Basketbola žurnālists Deivids Piks savā profilā mikroblogošanas vietnē Twitter raksta, ka Izraēlas visu laiku titulētākais klubs Telavivas "Maccabi" izrāda interesi par Latvijas izlases vadītāju un Turcijas kluba "Darussafaka" asistentu Ainaru Bagatski.
Nacionālajā basketbola asociācijā ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Dāvja Bertāna pārstāvētā līgas vicelīdere Sanantonio "Spurs", kas savā laukumā ar rezultātu 113:100 apspēlēja vienu no Rietumu konferences pastarītēm Ņūorleānas "Pelicans".
Pēc deviņu dienu pārtraukuma uz Kontinentālās hokeja līgas skatuves atgriezīsies Rīgas "Dinamo". Lauzusi līgumus ar trim spēlētājiem, komanda sāks piecu izbraukuma maču sēriju, pulksten 14:30 tiekoties ar Novosibirskas "Sibir".
Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase svētdien, 18. decembrī, ieguva 19 punktu pārsvaru, otrajā un trešajā ceturtdaļā kopā sameta tikai 19 punktus un, lai gan uzvarēja Bosniju ar 74:65, nespēja iekļūt Eiropas čempionāta "Top 8".
Svētdien Japānas pilsētā Jokohamā beidzās FIFA Pasaules klubu kausa izcīņa, un finālspēlē Madrides "Real" ar rezultātu 4:2 papildlaikā apspēlēja mājinieci Kašimas "Antlers", otro reizi vēsturē triumfējot šajā turnīrā. Krištianu Ronaldu kļuva par pirmo spēlētāju vēsturē, kurš šī turnīra finālā guvis trīs vārtus.
Šodien Nove Mesto (Čehija) tika aizvadīts masu starts vīriešiem Pasaules biatlona kausa izcīņas trešā posma ietvaros. Kārtējo uzvaru izcīnīja Martēns Furkads, bet Andrejam Rastorgujevam piecas kļūdas šaušanā un 25. vieta.
Trešo zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) naktī uz svētdienu piedzīvoja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks", kas ar rezultātu 114:127 izbraukumā atzina Denveras "Nuggets" pārākumu.
Svētdien Nove Mesto (Čehija) ar sacensībām distancē ar kopējo startu jeb masu startu noslēgsies Pasaules kausa izcīņas 3. posms biatlonā. 15 kilometru masu starts vīriešiem plkst. 12:45 pēc Latvijas laika, sacensībām kvalificējies arī Andrejs Rastorgujevs. 12.5 kilometru masu starts sievietēm plkst. 15:15. Sezonas turpinājums no 5. līdz 8. janvārim Oberhofā (Vācija).
Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna izcīnīja septīto vietu Pasaules kausa posmā Leikplesidā, pārliecinošajai uzvarētājai Janinai Flokai zaudējot pusotru sekundi.
Raimonda Feldmaņa trenētā Latvijas U18 izlase sestdien, 17. decembrī, pēdējā minūtē divreiz atspēlējās no mīnusiem un, pateicoties Artūra Kuruca tālmetieniem, uzvarēja Izraēlu ar 71:70. Panākums ļauj turpināt cīņu par astoņnieku.
Šodien Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā Nove Mesto tika aizvadītas iedzīšanas sacensības vīriešiem. Andrejs Rastorgujevs startēja no piektās pozīcijas, trīs šaušanās bija absolūti precīzs, tomēr viņu iegāza trešā šaušana, kur tika nopelnīti divi soda apļi - finišā mūsu sportistam septītā vieta. Kārtējā uzvara Martēnam Furkadam.
Kontinentālās hokeja līgas komanda Rīgas "Dinamo" šodien ar lidmašīnu devās sezonas astotajā izbraukumā, vēstīts vienības mājaslapā. Rīdziniekus sagaida trīs spēles Sibirījā, kā arī pēc tam divi mači Helsinkos.
Altenbergas trasē Vācijā aizvadīts vēl viens Eiropas kausa posms bobslejā divniekiem. Vakar ieņēmuši otro vietu, šorīt Oskars Ķibermanis un Daumants Dreiškens svinēja uzvaru, vēsta Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.
Otro uzvaru pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā izcīnīja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas savā laukumā divreiz atspēlējās un pagarinājumā ar 3:2 pārspēja Ņujorkas "Islanders".
Pasaules kausa ceturtajā posmā Pārksitijā augsto otro vietu izcīnīja Latvijas kamaniņu divnieks Andris un Juris Šici, kuriem tas ir pagaidām sezonas labākais rezultāts. Pasaules kausa kopvērtējumā viņi saglabā piekto vietu, bet uz septīto pakāpās Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš.
Nove Mesto (Čehija) sestdien turpināsies Pasaules kausa izcīņas 3. posms biatlonā. 12.5 kilometru iedzīšanā sestais startēs Andrejs Rastorgujevs, startējot tikai 16 sekundes pēc sprinta uzvarētāja Martēna Furkada (Francija). Sacensību sākums plkst. 16:00 pēc Latvijas laika. 10 kilometru iedzīšana (sākums 18:40) šoreiz norisināsies bez Baibas Bendikas dalības.
ASV, Leikplesidā norisinās otrais šīs sezonas Pasaules kausa izcīņas posms skeletonā. Par posma uzvarētāju kļuva krievs Aleksandrs Tretjakovs, savukārt latviešu skeletonisti Tomass un Martins Dukuri finišēja attiecīgi ceturtajā un piektajā vietā.
Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" parakstījis līgumu ar 21 gadu veco centra uzbrucēju Georgu Golovkovu, kurš vasaras nometnes laikā iedzīvojās smagā savainojumā, bet pirms neilga laika sācis treniņus kopā ar komandu.
Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis 18. martā vai 1. aprīlī pret Vācijas sportistu Marko Huku cīnīsies gan par WBC pasaules čempiona titulu, gan IBO jostu. Maira pārstāvis Raimonds Zeps sarunā ar portālu Sportacentrs.com neslēpj, ka šī būs ienesīgākā cīņa Brieža karjerā, kā tam arī vajadzētu būt. Ja atgriezties vēlēsies Tonijs Beljū, tas būs jāizdara 2017. gada laikā, bet viņa josta šobrīd ir virtuāla.
Latvijas Hokeja federācijas jaunā vadība (prezidents Aigars Kalvītis, ģenerālsekretārs Viesturs Koziols) ir ļoti tuvu tam, lai jau tuvākajās dienās parakstītu līgumu ar vienu no pašiem labākajiem Kanādas treneriem Bobu Hārtliju (1960., 84 kg).
Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF) nolēmusi pārcelt 2017. gada pasaules čempionātu no Krievijas uz citu valsti. Soču olimpisko spēļu divkārtējais čempions, tagadējais Krievijas Bobsleja federācijas vadītājs Aleksandrs Zubkovs ir neapmierināts ar šādu pavērsienu - kārtējā reize, kad sportā iejaucas politika.
Divcīņās ar NBA zvaigznēm Kevinu Durentu un Dreimondu Grīnu Kristaps Porziņģis ar 13 metieniem guva astoņus punktus, kamēr "Knicks" bez Karmelo Entonija un Derika Rouza sastāvā piekāpās Goldensteitas "Warriors" ar 90:103.