Pēc sistemātiskiem dronu uzbrukumiem Krievijas naftas pārstrādes rūpnīcām un tankkuģiem Melnajā un Azovas jūrā Ukraina ir sākusi mērķēt arī uz ienaidnieka loģistikas objektiem. Pagājušajā nedēļā Krievijas lielākā tirgus "Wildberries" noliktavas tika skartas ar "tālas distances sankcijām", raksta “Ukrainska Pravda”.
Krievijā sākušies pirmie protesti pret benzīna krīzi: dalībnieki ir aizturēti. Pirmie Krievijas iedzīvotāji, kas bija neapmierināti ar benzīna krīzi, rīkoja protestus Volgogradā, taču policija mītiņu izklīdināja.
Karstajā vasarā izteikti lielākajai daļai motociklistu ir skaidrs, ka diskomforts, velkot nosedzošu apģērbu un ciešas ķiveres, ir kā samaksa, ka avārijas gadījumā viņi būs parūpējušies par drošību. Taču ir arī tādi, kuriem pirmajā vietā nav sava veselība, bet gan ērtības, vēsta "Degpunktā".
Trešo gadu pēc kārtas Muhameds bija populārākais vārds jaundzimušajiem zēniem Anglijā un Velsā. Saskaņā ar Apvienotās Karalistes Nacionālā statistikas biroja (ONS) datiem, 2025. gadā šis vārds tika dots 5957 mazuļiem, vēsta "Daily Mail".
Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas kardiologs, Latvijas Universitātes profesors Gustavs Latkovskis intervijā “Nra TV” raidījumā “Nra.lv sarunas” pastāstīja, cik daudz dārzeņu ieteicams apēst katru dienu.
AS “Latvijas valsts meži” (LVM) vides plānošanas speciāliste Alūksnes novada Liepnas pagastā konstatējusi jaunu lielā torņgliemeža Ena montana atradni, kas Latvijā ir īpaši aizsargājama suga un klasificēta kā stipri apdraudēta, lasāms LVM mājaslapā.
Populārais apģērbu zīmols Madewell steidzami atsauc no tirdzniecības aptuveni 6000 sieviešu džemperus, jo tie neatbilst ASV federālajiem ugunsizturības standartiem un rada nopietnu apdegumu vai pat nāves risku, raksta "New York Post".
Rīgas pašvaldība saņēmusi informāciju, ka sestdien, 25. jūlijā, Imantas apkaimē novērota lācene ar lācēniem. Tā kā savvaļas dzīvnieku pārvietošanās pilsētvidē var radīt riskus gan cilvēkiem, gan pašiem dzīvniekiem, pašvaldība aicina iedzīvotājus ievērot piesardzību un, pamanot lāci, netuvoties tam, ziņots Rīgas pašvaldības mājaslapā.
Saldētava daudziem kalpo tikai gaļas, saldējuma un ledus glabāšanai. Taču patiesībā tajā var uzglabāt daudz vairāk produktu, turklāt daži no tiem saldētavā savu kvalitāti saglabā pat vairākus mēnešus, raksta “Love Food Hate Waste”.
Kāds riteņbraukšanas apsēsts politiķis ir atlaists no amata pēc tam, kad sociālajos tīklos nokļuva bildes ar viņa cieši pieguļošajām sporta biksēm, vēsta “Daily Express”.
Rīgā un Pierīgā pēdējos gados būtiski tiek attīstīta veloinfrastruktūra. Tās mērķis ir izveidot drošus, nepārtrauktus savienojumus starp Rīgu un apkārtējām pašvaldībām.
Izbraukšana no lokveida krustojuma Ķekavas novadā pie Valdlaučiem kādam "BMW" vadītājam noslēdzās uz gājēju ietves. Pa ceļam šoferis paspēja kārtīgi sabojāt pilsētas infrastruktūru – izbraukāts zāliens un salauzta daļa no metāla barjerām, vēsta "Degpunktā".
Iekšlietu ministrs Jānis Dombrava (NA) kopā ar Rīgas vicemēru Edvardu Ratnieku (NA) un policiju devies imigrācijas reidos pa galvaspilsētu, pēcāk publicējot detalizētu atskaiti, ziņo TV3.
Vakar Dzintaru koncertzālē notika starptautiskā mūzikas festivāla Laima Rendezvous Jūrmala 2026 svinīgā atklāšana. Pirmais vakars tradicionāli pulcēja mākslinieku no dažādiem mūzikas žanriem, piedāvājot skatītājiem programmu, kurā apvienojās pasaules hiti, autormūzika un spilgti radoši eksperimenti. Daudznacionālā publika māksliniekiem sarīkoja izcili siltu uzņemšanu, pārvēršot pirmo vakaru par vasaras sezonas grandiozu sabiedrisko notikumu.