Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" šogad vasaras sezonā dzinēju apkopes kavēšanās dēļ pārtrauks lidojumus 19 maršrutos, atceļot kopumā 4670 lidojumu, aģentūru LETA informēja "airBaltic" pārstāvji.
Ceturtdien turpināsies ūdenslīmeņa kāpums, būs plaši applūdušas vairāku upju palienes, vietām arī zemākās vietas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Vīrietis, kurš trešdien ASV pilsētā Ņūorleānā ar automobili iebrauca Jaungada svinētāju pūlī, nogalinot 15 un ievainojot vairākus desmitus cilvēku, iedvesmojies no teroristu grupējuma "Islāma valsts", noskaidrojušas tiesībsargājošās iestādes.
Ceturtdiena būs vējaina un lielākajā daļā valsts teritorijas snigs, vietām veidojoties piecus līdz astoņus centimetrus biezai sniega segai, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.
Šorīt apledojums daudzviet Kurzemē un Vidzemē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
Vismaz vienam specializētās dzīvnieku tirdzniecības vietas darbiniekam no šodienas reizi piecos gados jāiziet apmācības dzīvnieku labturībā un aizsardzībā, aģentūru LETA informēja Zemkopības ministrijas (ZM) pārstāvji.
74 gadu vecumā Krievijā miris Latvijas neatkarības pretinieks, kādreizējais Interfrontes aktīvists Viktors Alksnis, paziņojusi viņa meita Irina Alksne.
Ar nepastāvīgu laiku sācies jaunais gads, arī otrajā dienā turpināsies ar stipru vēju un nokrišņiem - lietu un sniegu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas prognozes.
Šodien spēkā stājas Tieslietu ministrijas sagatavotie grozījumi likumā "Par valsts kompensāciju cietušajiem", kas paredz paplašināt to personu loku, kam ir tiesības saņemt valsts kompensāciju situācijās, ja pret personu ir izdarīts noziedzīgs nodarījums.
Personai, kura speciāli aprīkotā telpā vai teritorijā sistemātiski izmitina un aprūpē klaiņojušus un bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušus dzīvniekus, kā arī pieņem turēšanai un atsavināšanai dzīvniekus, lai atrastu tiem īpašniekus, no šodienas dzīvnieku turēšanas vieta ir jāreģistrē Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) kā dzīvnieku patversme, aģentūru LETA informēja Zemkopības ministrijas (ZM) pārstāvji.
Irānas pārstāvji 13.janvārī Šveicē tiksies ar Francijas, Lielbritānijas un Vācijas pārstāvjiem, lai runātu par Irānas kodolprogrammu, vēsta Irānas mediji.
Latvijā no šodienas ieviesta sociālo nosacījumu sistēma, kas attiecas uz lauksaimniekiem - darba devējiem, kuri saņem tiešos maksājumus vai ikgadējo agrovides atbalstu, liecina grozījumi Ministru kabineta noteikumos "Tiešo maksājumu piešķiršanas kārtība lauksaimniekiem".
Latvijas skrējējs Dmitrijs Serjogins otrdien Barselonā atguva valsts rekordu piecu kilometru skrējienā šosejā, informē Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS).
Skolēni, kuri apgūst vispārējo pamatizglītības programmu, arī šajā mācību gadā var atteikties no krievu valodas kā otrās svešvalodas apguves, aģentūru LETA informēja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).
No šī gada Valsts ieņēmumu dienests (VID) varēs apturēt taksometru pārvadātāja vai tīmekļvietņu vai mobilo lietotņu pakalpojuma sniedzēja saimniecisko darbību tiešsaistes datu nenosūtīšanas gadījumā.
No šī gada ražotājs zāļu cenu drīkstēs paaugstināt ne biežāk kā vienu reizi 12 mēnešu laikā, paredz valdībā apstiprinātās izmaiņas Ministru kabineta "Noteikumos par zāļu cenu veidošanas principiem".