Nepieciešams mehānisms, kā pašvaldībām piesaistīt Eiropas atbalstu lietus ūdens kanalizācijas sakārtošanai, ceturtdien, Saeimas priekšsēdētājai Daigai Mieriņai (ZZS) apmeklējot Jelgavu, pauda pilsētas mērs Andris Rāviņš (ZZS).
Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš attālināti piedalījās Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēdē par 2021. gada administratīvi teritoriālās reformas (ATR) rezultātu grozīšanu ar vārdiem, ka “mēs esam finansiāla kraha priekšā un tad vairs nav runas par to, ko apvienot un ko sadalīt".
Jelgavas mēra Andra Rāviņa (ZZS) alga par darbu pašvaldībā pagājušajā gadā bijusi 58 500 eiro, kas ir par 17 835 eiro vairāk nekā gadu iepriekš, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā amatpersonas deklarācija.
Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada apvienošana vienā administratīvajā teritorijā neatbilst Jelgavas pilsētas iedzīvotāju interesēm, uzskata pašvaldības domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš (ZZS).
Andris Rāviņš (Zaļo un zemnieku savienība, ZZS) par Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētāju strādā jau sesto sasaukumu pēc kārtas. 5. jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās no visiem deputātu kandidātiem viņš pārliecinoši saņēma vislielāko iedzīvotāju atbalstu. Kāpēc? Šo jautājumu Neatkarīgā uzdeva tieši Andrim Rāviņam.
Par to, ko praktiski, finansiāli un emocionāli mainīs lielās pilsētas statusa atņemšana Jelgavai un novadu pievienošana administratīvi teritoriālās reformas (ATR) ietvaros, kā arī par pašvaldības gatavību dažādām Covid-19 krīzes izpausmēm Neatkarīgās intervija ar Jelgavas mēru Andri Rāviņu (ZZS).
"Uzskatu, ka referendumā izceltais valodas jautājums nav mūsu sabiedrības saliedēšanas lielākā problēma. Vismaz Jelgavā nē, par ko liecina gan skaitliski nelielais savākto parakstu skaits referenduma ierosināšanai, gan arī referenduma rezultāti. Svarīgākais ir piederības un attieksmes jautājums, kuru risinot, jebkuros apstākļos ir jāsaglabā savstarpējā cieņa un sapratne," pārliecināts Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.