Satiksme

Vakar, 11:12
Tikai četras dienas atlikušas līdz Positivus festivāla nedēļas nogalei. Jau šo ceturtdien, 19. jūlijā plkst. 17:00, tiks sagaidīti pirmie festivāla apmeklētāji, kuri varēs apmesties telšu pilsētiņā. Tiem, kas uz festivālu dosies ar savu automašīnu būs gaidāmas nelielas izmaiņas ceļā uz festivāla autostāvvietu, kā arī ceļa posmā uz Salacgrīvu gaidāmi nelieli satiksmes ierobežojumi.
 
Vakar, 10:10
Par ceļu satiksmes negadījuma aculiecinieku Līvānos vakar kļuva Kaspars. Vīrietis pastāsta par notikušo un lūdz būt uzmanīgākiem gan autovadītājiem, gan vecākiem, kuri savas atvases palaiž pārvietoties ar velo.
 
Vakar, 8:11
Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no šodienas līdz 31.jūlijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Matīsa ielā, pie ēkas Brīvības ielā 90, virzienā uz Brīvības ielu, informē Rīgas dome.
 
13.jūl
Nupat Rīga notikušo lietavu dēļ autobusi un trolejbusi kavējas vidēji 20 minūtes, apstiprināja SIA "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča.
 
13.jūl
Vairākās Rīgas ielās gan remontdarbu, gan pasākumu dēļ tiks ierobežota satiksme.
 
13.jūl
Piektdienas pēcpusdienā daudziem autovadītājiem dodoties ārpus Rīgas, un turpinoties ceļu remontdarbiem, Pierīgā ir iespējama palēnināta satiksme. Tāpat autovadītājiem jāņem vērā, ka sestdien Jūrmalā notiks Jomas ielas svētki, bet Carnikavā – Zvejnieksvētki, līdz ar to satiksme šajos virzienos var būt intensīvāka. Sporta un mūzikas pasākumi notiks arī Bauskā un Talsos.
 
12.jūl
Saistībā ar sliežu ceļa pārbrauktuves remontu no 13.jūlija plkst. 8.00 līdz 18.jūlija plkst. 8.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pār Krustpils ielas dzelzceļa pārbrauktuvi Nr. 101, pie pieturas punkta “Gaisma”.
 
11.jūl
Šajā būvniecības sezonā Kurzemē tiek sakārtoti vairāki reģionālo autoceļu posmi, ar būvdarbu gaitu šodien iepazinās satiksmes ministrs Uldis Augulis un VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) vadība.
 
11.jūl
Saistībā ar dažādiem rekonstrukcijas un sliežu remontdarbiem, šodien vairākās Rīgas ielās stājas spēkā satiksmes ierobežojumi.
 
10.jūl
Saistībā ar rekonstrukcijas darbiem 11.jūlijā no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Augšielā, posmā no iebrauktuves Daugavas stadionā līdz Stadiona ielai.
 
10.jūl
Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no 11.jūlija līdz 13.jūlijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi):
 
10.jūl
Galvaspilsētā gaidāmi satiksmes ierobežojumi gan sakarā ar ielu remontdarbiem, gan Kanādas premjera vizīti Latvijā.
 
9.jūl
Saistībā ar Kanādas premjerministra Džastina Trudo darba vizīti Latvijā vairākās Rīgas ielās pirmdien un otrdien, 10.jūlijā, noteikti satiksmes ierobežojumi, pavēstīja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.
 
9.jūl
No šodienas tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme uz Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada, informēja Rīgas domē.
 
7.jūl
Saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku koncertiem Daugavas stadionā, kā arī ģenerālmēģinājumu un noslēguma koncertu Mežaparkā šodien un rīt, 8.jūlijā, Rīgā tiks organizēti papildu reisi vairākos sabiedriskā transporta maršrutos, informēja SIA "Rīgas satiksme" pārstāvis Viktors Zaķis.
 
7.jūl
Saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumu norisi šodien Rīgā, Mežaparka apkārtnē, tiks būtiski ierobežota satiksme, tostarp plānots slēgt satiksmi Ostas prospektā, izņemot izbraukšanu no Mežaparka teritorijas, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Aira Šmelde.
 
6.jūl
Svētdien un pirmdien Dziesmu un deju svētku izskaņā Rīgā un Pierīgā ir iespējama intensīvāka satiksme, tāpēc autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem un pacietīgiem, aicina "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
6.jūl
Saistībā ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) ģenerālsekretāra darba vizīti Latvijā šodien vairākās Rīgas ielās tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, informē Rīgas dome.
 
5.jūl
2018. gada 7. un 8. jūlijā saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku koncertiem Daugavas stadionā, ģenerālmēģinājumu un noslēguma koncertu Mežaparkā tiks organizēti papildu reisi līdz plkst. 2:00 no pilsētas centra sekojošos maršrutos:
 
5.jūl
CSDD izveidotais elektromobiļu ātrās uzlādes staciju tīkls ir uzsācis darbu, nodrošinot brīvas elektromobiļu pārvietošanās iespējas praktiski visā Latvijas teritorijā.