Traģēdija veikalā "Maxima"

3.mai
Mazumtirgotājs SIA "Maxima Latvija" ieviesis digitālo pirkumu čekus visos "Maxima" veikalos Latvijā, informēja uzņēmuma pārstāvji.
 
16.apr
Mazumtirgotājs SIA "Maxima Latvija" lielākā formāta jeb "Maxima XXX" veikalos ieviesis papīra maisiņus svaigo dārzeņu un augļu iepakošanai.
 
30.mar
“Maxima Latvija” sadarbībā ar “Latvijas Sarkanais Krusts” un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāju “Mars Latvia” uzsākusi kampaņu “Mīluļu dienas”. Kampaņas mērķis ir finansiāli palīdzēt tiem cilvēkiem, kuriem ir grūtības ikdienā nodrošināt saviem mājdzīvniekiem pilnvērtīgas un sabalansētas maltītes.
 
15.mar
SIA "Maxima Latvija" izplatītajā Polijas izcelsmes putnu gaļā Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) konstatējis salmonellas, informēja dienestā.
 
14.mar
"Lidl" veikalos atsevišķām precēm ieviests iegādes skaita ierobežojums, savukārt "Rimi" un "Maxima" šādus ierobežojumus neplāno, informēja lielāko Latvijas mazumtirdzniecības veikalu tīklu pārstāvji.
 
9.mar
Pēdējo dienu laikā informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijā "Cert.lv" saņemti vairāki ziņojumi par viltus loteriju, kurā nesankcionēti izmantoti mazumtirdzniecības tīklu "Maxima" un "Rimi" zīmoli, liecina "Cert.lv" paziņojums mikroblogošanas vietnē "Twitter".
 
4.mar
Mazumtirdzniecības veikalos "Maxima" un "Rimi" atsevišķu preču iztrūkums ir īslaicīgi, norādīja veikalu tīklu pārstāvji.
 
9.jan
Mazumtirgotājs SIA "Maxima Latvija" astoņus veikalus pielāgojis tā, lai tos varētu apmeklēt arī iedzīvotāji bez Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, atzina "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.
 
24.nov 2021
Kopš 15.novembra, kad klientus bez Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta drīkst apkalpot tikai nelielos pirmās nepieciešamības preču veikalos, pircēju plūsma mazāka formāta "Maxima" veikalos ir palielinājusies, turpretim uz lielāka formāta veikaliem tā ir mazinājusies, apliecināja mazumtirgotāja SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.
 
11.nov 2021
No pirmdienas, 15. novembra, arī daļai pārtikas veikalu nāksies strādāt zaļajā režīmā, tas ir, ielaist veikala telpās tikai tos pircējus, kuri var uzrādīt Covid-19 sertifikātu. To paredz valdības pieņemtais regulējums par dzīvi Latvijā pēc "lokdauna" beigām.
 
3.nov 2021
“Maxima” rosina pieturēties pie risinājuma, kas bija spēkā pirms mājsēdes - visi pārtikas veikali un aptiekas ir pieejami ikvienam katru dienu
 
3.nov 2021
Pēdējā laikā ir fiksēti vairāki gadījumi, kuros iedzīvotājiem sociālajā vietnē "Facebook" un dažādu interneta portālu apmeklējuma laikā parādās krāpnieku aicinājums piedalīties mazumtirgotāja SIA "Maxima Latvija" balvas izlozē un aptaujā, kā arī dalīties ar viltus ziņu savā draugu lokā.
 
10.okt 2021
Stājoties spēkā ārkārtējai situācijai un stingrākiem valdības ierobežojumiem Covid-19 vīrusa izplatības mazināšanai no 11.oktobra visiem Latvijas iedzīvotājiem - gan vakcinētiem, gan nevakcinētiem, arī turpmāk būs iespējams apmeklēt visus "Maxima" veikalus neatkarīgi no to formāta vai atrašanās vietas, informēja mazumtirgotāja "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.
 
27.sep 2021
"Maxima Latvija" trešo gadu pēc kārtas atzīta pa Nr. 1 mīlētāko zīmolu mazumtirdzniecībā, kā arī atzīta par izdevīgāko zīmolu Latvijā. Tāpat uzņēmums iekļuvis kopējā "Mīlētāko zīmolu topa" trijniekā Latvijā. Baltijas zīmolu apbalvošanas ceremonijā "Maxima" saņēmusi arī augsto otro vietu Baltijas zīmolu vidū.
 
21.sep 2021
No pagājušās nedēļas Lietuvā ieviestie ierobežojumi, kas liedz brīvu pieeju pirmās nepieciešamības precēm un pakalpojumiem iedzīvotājiem bez sertifikātiem, to skaitā pieļaujot iepirkšanos tikai pavisam nelielos primārās nepieciešamības preču veikalos ar ieeju no āra un tirdzniecības platību līdz 1500 kvadrātmetriem, radījuši neapmierinātību, preču iztrūkumu un konfliktus ar policijas iesaisti.
 
25.aug 2021
Stiprinot sadarbību ar vadošajiem Latvijas pārtikas ražotājiem, “Maxima Latvija” plāno iepirkt papildu pašmāju zīmolu produktus vēl 30 miljonu eiro vērtībā, nodrošinot tiem ilgtermiņā labāko cenu tirgū. Papildu preču iepirkumi plānoti no Latvijas vadošajiem ražotājiem, piemēram, “Laima”, “ Spilva”, “Lāči”, “Putnu fabrika Ķekava”, “Nākotne”, “Latvijas piens”, “Abavas dārzi” un daudziem citiem pašmāju ražotājiem.
 
19.aug 2021
Teju 70% Latvijas iedzīvotāju, iegādājoties pārtiku, klausa sirdsbalsij un izvēlas gadu gaitā iemīļotus un sirdij tuvus produktus liecina "Maxima Latvija" veiktā aptauja. Salīdzinoši mazāk svarīga sirsnīga piesaiste ir apģērba izvēlē (21%) un mājsaimniecības preču izvēlē (10%).
 
21.jūl 2021
“Maxima Latvija” informē, ka ir fiksēti vairāki gadījumi, kuros iedzīvotājiem Facebook apmeklējuma laikā parādās aicinājums piedalīties loterijā un pēc Facebook apmeklējuma interneta pārlūkprogrammas un Windows operētājsistēmas ziņojumu panelī parādās aicinājums saņemt it kā “Maxima” vārdā laimētu balvu.
 
22.jun 2021
Pārtikas mazumtirgotājiem, Latvijā jau vairākas dienas gaisa temperatūrai turoties ap plus 30 grādiem, jādomā ne tikai par produktu atbilstošu uzglabāšanu, bet arī par darbinieku labsajūtu, izriet no aptaujāto mazumtirgotāju paustā.
 
21.jun 2021
Vasaras saulgrieži ir laiks, kad svētku galdā tiek celti tradicionālie Līgo svētku gardumi - dažādi sieri un alus. Līdztekus jau gadu laikā iemīļotiem produktiem, jaunākie "Maxima" dati rāda pieaugošu tendenci jaunu garšu izzināšanā - arvien populārāks kļūst craft alus, alus ar dažādām garšām, kā arī bezalkoholiskais alus, savukārt sieru vidū ir vērojama lielāka interese pēc dažādām pasaules sieru garšām - ricotta, mascarpone, feta, mozzarella, pūdētā un baltā pelējuma u.c. siera garšas.
 

Komentētākie