Jaunais Vilnis

2.okt 2019
Krievijas kūrortpilsētā Soči norisinājās 18. jauno dziesmu izpildītāju konkurss «Jaunais vilnis 2019». Savā ziņā festivāls svinēja jubileju, jo kopš pārcelšanās no Jūrmalas pasākums jau piekto gadu notiek Soču olimpiskajā ciematā Adlerā.
 
7.sep 2019
Lai gan kalendārā jau redzams septembris, laiks mūs lutina ar saulainu un salīdzinoši siltu laiku. Arī pašmāju dziedātājs Intars Busulis brīvā brīdī ļāvies saules stariem.
 
29.aug 2019
Latvijas pārstāves - meiteņu grupa "Radio trio" - jauno izpildītāju konkursā "Jaunais vilnis" uzstājas veiksmīgi, taču neslēpj, ka grūtības sagādā valodas barjera.
 
27.aug 2019
Krievijas pilsētā Sočos notiek jauno talantu konkurss "Jaunais vilnis", kurā piedalās arī Latvijas pārstāves - meiteņu grupa "Radio trio". Koncertos neiztikt arī bez Krievijas estrādes zvaigznēm. Dziedātājs Filips Kirkorovs pārsteidzis ar krāšņu šovu uz skatuves, kā arī pozējis kamerām kopā ar bērniem Allu Viktoriju un Martinu.
 
27.aug 2019
Latvijas pārstāves - meiteņu grupa "Radio trio" - jauno izpildītāju konkursā "Jaunais vilnis" uztājās ar Raimonda Paula un Allas Pugačovas dziesmu "Maestro".
 
26.aug 2019
Nedēļas nogalē Sočos tika atklāts jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis 2019". Konkursa mākslinieku vidū ir arī latviešu dziedātājs Intars Busulis.
 
25.aug 2019
Šonedēļ Sočos startēja mūzikas konkurss "Jaunais vilnis", kurā piedalās arī pārstāves no Latvijas - meiteņu grupa "Radio trio".
 
27.apr 2019
Grupa "Radio trio" izcīnījusi tiesības šogad pārstāvēt Latviju jauno izpildītāju konkursā "Jaunais vilnis", raksta "skaties.lv".
 
10.sep 2018
Uz 2018.gada festivālu ''Jaunais Vilnis'' ieradās arī latviešu dziedātāja Laima Vaikule.
 
8.sep 2018
Dziedātājs Dima Bilans izraisījis joku un sašutuma vētru pēc tam, kad ''Jaunajā Vilnī'' uzstājies acīmredzami iereibis, ziņo The Lime.
 
6.sep 2018
Otrdien, 4.septembrī, Krievijas kūrortpilsētā Sočos ticis dots starts savulaik Jūrmalā notikošajam festivālam ''Jaunais Vilnis''. Trešdien aizvadīta konkursa pirmā diena, kad uz skatuves kāpa tādas Krievijas estrādes zvaigznes kā Filips Kirkorovs, Sergejs Lazarevs un citi.
 
5.sep 2018
Otrdien, 4.septembrī, Krievijas kūrortpilsētā Sočos ticis dots starts savulaik Jūrmalā notiekošajam festivālam ''Jaunais Vilnis''. Atklāšanas dienā īpašs klusuma brīdis ticis veltīts pagājušajā nedēļā mirušajam Josifam Kobzonam, kā arī uzstājies ''Despacito'' izpildītājs Luiss Fonsi, bet skatītājos bijusi Krievijas premjera Dmitrija Medvedeva sieva Svetlana.
 
8.mai 2018
Producents Vladimirs Rešetovs lieku reizi apstiprinājis savu pārliecību, ka ''Jaunā viļņa'' aiziešana no Jūrmalas kūrortpilsētai nākusi par labu.
 
14.sep 2017
Sočos noslēdzies Latvijā labi zināmais starptautiskais jauno izpildītāju konkurss '''Jaunais vilnis'', ziņo Krievijas mediji.
 
13.sep 2017
Sočos turpinās konkurss "Jaunais Vilnis". Šoreiz uz skatuves kāpa Krievijas estrādes zvaigznes, kuras kā parasti nav kautrējušās uzstāties diezgan ekstravagantos tērpos.
 
12.sep 2017
Kā allaž uz konkursa "Jaunais vilnis" skatuves kāpj arī Krievijas estrādes zvaigznes, kuras kārtējo reizi pārsteigušas ar saviem krāšņajiem un spožajiem tērpiem.
 
11.sep 2017
Krievijas pilsētā Sočos turpinās jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis", kur konkursantus no visas pasaules vērtē Krievijas estrādes zvaigznes.
 
9.sep 2017
Krievijas pilsētā Sočos šonedēļ sācies jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis". Kā ierasts konkurss sākts ar vairāku Krievijas estrādes zvaigžņu uzstāšanos. Viņu vidū ir arī latviešu dziedātājs Intars Busulis, kurš šogad būs arī viens no konkursa žūrijas dalībniekiem.
 
8.sep 2017
Šodien Sočos sāksies "Jaunais vilnis'', kurš ilgus gadus notika Jūrmalā. Tagad tā vietā tur tagad festivālu organizē Laima Vaikule, tomēr Raimondam Paulam nešķiet, ka tas cienīgs aizvietotājs.
 
28.aug 2017
Krievijas komponists Igors Krutojs joprojām nav aizmirsis festivāla "Jaunais Vilnis" skandalozo aiziešanu no Latvijas, ziņo "Kosmoļskaja pravda".