Latviešu basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis, kurš savas prasmes ne reizi vien pierādījis starptautiskajā NBA arēnā, iepriecinājis savus fanus Latvijā.
Seniori Helēnu no Slampes pagasta Ozolniekiem, katru reizi ierodoties savā meža daļā, pārsteidz jauna atkritumu kaudze. Viņas īpašumā cilvēki izgāž visu, ko vien var iedomāties. Kundzes pacietības vadzis lūzis, kad pirms Jāņiem pamanīja zālē guļam dzelzsbetona stabus.
Zane Daudziņa nupat ieguvusi doktora grādu un paviesojusies Profesionālās balss simpozijā Amerikā Ievas Valteres materiālā "Aktris ar doktora grādu" izdevumā "Kas jauns" pastāsta aktrise.
Kāds tūrists, kurš lidoja no Bali uz Austrāliju, tika sodīts ar teju 2000 ASV dolāru sodu par par divu "McDonald's" burgeru pārvadāšanu savā bagāžā, vēsta "CNN Travel".
Mūziķa Ainara Mielava meita Marta Mielava iestūrējusi laulības ostā un apprecējusies ar 28 gadus veco Valmieras teātra režisoru Tomu Treini rakstīts Gitas Vīksnes un Zanes Piļkas - Karaļevičas meteriālā "Mielava meita apprec talantīgu režisoru" izdevumā "Privātā Dzīve".
Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta pētnieki veica eksperimentu, kurā tiesību zinātņu studentes uzrakstīja vairāk nekā 150 jaunus "Wikipedia" rakstus, lai noskaidrotu, kā tie ietekmē tiesas lēmumus, vēsta pravda.com.ua.
1984. gadā uz ekrāniem iznāca filma "Ejot pa pēdām", kurā latviešu aktieris Ivars Kalniņš spēlēja galveno lomu - skolotāju Valentīnu Rusovu. Šī loma Ivaram bijusi ļoti tuva, lai gan tās dēļ viņa mati ieguva zilu krāsu - gluži kā Malvīnei, raksta fakty.ua.
Dina Zuzane atzīstas, ka pirmos divus mēnešus pēc šķiršanas, viņa ik nakti taustījusi gultā vietu, kur kādreiz gulēja mīļotais cilvēks. "Man bija divas iespējas - vai nu salūzt, vai dzīvot. Es nolēmu, ka gribu dzīvot, ka gribu baudīt dzīvi, ka gribu būt laimīga," "1188 play" raidījumā "Iečeko slavenību" saka Dina Zuzāne.
Georgs savu pirmo nopietno darba pieredzi un ierakstu CV iegūst autodaļu veikalā un servisā, ko apvieno nosaukums “Gros Auto”. Tomēr vēl šobaltdien Georgs šo pieredzi atminas ar kamolu kaklā un tukšu maku, vēsta raidījums "Bez Tabu".
Aizvadītajā nedēļā traģiski notikumi risinājušies Čikāgā, kur bijušais vīrs nogalinājis nu jau šķirto sievu, kura sociālajā tīklā "TikTok" publicējusi video par abu šķiršanos.
Humorists Maksims Galkins, kurš ir viena no retajām krievu slavenībām, kas nav kautrējusies paust atklātu kritiku par Krievijas iebrukumu Ukrainā, saviem sociālā tīkla instagram sekotājiem pastāstījis, ko izaudzējis īpašumā Jūrmalā.
Ogotāji, sēņotāji un citi aktīvās atpūtas cienītāji Baložu apkaimes mežos uzgāja visai netipisku ainavu – zemes ceļa vidū sadegusi mētājās kravas automašīna, bet tai apkārt atradās neskaitāmi tējas maisiņi un to iepakojumi, vēsta “Degpunktā”.
Kāda aptuveni 80 gadus veca pensionāre guva smagas traumas, pēcpusdienā piedzīvojot kritienu no ēkas trešā stāva. Likumsargi skaidro, kura no notikušā versijām ir patiesa, proti, neuzmanība, apzināta vai piespiedu rīcība, vēsta “Degpunktā”.