Rudens labumi

10.nov 2019
Mārtiņdiena ir seni latviešu svētki, kas iezīmē apkūlības un ziemas sagaidīšanu. 10. novembris pēc saules kalendāra ir vidus starp rudens saulgriežiem (Miķeļiem) un ziemas saulgriežiem (Ziemassvētkiem). Ielūkosimies senču pūra lādē, lai ar ticējumu palīdzību zinātu, kā šie svētki godam svinami.
 
8.nov 2019
Mārtiņdiena iezīmē rudens beigas un ziemas sākšanos. Šis ir laiks, kad jāpabeidz visi ražas darbi un jāgatavojas ziemai. Paražas vēsta, ka galdā šajā dienā liekams Mārtiņa gailis. Izmēģini šo pildītās vistas recepti savam Mārtiņdienas mielastam.
 
4.nov 2019
Tēja spēj mūs pārsteigt ne tikai ar garšu un veselīgo īpašību bagātību. Izrādās, ka tēju un tās lapas var izmantot vēl daudzos neparastos veidos. Apskatīsim kādos!
 
3.nov 2019
Ķirbjus var ne tikai ēst un no tiem grebt laternas, bet arī taisīt saldējumu, sejas maskas, ķermeņa skrubjus un pat galda vāzes.
 
31.okt 2019
Šie aizokeāna svētki mērķtiecīgi sāk ieņemt savu vietu arī mūsu platuma grādos. Lai gan viedoklis par to svinēšanu ir neviennozīmīgs, nevar noliegt, ka, piemēram, ķirbju grebšana vai pārģērbšanās ir lieliski izklaides veidi, kas jo vairāk iepriecina bērnus. Iedvesmosim jūs ar 5 radošām idejām, kā sagatavot ķirbi Halovīna svētkiem.
 
31.okt 2019
Joprojām tādi svētki kā Halovīns un Valentīndiena raisa plašas diskusijas, vai tos būtu jāsvin arī Latvijā, ja savu svētku jau gana. Kamēr veikalnieki priekā berzē rokas, jo šie svētki parasti ietver bagātīgu atribūtiku, ko to svinētāji labprāt iegādājas, Lifehacks nolēma paraudzīt tuvāk, kas tad tas Halovīns īsti ir par zvēru jeb "kas lācītim vēderā".
 
28.okt 2019
Mār­rut­kus iz­man­to, lai uz­la­bo­tu ape­tī­ti, nor­ma­li­zē­tu gre­mo­ša­nas trak­ta dar­bī­bu, mārrutki palīdz arī tad, ja no­māc zo­bu sā­pes. Izrādās, ka mārrutka dziednieciskās spējas ar to vien nebeidzas.