Latvijas iedzīvotāji, kuri bijuši ārzemēs vai arī dzīvo ārpus dzimtenes, laiku pa laikam salīdzina dažādu preču cenas. Bieži vien iedzīvotāji pauž sašutumu, ka preces ārzemēs ir manāmi lētākas nekā Latvijā.
Vakar 27.novembrī pulksten 13.47 Rīgā, Tilta ielas un Sarkandaugavas ielas krustojumā, 1985.gadā dzimis vīrietis, vadot transportlīdzekli Scania, ar luksoforu regulējumā krustojumā uzbrauca apmēram 70 gadus vecai, pagaidām nenoskaidrotai gājējai.
Savā šovā "Žitj zdorovo" Jeļena Mališeva maksimāli vienkārši skatītājiem stāsta par dažādām slimībām un to ārstēšanu. Bieži vien slavenā raidījuma vadītāja pievēršas arī skaistuma un veselības saglabāšanas tēmai.
Kāds "Twitter" lietotājs publicējis fotogrāfiju, kurā iemūžināts skats, kas pamatīgi pārsteidza un uzjautrināja automašīnu vadītājus un gājējus Valmieras ielā, Rīgā.
Pētījums atklāj, ka Latvijā 53% skolēnu jūtas pārslogoti, 48% neizguļas un 27% skolā nepietiek laika paēst. Taču kopumā bērni jūtas laimīgi, priecīgi un pārliecināti par sevi.
27. novembrī vadītājs, kurš brauca ar "Audi" automašīnu, Jaunajā Maskavā notriecis piecus gadus vecu meitenīti un viņas mammu, kuras atradās uz neregulējamas gājēju pārejas.
9. decembrī plkst. 16.30 Jūrmalā atklās Latvijā lielāko Gaismas parku. Dzintaru mežaparka teritorija pārvērtīsies par pārsteigumiem bagātu Gaismas parku, kur iemirdzēsies īpaši Ziemassvētku tematikai veidoti dekori no 85 tūkstošiem LED gaismiņu.
Sociālajā tīklā "Facebook" tika publicēts ieraksts, kurā sieviete pauž pateicību zobārstniecības klīnikai, kuras ārsti bija gatavi par valsts kvotām salabot 8. klases skolnieces sāpošo zobu, kad citas klīnikas par manipulācijām prasīja vismaz 40 eiro.
Tā kā es uzskatu, ka, šā gada 25. septembrī iesniedzot iesniegumu Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijai Par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr.16870000911 par to, ka es Saeimas izmeklēšanas komisijai būtu sniedzis nepatiesas ziņas un līdz ar to veicis iespējamu noziedzīgu nodarījumu, pret manai ir pārkāpta Krimināllikuma 298. panta pirmā daļa (Par apzināti nepatiesu ziņojumu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu nolūkā panākt kriminālprocesa uzsākšanu pret noteiktu personu), tad 28. novembrī atbilstoši Prokuratūras likuma 16. pantam vērsos ar iesniegumu pie LR ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera ar aicinājumu nodrošināt manu tiesību un likumīgo interešu aizsardzību.
Vakar, 27. novembrī, pulksten 10.54 pie Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieka, kurš nodrošināja sabiedrisko kārtību vienā no Brīvības gatves izglītības iestādēm, vērsās skolotāja, kura mācību laikā pamanījusi, ka vienam skolniekam līdzi ir elektrošoka ierīce un nazis.
25 gadus veca sieviete mirusi slimnīcā, saindējoties ar nezināmu indi. Medicīniskajā iestādē Maskavas iedzīvotāja nokļuvusi pēc tam, kad internetā pasūtīja suši romantiskām vakariņām.
Sestdien, 25. novembrī, Reģionālā pašvaldības policija saņēma informāciju no iedzīvotājiem par skaļu trokšņošanu kādā no daudzdzīvokļu namiem Inčukalna novadā, Gaujā.
Skandalozā sociālā raidījuma "Caur ērkšķiem uz..." dalībniece Inese Platpīre (35) ar TV projekta palīdzību pirmo reizi mūža nonāca Rīgā, vēsta izdevums "Kas Jauns".
Šova "Saimnieks meklē sievu" dalībnieks Aivars Dmitrijevs ir izēvelējies savu "līgaviņu", par kuru kļuva 18 gadus vecā Krista Kļaveniece. Daudzi skatītāji pauduši savas šaubas par šīs savienības iespējamību, taču Aivara mamma ir pārliecināta - viss būs labi.