Adriana Miglāne

Vakar, 1:00
Dziedātāja Adriana Miglāne sociālajos tīklos paziņojusi par krasām pārmaiņām savā dzīvē.
4.jun
Uzņēmums "Stilīgie apavi" nolēmis publiski kaunināt dziedātāju un influenceri Adrianu Miglāni, jo uzskata, ka "ir lietas, par kurām klusēt nedrīkst".
5.mar
Digitālā satura radītāja Katrīne Vasiļevska šovā "Slavenības. Bez filtra" ir devusies uz Bausku, lai apciemotu dziedātāju Adrianu Miglāni. Abas ātri vien atrod kopīgu valodu - gan Katrīnei, gan Adrianai ir daudz ko teikt par bijušajām attiecībām ar viņu bērnu tēviem.
15.feb
Par dziedošo policistu dēvētais Nikolajs Puzikovs un influencere Adriana Miglāne kopīgi ierakstījuši jaunu mīlas duetu, publicējot to Valentīndienā un aicinot dalīties mīlestībā vienam ar otru.
13.dec 2023
Dziedātāja Adriana Miglāne no tumšmates kļuvusi par blondīni, vēstīts Laumas Lapsas materiālā "Visu dienu pavada frizētavā" izdevumā "Privātā Dzīve".
26.nov 2023
Tuvojoties gada izskaņai, dziedātāja, TV šova «X faktors» zvaigzne Adriana Miglāne jau secinājusi, ka šis gads viņai ir bijis smagākais. Milzīgas mācības un liela trauma. Ir notikušas tādas lietas, kuras aizmirst nevarēs nekad.
24.okt 2023
Dziedātāja Adriana Miglāne, kā pati saka, pēc ilgākas pauzes, dalījās ar savām šābrīža sajūtām.
17.jūl 2023
Influencere Adriana Miglāne atklāti stāsta par savu šķiršanos un to, kādi bijuši "sarkanie karogi", kas signalizējuši, ka attiecības ar vīru nav ritējušas pareizajā virzienā.
21.feb 2023
Dziedātāja Adriana Miglāne, kura sociālajā tīklā instagram atklāti paziņoja par šķiršanos no vīra, raidījumā "Kad viņas satiekas" pastāstījusi, ko sagaida no vīrieša.
16.feb 2023
Dziedātāja un jaunā māmiņa Adriāna Miglāne gada izskaņa sociālo tīklu vidē paziņoja, ka nolēmusi šķirties. Raidījumā “Kad viņas satiekas”, Valentīndienas sērijā, Adriāna neslēpj, ka šķiršanās un tās process esot bijis emocijām bagāts, bet tas esot bijis pareizs lēmums. Dziedātāja laulības ostā iestūrēja 2022. gada 14. aprīlī.
14.feb 2023
Pirms vairākām nedēļām dziedātāja Adriana Miglāne saviem sociālā tīkla instagram sekotājiem atklāti pastāstīja, ka šķiras no vīra. Viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas" dziedātāja pastāstījusi, kādas attiecības vēlas ar nu jau bijušo vīru.
6.feb 2023
2022.gada izskaņā dziedātāja Adriana Miglāne paziņoja par šķiršanos no vīra. Viesojoties mūziķa Andra Kiviča youtube raidījumā "No Bullshit Experience ar Andri Kiviču" dziedātāja atklājusi, kad sašķobījušās viņas attiecības ar vīru.
27.dec 2022
Mūziķe Adriana Miglāne sociālajā medijā "Instagram" šodien, 27. decembrī, nākusi klajā ar paziņojumu - viņas laulība ir izjukusi.
5.nov 2022
Dziedātāja Adriana Miglāne, kas neslēpj, ka pēc bērna piedzimšanas veikusi krūšu palielināšanas operāciju, atklāj, ka pašai pārmaiņas sākumā nav bijis viegli pieņemt, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Mākslīgi uzlabojumi jau no 18 gadu vecuma" izdevumā "Kas Jauns".
18.okt 2022
Dziedātāja Adriana Miglāne, kura ikdienā aktīvi komunicē arī sociālajos tīklos, kanāla STV Pirmā raidījumā atklājusi, ko viņas vīram uzrakstījis kāds kvēls dāmas fans.
2.jun 2022
Dziedātāja Adriana Miglāne kanāla STV pirmā! šovā "Kad viņas satikas" nākusi klajā ar personisku un ļoti privātu stāstu.
1.mai 2022
Dziedātāja Adriana Miglāne kanāla STV pirmā! šovā "Kad viņas satiekas" atklāti runājusi par ģimenes traģēdiju.
19.apr 2022
Jau vēstīts, ka 14.aprīlī dziedātāja, šova ”X Faktors” zvaigzne Adriana Miglāne apprecējās ar mīļoto Krišjāni Sondoru. Dziedātāja sociālajos tīklos dalījusies ar video no lielās dienas.
16.apr 2022
Neveiklā situācijā kanāla 360TV šovā “Vakariņš ar savējiem” nonākusi pazīstamā influencere Adriana Miglāne.
15.apr 2022
14.aprīlī gredzenus mijusi dziedātāja, šova ”X Faktors” zvaigzne Adriana Miglāne un viņas mīļotais Krišjānis Sondors.