"Plants Happy Botanical Studio" / Autori

4.dec 2023
Kopš 16. gadsimta sākuma Ziemassvētku eglītes tiek stādītas un izrotātas, lai tās priecētu mūs Ziemassvētku laikā. Taču tradīcija, ienest mūžzaļo koku iekštelpās, aizsākās vēl senāk - pagānu un romiešu laikos, kad šo koku mužzaļās skujas cilvēkiem simbolizēja dzīvību garajās, aukstajās ziemas naktīs un arī kalpoja kā zīme, ka pavasaris jau ir ceļā pie mums. 
25.sep 2023
Mainoties gadalaikiem, mainās arī telpaugu vajadzības. Rudenī saule spīd retāk, temperatūra kļūst zemāka un jūsu augi noteikti pamanīs šīs izmaiņas. 
25.mai 2023
Siltais un saulainais laiks vedina brīvdienās doties tālākos un tuvākos ceļojumos. Esam apkopojuši dažus ieteikumus tiem, kuri dodas atvaļinājumā, bet uztraucas par mājās atstāto augu labsajūtu.
24.apr 2023
“airBaltic” izpilddirektoru un valdes priekšsēdētājs Martins Gauss jau vairāk nekā 10 gadus dzīvo un strādā Latvijā. Visu šo laiku viņam tiek pārmests, ka viņš tā arī nav iemācījies latviešu valodu. Taču vismaz svinībāss, kad airBaltic prezentēja savu četrdesmito Airbus A220-300 lidmašīnu, varēja dzirdēt viņu runājam latviski.
22.apr 2023
Kādreizējais satiksmes ministrs Tālis Linkaits mikroblogošanas vietnē "Twitter", komentējot Jāņa Vilnīša ierakstu par izmaiņām Liepājas SEZ.
21.apr 2023
Ceturtdien, 20.aprīlī, Liepājas valstspilsētas pašvaldība saņēmusi apliecinājumu no Patentu valdes par to, ka Liepājas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 zīmols ir reģistrēts kā preču zīme. Konkrētā zīmola kā preču zīmes reģistrācija nodrošina tās īpašniekam jeb šajā gadījumā Liepājas valstspilsētas pašvaldībai izņēmuma tiesības uz šo preču zīmi Latvijas teritorijā, vēsta Liepājas pašvaldība.
20.apr 2023
Kas ir pirmie signāli, ka konkrētais augs ir jāpārstāda? Katra auga augšana ir ļoti individuāla, tas ir galvenais priekšnoteikums, kas jāpatur prātā, runājot par jebkāda veida augu kopšanu. Signāli par to, ka augs ir jāpārstāda ir vairāki.
9.mar 2023
Katrai gada sezonai telpaugu kopšanā raksturīgi savi noteikumi. Ziema ir gada tumšākais laiks. Tas ir laiks, kad liela daļa augu šķiet kā “iesaldēti”, bet patiesībā vairumam augu ziemas tumšais periods kļūst par miera periodu, līdzīgi kā lāčiem ziemas miegs.