piesaistītā eksperte, Veselības centra 4 filiāles Dermatoloģijas klīnika dermatoloģe Linda Kapteine-Veita un BENU Aptiekas farmaceite Sintija Jureviča.
5.mai 2022
Ik gadu maija sākumā tiek atzīmēta Pasaules astmas diena, tādējādi informējot par astmas saslimšanas riskiem un ārstniecības iespējām. Astmas pacientu skaits visā pasaulē turpina pieaugt, taču joprojām valda daudz aizspriedumu un mītu par astmas simptomiem un ārstēšanas iespējām.
28.apr 2022
Ziemas vīrusu un saaukstēšanās laiks var atstāt pēc sevis ne vien enerģijas trūkuma un bezspēka sajūtu, bet arī ietekmēt mūsu vēdera labsajūtu un zarnu mikrofloru. Īpaši par kuņģa un zarnu trakta labsajūtu jāpiedomā, ja ir lietotas antibiotikas.