\\Autori

MGMarta Grīsle

5.mar 2013
Latvijā zagtāko grāmatu topa augšgalā šobrīd ir Bībeles jaunais tulkojums.
 
5.mar 2013
Vakar Londonā kādā policijas iecirknī ienācis kāds vīrietis, kurš bija ģērbies pilnā Betmena kostīmā. Noslēpumainais glābējs policijā ieradās ar laupītāju, kuru policija centās notvert jau vairākas dienas.
 
5.mar 2013
Vakar Londonā, O2 arēna norisinājās Džastina Bībera koncerts, uz kuru devās milzum daudz fanu no visas Anglijas.
 
4.mar 2013
ASV mediji ziņo, ka basketbola leģendai Maiklam Džordanam drīzumā būs jāveic paternitātes tests, jo basketbola zvaigznei pieteicies mantinieks – 16 gadus vecais Grants Praiss Džeis Džordans.
 
4.mar 2013
Krievijā, Maskavā policija pēc vairāk nekā četru mēnešu izmeklēšanas atradusi vienu tonnu ar amfetamīnu un citām psihotropam vielām, raksta portāls The Moscow News.
 
4.mar 2013
ASV, Arizonas cietuma kompleksā vakar noticis milzīgs kautiņš, kurā iesaistīti 400 ieslodzītie, raksta portāls Fox News.
 
4.mar 2013
Popdīvas Britnijas Spīrsas jaunākā māsa Džeimija Spīrsa vakar sociālajā tīklā Instagram paziņojusi par laulībām ar ilggadējo puisi, vārda brāli Džeimiju Vudsu, raksta portāls yahoo.com
 
28.feb 2013
ASV, Čikāgā pamatskolniekiem tiks piedāvātas mācību stundas, kas paredzētas bērnu izglītošanai par seksuāliem jautājumiem, grūtniecību, kontracepciju un seksuāli transmisīvajām slimībām, raksta portāls The Fox News.
 
28.feb 2013
Populārā seriāls „Draugi” aktrise, bijusī Breda Pita sieva Dženifera Anistone gatavojas kāzām ar aktieri Džastinu Teroksu, raksta ārvalstu mediji.
 
27.feb 2013
Krievijas galvaspilsētā Maskavā kādā daudzdzīvokļu namā policija atradusi pirms desmit gadiem mirušas sievietes līķi, raksta Krievijas ziņu portāls The Moscow News.
 
27.feb 2013
ASV, Ņujorkā jau trešo dienu norit tiesa, kurā par vairāku sieviešu nolaupīšanu un kanibālismu tiek tiesāts policijas virsnieks Gilberts Valle, raksta ziņu portāls Fox News.
 
27.feb 2013
ASV, Teksasas štatā policija arestējusi 33 gadus vecu vīrieti par drauga noduršanu ar zobenu. Kā stāsta policija, par iemeslu šādai nelaimei ir mīlas trīsstūris, raksta portāls Fox News.
 
27.feb 2013
ASV, Indianā glābšanas dienests 911 saņēmis deviņus zvanus no kāda vīriešu, kurš neatlaidīgi zvanījis, lai pieprasītu čīzburgeru, raksta portāls news.yahoo.com.
 
26.feb 2013
Vakar Londonas mediji noķēruši interesantu kadru, kurā redzams slavenais mūziķis Džastins Bībers, pastaigājamies pa Londonas ielām ar gāzmasku, raksta portāls eonline.com.
 
25.feb 2013
Krievijā, Maskavā policija šorīt saņēmusi zvanu no kāda anonīma vīrieša, kurs paziņojis, ka četrās skolās ir ievietota "bumba", raksta Krievijas ziņu portāls The Moscow News.
 
25.feb 2013
Franču aktieris Žerārs Depardjē pēc tikšanās ar čečenu līderi Ramzanu Kadirovu, paziņojis par plāniem veidot filmu, kurā tikts atspoguļota čečenu dzīve un ikdiena, raksta portāls The Moscow News.
 
25.feb 2013
Par seksuālu uzmākšanos un nepiedienīgu īsziņu sūtīšanu 13 gadus vecai meitenei ASV arestēts 27 gadus vecais tenisists Pjērs–Ludvigs Duklos, kurš šobrīd ieņem 610 vietu ATP rangā, raksta portāls The Fox News.
 
25.feb 2013
ASV, Bruklinā 32 gadus vecs bezpajumtnieks Bernards Andersons par 200 000 dolāriem iesūdzējis tiesā savus vecākus, uzsverot, ka par bezpajumtnieku kļuvis savu vecāku vainas dēļ, jo tie bērnībā viņu nav pietiekoši mīlējuši, raksta portāls The Fox News.
 
21.feb 2013
ASV, Ņujorkā policija arestējusi 33 gadus vecu sievieti, kura, lai iepriecinātu dēlu sešpadsmitajā dzimšanas diena, nolīgusi divas striptīzdejotajas, raksta portāls foxnews.com.
 
21.feb 2013
ASV, Ohaio štatā par dubultslepkavību un grūtnieces izvarošanu arestēts ārsts, raksta portāls foxnews.com.
 
20.feb 2013
Kā ziņo Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas cents (LVĢMC), jau šo svētdien laikapstākļi uzlabosies un gaisa temperatūra varētu pakāpties virs nulles.
 
20.feb 2013
Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas līderis Vladimirs Žirinovskis paziņojis, ka nekāds meteorītu lietus Krieviju nav skāris. Tas esot bijis ASV uzbrukums, raksta portāls The Moscow News.