Aleksandra Čaka memoriālajā muzejā no šodienas līdz nākamā gada 31.janvārim tiks eksponēta izstāde "Dzejnieka kods", informēja muzeja pārstāve Antra Medne.
Kopā ar Latvijas jauniešu viedokļu līderiem no Rīgas un reģioniem Latvijā atklāta iniciatīva - gaidāmo Eiropas vēlēšanu platforma www.soreizesbalsosu.eu.
Policija turpina izmeklēt 30. septembrī Lažas pagastā pie viesu nama "Lejasraķi" notikušo apšaudi, kurā cieta trīs cilvēki, pagaidām gan kriminālprocesa gaitā nav ne aizturēto, ne arī aizdomās turamo personu, vēsta portāls liepajniekiem.lv.
Šodien, 6.novembrī, pulksten 10.00 uz pirmo sēdi sanāks 13.Saeima. Saskaņā ar Satversmē noteikto jaunievēlētās Saeimas pirmo sēdi atklās un līdz 13.Saeimas priekšsēdētāja ievēlēšanai vadīs 12.Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece. Plānots, ka sēdes sākumā jaunievēlēto parlamentu uzrunās Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
Pieredze liecina, ka atbilstoši Darba likumam noslēgts darba līgums ir vienīgais veids, kā cilvēks var justies pasargāts attiecībās ar darba devēju un drošs par savu nākotni. Īpaša uzmanība darba līguma noformēšanai jaunā darba vietā būtu jāpievērš jauniešiem, kuriem trūkst praktiskās darba pieredzes un bieži vien arī zināšanu par darba tiesībām, atzīst mobilo sakaru operatora BITE iniciatīvas “Jauno talantu dienas” eksperti.
Šī nedēļa, iespējams, ļoti pozitīvi sākusies leģendārās dāmu grupas "Spice Girls" faniem. Grupas dāmas paziņojušas par atkalapvienošanos un nākamajā gadā gaidāmo tūri.
Lai izvairītos no gripas, vispirms jāpasargā sevi no nepareiziem priekšstatiem par šo lipīgo vīrusu infekciju, kas ik gadu aukstajos mēnešos cilvēkiem atņem ne vien darbaspējas, bet pat dzīvības. Veselības ministrijas galvenais speciālists infektoloģijā Uga Dumpis skaidro biežākos mītus par gripu.
4.novembra pēcpusdienā likumsargi Liepājā saņēmuši informāciju, ka Ģenerāļa Baloža ielā, iespējams, kāds vīrietis ar ierocim līdzīgu priekšmetu šauj pagalmā esošo cilvēku virzienā.
Svētdien, 4. novembrī, Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, neraugoties uz saplānoto grafiku, izbrīvēja laiku, lai piedalītos maratonā Ņujorkā, ierindojoties topa piecdesmitniekā, vēsta Igaunijas mediji.
Šī gada augustā Latvijas mediji vēstīja, ka Siguldas pagasta "Plinkās" pēc gāzes sprādziena sagruvusi dzīvojamās mājas siena un cietuši divi cilvēki. Viens no cietušajiem bija U-18 Latvijas basketbola izlases spēlētājs Dāvids Vīksne, kurš intervijā "Sporta Avīzei" pastāstījis sīkāk par tās dienas baisajiem notikumiem.
Nākamajā vasarā savas jaunākās pasaules tūres ietvaros ar koncertu Latvijā atgriezīsies divu Grammy balvu ieguvēji, viena no mūsdienās populārākajām un atzītākajām britu rokgrupām pasaulē MUSE. Koncerts Arēnā Rīga norisināsies 12. jūnijā, savukārt biļetes uz to publiskajā tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā nonāks 16. novembrī. no plkst. 10:00.
Novembris Latvijā pēdējos gados jau iesaukts par Patriotu mēnesi. Savukārt ēdinātāji, kas nolēmuši celt patriotisma devu sevī un savos līdzcilvēkos, gatavojot latviskos ēdienus svētkos novembra mēnesī, novembri nodēvējuši par Patriotiskās garšas mēnesi.
18. novembrī ar plašu programmu Rīgā, visā Latvijā un pasaulē tiks svinēta Latvijas valsts dibināšanas 100. gadadiena. Daudzveidīgs pasākumu klāsts gaidāms gan Rīgā, gan Latvijas reģionos, bet pasaulē Latvijas vārdu godinās starptautiskā diplomātiskā programma. Kopā novembrī plānoti vairāk nekā 900 daudzveidīgi notikumi, no kuriem lielākā daļa ir bez maksas un nozīmīgākie vērojami ar radio un televīzijas starpniecību.
Latvijas nacionālā hokeja valstsvienība, gatavojoties “Euro Ice Hockey Challenge” turnīram Minskā, pirmdien, 5.novembrī aizvadīja pirmo kopīgo treniņu.
Jau piekto gadu Latvijas sabiedriskie mediji sadarbībā ar Ziedot.lv rīko labdarības maratonu DOD PIECI!, kas šogad runās par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam.
Par uzvarētājiem atklātajā konkursā būvdarbu veikšanai Nr.LVC2018/34/KF “Valsts galvenā autoceļa A2 Rīga–Sigulda–Igaunijas robeža posma km 25,50-39,40 (abas brauktuves) un valsts galvenā autoceļa A3 Inčukalns–Valmiera posma km 0,00-1,65 segas pārbūve (pastiprināšana)” ir paziņota piegādātāju apvienība “Binders un ACB”, jo tās piedāvājums atbilst visām konkursā izvirzītajām prasībām un tās piedāvātā cena - 38 498 327,17 EUR bez PVN bija viszemākā.
Pirmā Pasaules boksa Supersērija pirmā smagā svara kategorijā izrādījās tik veiksmīga, ka turnīra organizatori daudz negaidīja un iekļāva šo svara kategoriju arī otrajā sezonā. Otro uzaicinājumu uz Supersēriju saņēma arī Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis, kurš šīs sezonas bokseru astotniekā ir pārliecinošs favorīts, norāda sporta totalizatora „Betsafe” bukmeikeri. Cīņa norisināsies ASV Ilinoisas štata pilsētā Čikāgā 10. novembrī.
Rail Baltica kopuzņēmums RB Rail AS ir uzsācis otro kārtu iepirkumam par būvprojektēšanu un būvuzraudzības pakalpojumiem Rail Baltica dzelzceļa līnijas Latvijas posmā Upeslejas–Rīga–Misa.