Korupcijas skandāli

6.sep 2019
Uzņēmējiem ir grūtāk neizveidot karteli nekā izveidot karteli tik mazā valstiņā kā Latvija, kur visi pazīst visus.
 
5.sep 2019
Iekšējās drošības birojs (IDB) bijušajam Valsts robežsardzes (VRS) priekšniekam Normundam Garbaram inkriminē krāpšanu un dienesta pilnvaru pārsniegšanu.
 
5.sep 2019
Valsts prezidents Egils Levits norāda, ka par liecinieku konkrētās situācijās var kļūt jebkurš, tāpēc viņš atturas sīkāk komentēt bijušā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa liecinieka statusu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētajā kriminālprocesā.
 
5.sep 2019
Uz Valsts robežsardzi (VRS) publiskajā telpā tiek izdarīts liels spiediens, neievērojot nevainīguma prezumpciju, šorīt intervijā Latvijas Radio paziņoja VRS priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts.
 
4.sep 2019
Vairāku būvniecības uzņēmumu iespējamā vienošanās par tirgus sadali, par kuras izmeklēšanu šonedēļ publiski paziņoja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) un Konkurences padome (KP), drošības dienestu redzeslokā bija jau 2017.gada nogalē, kad tiesībsargājošās iestādes par to arī informējušas toreizējo premjeru Māri Kučinski (ZZS), vēsta Latvijas Televīzijas raidījumā "Panorāma".
 
4.sep 2019
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sāktajā kriminālprocesā par kukuļošanu lielā apmērā, pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu un pārsniegšanu, ja tas izdarīts mantkārīgā nolūkā, SIA "Skonto būve" bijušajam valdes priekšsēdētājam Guntim Rāvim KNAB piemērojis statusu - persona, pret kuru uzsākts kriminālprocess, šovakar vēsta LNT ziņas.
 
4.sep 2019
SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" ("Igate") noraida visas Iekšējās drošības biroja (IDB) izvirzītās apsūdzības,  sacīja "Igates" pārstāvis Jānis Stundiņš. 
 
4.sep 2019
Iekšējās drošības biroja (IDB) sāktajā kriminālprocesā aizturētais bijušais Valsts robežsardzes (VRS) priekšnieks Normunds Garbars, kuram procesa virzītājs bija lūdzis piemērot apcietinājumu, trešdienas vakarā tiesu atstāja uz brīvām kājām.
 
4.sep 2019
Saskaņā ar LETA un Latvijas Televīzijas novēroto otrdien KNAB bija ieradušies arī būvkompānijas "Arčers" un ceļu būves kompānijas "Binders" līdzīpašnieks Armands Garkāns, bijušais SIA "Skonto Būve" valdes priekšsēdētājs Guntis Rāvis, "LNK Group" valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. Tāpat KNAB ieradās vairākos kriminālprocesos iesaistītā uzņēmēja Māra Martinsona advokāts, kurš gan nevēlējās atklāt, vai ieradies KNAB, lai pārstāvētu Martinsonu. KNAB iztaujāja arī bijušo "Skonto būve" līdzīpašnieku Ivaru Milleru.
 
4.sep 2019
Bijušajam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētā kriminālprocesā piemērots liecinieka statuss, apliecināja Vējoņa sekretāre Kristīne Reisa-Dāboliņa.
 
4.sep 2019
Iekšējās drošības biroja (IDB) sāktajā kriminālprocesā aizturētais SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" ("Igate") valdes priekšsēdētājs un līdzīpašnieks Māris Peilāns, kuram procesa virzītājs bija lūdzis piemērot apcietinājumu, šodien tiesas sēžu zāli atstāja uz brīvām kājām.
 
4.sep 2019
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien vērtē, vai piemērot apcietinājumu SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" ("Igate") valdes priekšsēdētājam un līdzīpašniekam Mārim Peilānam.
 
4.sep 2019
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) otrdien iztaujāts arī bijušais Valsts prezidents Raimonds Vējonis, liecina esošā informācija.
 
4.sep 2019
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) otrdien bija ieradies savulaik ar uzņēmumu "Skonto būve" saistītais uzņēmējs Ivars Millers, liecina  rīcībā esošā informācija.
 
4.sep 2019
Konkurences padomes (KP) pārstāvji otrdien, 3.septembrī, runājuši arī ar būvfirmas SIA "Monum" lielāko īpašnieku un valdes priekšsēdētāju Māri Ozoliņu, apstiprināja Ozoliņš.
 
3.sep 2019
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) otrdienas vēlā vakarā pameta advokāts Aivars Purmalis, kura vadītās mašīnas aizmugurējos sēdekļos bija redzams nogūlies cilvēks
 
3.sep 2019
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šorīt sācis kratīšanas vairākās Latvijas būvfirmās un pie valsts amatpersonām, liecina esošā informācija.
 
23.aug 2019
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) trešdien aizturētajam un atbrīvotajam Ogres novada domes priekšsēdētājam Egilam Helmanim (VL-TB/LNNK) ir piemērojis aizliegumu izbraukt no valsts, kā arī aizliegumu tikties ar noteiktām personām.
 
21.aug 2019
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vakarpusē ir atbrīvojis šorīt aizturēto Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani (VL-TB/LNNK), informēja Helmaņa aizstāvis Saulvedis Vārpiņš.
 
20.aug 2019
Līdz nākamā gada 31.janvārim Rīgas dome varētu sagaidīt pirmos rezultātus plānotajā Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrību un aģentūru ārējā neatkarīgajā auditā, paredz šodien pieņemtais Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputātu lēmums.