Sestdiena, 3.decembris

redeem Evija, Jogita, Raita

arrow_downwardTraģēdija veikalā "Maxima"

Limbažos "Maxima"veikalos pusstundas laikā tika izpirkts viss lētais cukurs.
Vakar, 1:30 tautaruna.lv
Pārtikas veikalos iedzīvotāji arvien vairāk izvēlas akcijas preces un tirdzniecības veikalu privātās preču zīmes, vienlaikus iepirkumu grozos samazinās dārgāko un "premium" preču skaits.
29.nov Ziņu aģentūra LETA
Pieaugot energoresursu cenām, arī veikalu tīkli steidz ieviest savus taupības pasākumus, vēsta ReTV.
10.sep Portāls nra.lv
Mazumtirgotājs SIA "Maxima Latvija" ieviesis digitālo pirkumu čekus visos "Maxima" veikalos Latvijā, informēja uzņēmuma pārstāvji.
3.mai Ziņu aģentūra LETA
Mazumtirgotājs SIA "Maxima Latvija" lielākā formāta jeb "Maxima XXX" veikalos ieviesis papīra maisiņus svaigo dārzeņu un augļu iepakošanai.
16.apr Portāls nra.lv
“Maxima Latvija” sadarbībā ar “Latvijas Sarkanais Krusts” un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāju “Mars Latvia” uzsākusi kampaņu “Mīluļu dienas”. Kampaņas mērķis ir finansiāli palīdzēt tiem cilvēkiem, kuriem ir grūtības ikdienā nodrošināt saviem mājdzīvniekiem pilnvērtīgas un sabalansētas maltītes.
30.mar Portāls nra.lv
SIA "Maxima Latvija" izplatītajā Polijas izcelsmes putnu gaļā Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) konstatējis salmonellas, informēja dienestā.
15.mar Ziņu aģentūra LETA
"Lidl" veikalos atsevišķām precēm ieviests iegādes skaita ierobežojums, savukārt "Rimi" un "Maxima" šādus ierobežojumus neplāno, informēja lielāko Latvijas mazumtirdzniecības veikalu tīklu pārstāvji.
14.mar Ziņu aģentūra LETA
Pēdējo dienu laikā informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijā "Cert.lv" saņemti vairāki ziņojumi par viltus loteriju, kurā nesankcionēti izmantoti mazumtirdzniecības tīklu "Maxima" un "Rimi" zīmoli, liecina "Cert.lv" paziņojums mikroblogošanas vietnē "Twitter".
9.mar Ziņu aģentūra LETA
Mazumtirdzniecības veikalos "Maxima" un "Rimi" atsevišķu preču iztrūkums ir īslaicīgi, norādīja veikalu tīklu pārstāvji.
4.mar Ziņu aģentūra LETA
Mazumtirgotājs SIA "Maxima Latvija" astoņus veikalus pielāgojis tā, lai tos varētu apmeklēt arī iedzīvotāji bez Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, atzina "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.
9.jan Ziņu aģentūra LETA
Kopš 15.novembra, kad klientus bez Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta drīkst apkalpot tikai nelielos pirmās nepieciešamības preču veikalos, pircēju plūsma mazāka formāta "Maxima" veikalos ir palielinājusies, turpretim uz lielāka formāta veikaliem tā ir mazinājusies, apliecināja mazumtirgotāja SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.
24.nov 2021 Ziņu aģentūra LETA
No pirmdienas, 15. novembra, arī daļai pārtikas veikalu nāksies strādāt zaļajā režīmā, tas ir, ielaist veikala telpās tikai tos pircējus, kuri var uzrādīt Covid-19 sertifikātu. To paredz valdības pieņemtais regulējums par dzīvi Latvijā pēc "lokdauna" beigām.
11.nov 2021 Neatkarīgā
“Maxima” rosina pieturēties pie risinājuma, kas bija spēkā pirms mājsēdes - visi pārtikas veikali un aptiekas ir pieejami ikvienam katru dienu
3.nov 2021 Portāls nra.lv
photo_camera
Pēdējā laikā ir fiksēti vairāki gadījumi, kuros iedzīvotājiem sociālajā vietnē "Facebook" un dažādu interneta portālu apmeklējuma laikā parādās krāpnieku aicinājums piedalīties mazumtirgotāja SIA "Maxima Latvija" balvas izlozē un aptaujā, kā arī dalīties ar viltus ziņu savā draugu lokā.
3.nov 2021 Portāls nra.lv
Stājoties spēkā ārkārtējai situācijai un stingrākiem valdības ierobežojumiem Covid-19 vīrusa izplatības mazināšanai no 11.oktobra visiem Latvijas iedzīvotājiem - gan vakcinētiem, gan nevakcinētiem, arī turpmāk būs iespējams apmeklēt visus "Maxima" veikalus neatkarīgi no to formāta vai atrašanās vietas, informēja mazumtirgotāja "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.
10.okt 2021 Ziņu aģentūra LETA
"Maxima Latvija" trešo gadu pēc kārtas atzīta pa Nr. 1 mīlētāko zīmolu mazumtirdzniecībā, kā arī atzīta par izdevīgāko zīmolu Latvijā. Tāpat uzņēmums iekļuvis kopējā "Mīlētāko zīmolu topa" trijniekā Latvijā. Baltijas zīmolu apbalvošanas ceremonijā "Maxima" saņēmusi arī augsto otro vietu Baltijas zīmolu vidū.
27.sep 2021 Portāls ZiniCenu.lv
No pagājušās nedēļas Lietuvā ieviestie ierobežojumi, kas liedz brīvu pieeju pirmās nepieciešamības precēm un pakalpojumiem iedzīvotājiem bez sertifikātiem, to skaitā pieļaujot iepirkšanos tikai pavisam nelielos primārās nepieciešamības preču veikalos ar ieeju no āra un tirdzniecības platību līdz 1500 kvadrātmetriem, radījuši neapmierinātību, preču iztrūkumu un konfliktus ar policijas iesaisti.
21.sep 2021 Neatkarīgā
Stiprinot sadarbību ar vadošajiem Latvijas pārtikas ražotājiem, “Maxima Latvija” plāno iepirkt papildu pašmāju zīmolu produktus vēl 30 miljonu eiro vērtībā, nodrošinot tiem ilgtermiņā labāko cenu tirgū. Papildu preču iepirkumi plānoti no Latvijas vadošajiem ražotājiem, piemēram, “Laima”, “ Spilva”, “Lāči”, “Putnu fabrika Ķekava”, “Nākotne”, “Latvijas piens”, “Abavas dārzi” un daudziem citiem pašmāju ražotājiem.
25.aug 2021 Portāls nra.lv
Teju 70% Latvijas iedzīvotāju, iegādājoties pārtiku, klausa sirdsbalsij un izvēlas gadu gaitā iemīļotus un sirdij tuvus produktus liecina "Maxima Latvija" veiktā aptauja. Salīdzinoši mazāk svarīga sirsnīga piesaiste ir apģērba izvēlē (21%) un mājsaimniecības preču izvēlē (10%).
19.aug 2021 Portāls nra.lv

Izvēlies labāko abonēšanas
piedāvājumu tieši tavām vēlmēm