\\Autori

ZPZane Puķe

4.jun
Šobrīd, kad pasaules ekonomiku ar kājām gaisā ir apgriezis Covid-19, kā vēl nekad agrāk uzņēmējiem, sākot no lielajām ražotnēm, līdz pat ziedu audzētājam, ir nepieciešams valsts atbalsts un sabiedrības izpratne, ka, pērkot vietējās izcelsmes produkciju, mēs palīdzam atveseļot gan valsts, gan katra uzņēmīga cilvēka ekonomisko situāciju.
 
4.jun
Labs namu pārvaldnieks ir kā labs draugs, kurš vienmēr pilda solījumus un palīdz atrisināt problēmas. „Ādažu namsaimnieks” darbības moto: sacīts, darīts ‒ ir spēkā ik dienu. To pierāda arvien pieaugošais klientu loks Ādažos, Carnikavā un Garkalnē.
 
18.mai
Uz visiem laikiem atvadīties no tuvinieka katram ir viens no smagākajiem brīžiem dzīvē. Jau tā smago situāciju sarežģī līdz ar Covid 19 pandēmiju ieviestie ierobežojumi un ieteikumi bez nepieciešamības neiet ārā no mājām.
 
14.mai
Ik gadu Latvijā viens iedzīvotājs vidēji patērē 68 kg gaļas, kas uz Eiropas valstu fona ir visai zems rādītājs. Vislielākie gaļas patērētāji Eiropā ir spāņi un vācieši, bet pasaules līderis ir ASV, kur viens cilvēks gadā vidēji noēd ap 120 kg gaļas.
 
14.mai
Kompānija "Igate" un ar to saistītie uzņēmumi "Igate būve" un IKTK pamatoti ir uzskatāmi par celmlaužiem, kuri Latvijā iedzīvina inovatīvu koka ēku un tiltu būvniecību. Vairāku gadu ieguldītais darbs ir devis rezultātu un par padarīto saņemtas vairākas atzinības un balvas no nozares ekspertiem un konkursu žūrijām. Aprēķini parāda, ka ik pa trim piecām minūtēm Latvijā izaug tik daudz koksnes, lai būvētu jaunu koka ēku.
 
14.mai
Intervija ar Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas vadītāju Imantu Kanašku.