Platformā "ManaBalss.lv" savākti 30 000 iedzīvotāju paraksti par Valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam paredzētu iniciatīvu, aicinot viņu neparakstīt likumu par Latvijas izstāšanos no Stambulas konvencijas.
Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes operācijas rezultātā piektdien trīs vietās bojāts naftas produktu cauruļvads Maskavas apgabala Ramenskas rajonā, sestdien paziņojusi Kijiva.
Ukrainas ziemeļos vismaz pieci cilvēki ir gājuši bojā un divi ievainoti sprādzienā, automašīnai mežā uzbraucot kājnieku mīnai, piektdien paziņoja policija.
Ukraina devusi triecienu diviem Krievijas enerģētikas objektiem - Orlas termoelektrostacijai un Novobrjanskas transformatoru apakšstacijai, piektdien paziņoja Ukrainas Jūras spēki.
Pastāv aizdomas, ka Krievija izmanto pirms vairāk nekā 30 gadiem nogrimuša prāmja "Estonia" vraku kā zemūdens slēptuvi spiegošanai pret NATO, liecina Vācijas mediju piektdien publicēts pētījums.
Luvra tuvāko divu mēnešu laikā tiks apgādāta ar papildu risinājumiem aizsardzībai pret zagļiem, piektdien raidorganizācijai TF1 paziņoja Francijas kultūras ministre Rašida Dati.
Latvijas Saeimas lēmums izstāties no Stambulas konvencijas ir bīstams signāls, piektdien paziņojis Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas (EPPA) prezidents Teodors Rusopuls.
Latvijas valdību un ārvalstu investorus vieno kopējs mērķis - stipra un konkurētspējīga Latvija, kur uzņēmēji var brīvi strādāt un kur ekonomika attīstās, un šobrīd tas var notikt par spīti ģeopolitiskajiem izaicinājumiem, uzsvēra Ministru prezidente Evika Siliņa (JV), piektdien atklājot valdības un Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) augsta līmeņa sanāksmi.
Maskavas tiesa aizmuguriski apcietinājusi vēsturnieci Tamāru Eidelmani lietā par "nacisma reabilitāciju" un "viltus ziņām", piektdien paziņoja Krievijas prokuratūra.
Bijušā Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča slimības dēļ Rīgas apgabaltiesa līdz 10. novembrim plkst. 10 atlikusi apelācijas sūdzības izskatīšanu par pirmās instances spriedumu, ar kuru Rimšēvičs un būvuzņēmējs Māris Martinsons atzīsti par vainīgiem kukuļošanas noziegumos un sodīti ar reāliem cietumsodiem, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sarunās ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) un Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP) apņēmusies meklēt papildu finansējumu sporta nozarei, bet par iespējamu līdzekļu pārdali starp programmām lemt tikai tad, ja papildu resursus neizdosies iegūt, aģentūru LETA informēja ministrijā.
Atbilstoši Latvijas Bankas prasībām "Swedbank", "SEB banka" un banka "Citadele" no nākamā gada paplašinās klātbūtni reģionos, savukārt "Luminor Bank" jau ir pietiekams apkalpošanas centru pārklājums valstī, noskaidroja aģentūra LETA.
Ozolniekos piektdien glābēji kādam atbrīvojuši ražošanas iekārtā iespiestu cilvēka roku, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
Pasaules Vieglatlētikas savienībai ("World Athletics" - WA) ir nozagti 1,3 miljoni sterliņu mārciņu (1,48 miljoni eiro), ziņo Lielbritānijas raidorganizācija BBC.
AS "Latvenergo" valde 30. oktobrī apstiprinājusi viena miljarda vidējā termiņa eiroobligāciju programmas pamatprospektu, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Platformā "ManaBalss.lv" notiek parakstu vākšana par iesniegšanai Valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam paredzētu iniciatīvu, aicinot viņu neparakstīt likumu par Latvijas izstāšanos no Stambulas konvencijas.