Porziņģim 22+7, "Knicks" zaudē trešo spēli pēc kārtas

© scanpix

Trešo zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) naktī uz svētdienu piedzīvoja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks", kas ar rezultātu 114:127 izbraukumā atzina Denveras "Nuggets" pārākumu.

Kristaps Porziņģis laukumā pavadīja 38 minūtes, kuru laikā izcēlās ar 22 punktiem (2p. 6/13, 3p. 1/6, s.m. 7/7), septiņām atlēkušajām bumbām (viena no tām uzbrukumā), trim rezultatīvām piespēlēm, divām pārtvertām bumbām, četrām personiskajām piezīmēm un +/- rādītāju -5, kas bija labākais no starta piecinieka spēlētājiem.

Pretēji iepriekš gaidītajam, ka laukumā varētu atgriezties gan Karmelo Entonijs (elkonis), gan Deriks Rouzs (mugura) šonakt spēlēja tikai Melo. Rouza vietu atkal starta sastāvā ieņēma Brendons Dženingss. Entonijs tikmēr atgriezās ar augstu precizitāti, trāpot desmit no 14 izdarītajiem metieniem no spēles un sakrājot 29 punktus. Melo kļuva par rezultatīvāko "Knicks" spēlētāju, taču jau piekto reizi piecās spēlēs Denverā kopš Entonijs pievienojies "Knicks" komanda nespēja uzveikt uzbrucēja bijušo komandu.

Puslaika pārtraukumā "Knicks" devās pie mīnus astoņi (54:62), trešās ceturtdaļas pirmajā pusē pēc Dženingsa tālmetiena viesi pietuvojās līdz četru punktu atstatumam (64:70), tomēr "Nuggets" atbildēja ar izrāvienu 15:3 un atjaunoja komfortablāku vadību. Vēlāk mājiniekiem bija pat plus 19, bet mača izskaņā uz tablo 13 punktu starpība par labu mājiniekiem, un "Knicks" pirmo reizi sezonā piedzīvoja trešo zaudējumu trīs spēlēs - 114:127.

Šī spēle bija īpaša ar to, ka laukumā tikās divi brāļi debitanti, turklāt ārzemnieki. Villijs Ernangomess tika draftēts (#35) pagājušajā gadā, bet debiju "Knicks" rindās piedzīvo šogad, kamēr viņa gadu jaunākais brālis Huans tika izvēlēts šī gada dfrafta pirmajā kārtā (#15).

Villijam mačs izvērtās individuāli sekmīgs un 17 gūtie punkti ir jauns spēlētāja personiskais rekords NBA. Tāpat pievienotas desmit bumbas zem groziem 28 laukumā pavadītajās minūtēs. Tikmēr Huanam, kurš šovasar tika atzīts par pagājušās sezonas labāko jauno Spānijas līgas spēlētāju, laukumā tika vien divas minūtes, kuru laikā izdevās gūt punktu.

Rezultatīvākais "Nuggets" vienībā bija spēka uzbrucējs Kenets Farīds, kuram 25 punkti (sezonas personiski labākais rādītājs) un septiņas bumbas pie groziem. 22 punktus pievienoja Emanuels Mudiejs, kuram arī septiņas bumbas un piecas piespēles, bet Danilo Galinari, kurš savulaik Denverā nonāca Karmelo darījuma rezultātā tieši no Ņujorkas, izcēlās ar 13 punktiem.

"Nuggets" (11-16) - "Knicks" (14-13) 127:114

(33:22, 29:32, 34:26, 31:34)
Nuggets: Farīds 25 (7 atl.b.), Mudiejs 22 (7 atl.b., 5 rez.p.), Bartons 17 (8 atl.b.), Heriss 16, Galinari 13, Čendlers 12, Jokičs 10 (9 atl.b., 5 rez.p.), Marejs 6, Nurkičs 5, Ernangomess 1, Arturs, Nelsons.
Knicks: Entonijs 29, Porziņģis 22 (7 atl.b.), Ernangomess 17 (10 atl.b.), Dženingss 14 (7 rez.p.), Lī 10, Holidejs 10, Tomass 4, Beikers 4, Noā 2, Ndūrs 2, Kuzminsks, O'Kvins, Vujačičs.