Eiropas Savienībā (ES) pieaug bažas par iespējamu klasificētas informācijas noplūdi Maskavai, izmantojot partijas "Alternatīva Vācijai" (AfD) pārstāvjus.
Ukraina pauda nožēlu par incidentiem - atgādinām, ka pagājušajā nedēļā visās trijās Baltijas valstīs avarēja droni, ziņoja Lietuvas prezidenta kanceleja, raksta “postimees.ee”.
Šo sestdien organizācija bezvests.lv, sadarbībā ar Valsts policiju, veica meklēšanas darbus uz ūdens un Daugavas piekrastes zonā saistībā ar 16 gadus vecās Sofijas pazušanu. Meklēšanā piedalījās brīvprātīgie, pazudušās meitenes radinieki un tuvinieki.
Atsaucās arī cilvēki, kuri palīdzēja ar laivām un veica upes posma pārbaudi jūras virzienā, organizācija vēsta savā oficiālajā lapā vietnē "Facebook".
Valsts policija marta sākumā saņēma informāciju, ka nenoskaidrota persona iekļuvusi Balvu muižas ēkā, tostarp pagrabtelpā, un izdarījusi zādzību. Veicot operatīvās darbības, likumsargi šā gada 17. martā aizturēja 2008. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Valsts policija turpina izmeklēšanu kriminālprocesā.
Sadarbībā ar "Signet banku" tapušās operas “Aīda” izrādes Latvijas Nacionālajai operai un baletam (LNOB) sniedz būtisku ieguldījumu gan mākslinieciskajā kvalitātē, gan institūcijas attīstībā kopumā.
Politisko partiju apvienība "Jaunā vienotība" 2026. gada 9. martā norādīja, ka ir nepieciešams pieņemt nacionāla līmeņa lēmumus par ekonomisko saišu izbeigšanu ar Krieviju, tostarp paredzot, ka Latvijas uzņēmējiem līdz 2026. gada beigām jāpārtrauc imports un eksports uz Krieviju.
Baltijas valstīs šogad notikušas vairākas izmaiņas darbaspēka nodokļu un minimālās algas jomā, kas tieši ietekmē iedzīvotāju ienākumus un uzņēmēju izmaksas. Lai gan minimālās algas pieaugušas visās trīs valstīs, Latvijā strādājošie ar minimālo algu joprojām saņem ievērojami mazāk nekā kaimiņvalstīs, liecina "Swedbank" Finanšu institūta veiktā analīze.
Rietumu Banka ievieš jauna, mūsdienīga dizaina maksājumu kartes visiem klientiem – gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Jaunais karšu dizains simbolizē bankas biznesa filozofiju, kuras pamatā ir rūpīga iedziļināšanās niansēs ar mērķi vienmēr atrast un piedāvāt klientiem arvien labākus risinājumus.
Pavasaris ir īstais laiks, kad ēdienkartē gribas ko vieglāku, svaigāku un krāsaināku. Spinātu krēmzupa ar šampinjoniem ir ideāla izvēle - tā ir maiga, sildoša un vienlaikus bagāta ar garšu. Turklāt šī zupa ir gan vienkārši pagatavojama, gan pietiekami sātīga, lai kalpotu kā pilnvērtīga maltīte.
Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirkņa amatpersonas informē, ka vīrietis kurš atradās bezvēsts prombūtnē, ir atrasts sveiks un vesels.
Pašreizējās prognozes rāda augstu iespējamību, ka tieši Pirmajās Lieldienās mūsu reģionā varētu ieplūst siltāka gaisa masa un temperatūra daudzviet var pārsniegt +15 grādu atzīmi, šorīt LTV raidījumā "Rīta Pamorāma" sacīja Toms Bricis.
Līdz 2040. gadam Latvija katru gadu zaudēs 18 000 cilvēku – tā TV24 raidījumā “Naudas cena”, diskutējot par to, vai uzņēmējdarbības vide Latvijā pasliktinās un ar ko būs jāsamierinās patērētājiem, teic uzņēmējs un investors Ģirts Rungainis.
Svētdien Palmbīčas starptautiskajā lidostā noticis drošības incidents, kā rezultātā ASV gaisa spēki lika pacelties F-16 iznīcinātājiem un izšaut signālraķetes. Notikumi risinājās tikai dažas stundas pirms tam, kad lidmašīnai "Air Force One" bija paredzēts nogādāt ASV prezidentu Donaldu Trampu atpakaļ uz Vašingtonu, vēsta 'New York Post".
Postošs ugunsgrēks paņēmis kāda vīrieša dzīvību Limbažu pusē. Liesmas iznīcinājušas vairākas ēkas, starp kurām bija arī akmeņkaļa darbnīca. Par laimi, no uguns izdevās izglābties gandrīz 90 gadus vecai kundzei, kura nogādāta slimnīcā, vēsta "Degpunktā".
Bezkofeīna kafija kļūst aizvien populārāka, jo ļauj baudīt kafijas garšu bez kofeīna stimulējošās ietekmes uz nervu sistēmu. Tā ir iecienīta gan tiem, kas vēlas izvairīties no miega traucējumiem, gan cilvēkiem ar sirds un asinsvadu problēmām. Tomēr daudzi jautā - vai šo dzērienu var lietot bez ierobežojuma? Atbildi sniedz “Healthline”.
Eiropas Savienības līmenī šobrīd ir atrast nauda tā saucamajai dronu sienai, tā aizvadītajās dienās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas gaisa telpā ielidojušo lidaparātu incidentus intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” komentēja Eiropas Parlamenta deputāts (“Latvijas attīstībai”) Ivars Ijabs. Taču “mums ir jārēķinās ar to, ka tādas provokācijas turpināsies”.
Irānas raķešu un dronu uzbrukumā Prinča Sultāna gaisa spēku bāzei Saūda Arābijā 27. martā ASV zaudējusi retu “E-3 Sentry” lidmašīnu gaisā, raksta “The Telegraph”.
Alla Pugačova ar ģimeni pameta Krieviju pirms vairāk nekā četriem gadiem, taču viņa joprojām nav atradusi mierīgu dzīvesvietu ārzemēs, un šobrīd ikvienam ir iespēja dzīvot viņas mājā Kiprā, raksta “Starhit”.