Pirmdiena, 5.jūnijs

redeem Igors, Ingvars, Margots

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardTraģēdija veikalā "Maxima"

Vientuļa pensionāre vienā no Liepājas veikaliem “Maxima” samaksājusi rēķinu par dzīvokli. Taču vēlāk uzzinājusi, ka rēķins nomaksāts tikai daļēji un viņa palikusi parādā, riskējot zaudēt pašvaldības dzīvokli, vēsta liepajniekiem.lv
29.apr tautaruna.lv
Jau izsenis dažādu dabas un cilvēku ikdienas parādību un likumsakarību skaidrojumi tiek pārvērsti ticējumos. Arī Lieldienās, kas ir vieni no tradīcijām bagātākajiem un ticējumiem apvītākajiem svētkiem, jau zinām, ka ir jāšūpojas, lai odi nekostu, vai jāēd olas ar sāli, lai nemelotu. “Maxima Latvija” aptaujā* noskaidrots – lai arī teju pusei respondentu ticējumi nav piepildījušies, cilvēki turpina tiem ticēt un tikai 5% aptaujāto izvēlas neievērot ticējumus. Iedzīvotājiem ticējumi ir svarīgi, jo tie ir daļa no tradīcijām, uzsver vairāk nekā puse respondentu, turklāt tie palīdz radīt Lieldienu svētku sajūtu (31%).
7.apr Portāls nra.lv
Sekojot līdzi pircēju paradumu maiņai un vēlmei iepirkties izdevīgāk ilgtermiņā, kā arī reaģējot uz Latvijas iedzīvotāju aktuālajām vajadzībām, “Maxima Latvija” uzsāk cenu samazināšanas iniciatīvu, nodrošinot ilgtermiņā samazinātu cenu vairāk nekā 800 Latvijā pieprasītiem un iemīļotiem zīmolu produktiem.
20.mar Portāls nra.lv
IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023 oficiālais partneris “Maxima Latvija” aicina iedzīvotājus noteikt visu laiku iemīļotākās Latvijas hokeja zvaigznes. Gatavojoties čempionātam, līdz 30. janvārim ikviens var balsot par savu iemīļoto hokejistu.
27.jan Portāls nra.lv
Rīgā piektdien aizdegusies lielveikala "Maxima" siena.
6.jan Ziņu aģentūra LETA
Vairāk nekā 100 Maxima veikalu Lietuvā pirmdienas rītā tehnisku problēmu dēļ palika slēgti. Kā informēja lielveikalu tīkla "Maxima" procesu un kvalitātes vadības departamenta direktore Jūlija Vasiļevene, veikali tika slēgti, ieviešot izmaiņas kases sistēmas konfigurācijā.
4.jan tautaruna.lv
Limbažos "Maxima"veikalos pusstundas laikā tika izpirkts viss lētais cukurs.
2.dec 2022 tautaruna.lv
Pārtikas veikalos iedzīvotāji arvien vairāk izvēlas akcijas preces un tirdzniecības veikalu privātās preču zīmes, vienlaikus iepirkumu grozos samazinās dārgāko un "premium" preču skaits.
29.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pieaugot energoresursu cenām, arī veikalu tīkli steidz ieviest savus taupības pasākumus, vēsta ReTV.
10.sep 2022 Portāls nra.lv
Mazumtirgotājs SIA "Maxima Latvija" ieviesis digitālo pirkumu čekus visos "Maxima" veikalos Latvijā, informēja uzņēmuma pārstāvji.
3.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Mazumtirgotājs SIA "Maxima Latvija" lielākā formāta jeb "Maxima XXX" veikalos ieviesis papīra maisiņus svaigo dārzeņu un augļu iepakošanai.
16.apr 2022 Portāls nra.lv
“Maxima Latvija” sadarbībā ar “Latvijas Sarkanais Krusts” un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāju “Mars Latvia” uzsākusi kampaņu “Mīluļu dienas”. Kampaņas mērķis ir finansiāli palīdzēt tiem cilvēkiem, kuriem ir grūtības ikdienā nodrošināt saviem mājdzīvniekiem pilnvērtīgas un sabalansētas maltītes.
30.mar 2022 Portāls nra.lv
SIA "Maxima Latvija" izplatītajā Polijas izcelsmes putnu gaļā Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) konstatējis salmonellas, informēja dienestā.
15.mar 2022 Ziņu aģentūra LETA
"Lidl" veikalos atsevišķām precēm ieviests iegādes skaita ierobežojums, savukārt "Rimi" un "Maxima" šādus ierobežojumus neplāno, informēja lielāko Latvijas mazumtirdzniecības veikalu tīklu pārstāvji.
14.mar 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pēdējo dienu laikā informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijā "Cert.lv" saņemti vairāki ziņojumi par viltus loteriju, kurā nesankcionēti izmantoti mazumtirdzniecības tīklu "Maxima" un "Rimi" zīmoli, liecina "Cert.lv" paziņojums mikroblogošanas vietnē "Twitter".
9.mar 2022 Ziņu aģentūra LETA
Mazumtirdzniecības veikalos "Maxima" un "Rimi" atsevišķu preču iztrūkums ir īslaicīgi, norādīja veikalu tīklu pārstāvji.
4.mar 2022 Ziņu aģentūra LETA
Mazumtirgotājs SIA "Maxima Latvija" astoņus veikalus pielāgojis tā, lai tos varētu apmeklēt arī iedzīvotāji bez Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, atzina "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.
9.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Kopš 15.novembra, kad klientus bez Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta drīkst apkalpot tikai nelielos pirmās nepieciešamības preču veikalos, pircēju plūsma mazāka formāta "Maxima" veikalos ir palielinājusies, turpretim uz lielāka formāta veikaliem tā ir mazinājusies, apliecināja mazumtirgotāja SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.
24.nov 2021 Ziņu aģentūra LETA
No pirmdienas, 15. novembra, arī daļai pārtikas veikalu nāksies strādāt zaļajā režīmā, tas ir, ielaist veikala telpās tikai tos pircējus, kuri var uzrādīt Covid-19 sertifikātu. To paredz valdības pieņemtais regulējums par dzīvi Latvijā pēc "lokdauna" beigām.
11.nov 2021 Neatkarīgā
“Maxima” rosina pieturēties pie risinājuma, kas bija spēkā pirms mājsēdes - visi pārtikas veikali un aptiekas ir pieejami ikvienam katru dienu
3.nov 2021 Portāls nra.lv