Basketbols

9.jūl
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Ņujorkas "Knicks" ir ieinteresēta Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pakalpojumos, savā tīmekļa vietnes "X.com" kontā ziņo "HoopsHype" basketbola apskatnieks Maikls Skoto.
9.jūl
Svētdienas vakarā “Arēnā Rīga” raudāja ne tikai sievietes un bērni, bet arī vīrieši brieduma gados. Latvijas vīriešu basketbola izlase palika vienas uzvaras attālumā no iespējas atgriezties olimpiskajās spēlēs pirmo reizi kopš 1936. gada. Mūsu izcilā valstsvienība olimpiskajā atlases turnīrā savās mājās dažādu iemeslu dēļ neparādīja labāko spēli. Vai tās ir skaistā stāsta beigas? Kas Latviju sagaida? Vai itāliešu treneris Luka Banki paliks kopā ar izlasi arī nākamajos gados?
8.jūl
Lai gan mēs visi ļoti cerējām, ka Latvijas vīriešu basketbola izlase izcīnīs biļeti uz Parīzes Olipiskajām spēlēm, šim sapnim kāju priekšā palika Brazīlijas valstsvienība.
8.jūl
Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde apstiprinājusi Latvijas 3x3 basketbola izlases sastāvu startam Parīzes olimpiskajās spēlēs un savu čempionu titulu mēģinās aizstāvēs Nauris Miezis un Kārlis Lasmanis, bet klāt nākuši Francis Lācis un Zigmārs Raimo, ziņo LBS.
7.jūl
Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā ar rezultātu 67:94 zaudē Brazīlijai.
7.jūl
Latvijas vīriešu basketbola izlasei mačā ar Brazīliju vajadzēs izmantot pretinieku vājās puses aizsardzībā, sarunā ar žurnālistiem teica Latvijas valstsvienības trenera asistents Jānis Gailītis.
7.jūl
Grieķijas vīriešu basketbola izlase sestdien Pirejā pārliecinoši pieveica Slovēniju un Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā tiksies ar Horvātiju.
6.jūl
Latvijas vīriešu basketbola izlase sestdien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā ar rezultātu 72:59 uzvar Kamerūnu. Cīnā par vienīgo biļeti uz Olipiskajāms pēlēm, finālā Latvija tiksies ar Brazīlijas valstsvienību.
6.jūl
Latvijas vīriešu basketbola izlasei nav vājo pušu, ja tās spēlētāji var realizēt lielāko daļu metienu, sarunā ar žurnālistiem norādīja Kamerūnas valstsvienības galvenais treneris Alfrēds Aboja-Baliaba.
6.jūl
Brazīlijas vīriešu basketbola izlase sestdien Rīgā kā pirmā iekļuva Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā.
6.jūl
Latvijas vīriešu basketbola izlase Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā gaida sīvu cīņu ar Kamerūnas basketbolistiem, sarunā ar aģentūru LETA teica Latvijas valstsvienības spēlētājs Rihards Lomažs.
6.jūl
Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā Rīgā 24 stundu laikā Latvijas basketbola izlases līdzjutēji “noķēra” pērnā Pasaules kausa sajūtu, ka mūsu valstsvienība ir viena no labākajām pasaulē, bet jau nākamajā cīņā pret pieticīgajām Filipīnām gandrīz piedzīvoja sirdstrieku. Tomēr latvieši turpina cīņu par olimpisko sapni. Ja sekos divas uzvaras brīvdienās, sapnis kļūs par realitāti. Bažas rada izlases pamata saspēles vadītāja Artūra Žagara savainojums. Vēl nav zināms, vai viņš varēs palīdzēt izšķirošajās cīņās.
5.jūl
Latvijas vīriešu basketbola izlases pretiniece Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā Kamerūna ir ļoti neērta un neparedzama komanda, sarunā ar aģentūru LETA secināja valstsvienības uzbrucējs Rodions Kurucs.
5.jūl
Latvijas vīriešu basketbola izlases saspēles vadītājs Artūrs Žagars sestdien olimpisko spēļu kvalifikācijas pusfināla mačā varēs palīdzēt komandai, sarunā ar žurnālistiem atzīmēja valstsvienības galvenā trenera Lukas Banki asistents Artūrs Visockis-Rubenis.
4.jūl
Kamerūnas vīriešu basketbola izlase ceturtdien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā B apakšgrupā ierindojās otrajā pozīcijā un iekļuva pusfinālā, kurā spēkosies ar Latvijas basketbolistiem.
4.jūl
Latvijas vīriešu basketbola izlasei šodien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā nespēlējot, grupu pēdējās spēles aizvadīs konkurenti.
3.jūl
Latvijas vīriešu basketbola izlases pretiniecei olimpisko spēļu kvalifikācijā Filipīnām bija vairāk enerģijas, taču tas nevar kalpot par attaisnojumu zaudējumam, pēc mača sarunā ar žurnālistiem secināja valstsvienības aizsargs Kristers Zoriks.
3.jūl
Latvijas vīriešu basketbola izlase trešdien Rīgā par spīti zaudējumam Filipīnām Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra mačā nodrošināja vietu pusfinālā.
3.jūl
Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra otrajā mačā tiekas ar Filipīnām.
2.jūl
Latvijas basketbolists Rolands Šmits ar katru spēli jūtas arvien labāk, pēc olimpisko spēļu kvalifikācijas pirmā mača sarunā ar žurnālistiem atzina uzbrucējs.
2.jūl
Latvijas vīriešu basketbola izlase otrdien Rīgā ar uzvaru uzsāka Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru. Latvija ar 83:55 (17:13, 28:11, 13:17, 25:14) pārspēja Gruziju.
2.jūl
Finansējumu izdevumu, kas saistīti ar sagatavošanos un dalību olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā, segšanai varētu saņemt tikai Latvijas basketbola izlase, liecina izmaiņas rīkojuma projektā, ko Izglītības un zinātnes ministrija nodevusi atkārtotai saskaņošanai.