Pirmdiena, 20.marts

redeem Irbe, Made

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardGripa

Saslimstība ar gripu Latvijā visbiežāk novērota Daugavpilī un Ventspilī, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.
15.mar Ziņu aģentūra LETA
 Latvijā turpina samazināties gripas vidējā intensitāte, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.
1.mar Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā nedēļā, no 30.janvāra līdz 5.februārim, Latvijā turpināja samazināties gripas vidējā intensitāte, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.
8.feb Ziņu aģentūra LETA
Janvara vidū Latvijā gripas vidējā intensitāte ir samazinājusies, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.
28.jan tautaruna.lv
Iepriekšējā nedēļā, no 16.janvāra līdz 22.janvārim, gripas vidējā intensitāte Latvijā palielinājusies. Kopā reģistrēti 502,9 gadījumi uz 100 000 iedzīvotājiem (iepriekš - 417,2).
25.jan Portāls nra.lv
Komponists Guntars Račs mikroblogošanas vietnē twitter publicējis ierakstu, kurā izteicies, ko dažiem cilvēkiem nav spējis iemācīt pandēmijas laiks.
16.jan tautaruna.lv
2022.gada 7.decembrī Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) paziņoja par gripas epidēmijas sākuma. Profesors, kardiologs Andris Skride nosaucis četras iedzīvotāju grupas, kam gripa ir īpaši bīstama.
16.jan tautaruna.lv
Lai izvairītos no gripas, Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 60 gadiem galvenokārt vēdina telpas – 41%, lieto vitamīnus un uztura bagātinātājus – 38%, kā arī biežāk mazgā rokas – 36%, liecina “Kantar TNS” aptauja TV3 raidījumā "900 sekundes".
14.jan Portāls nra.lv
Jaunā gada pirmajā nedēļā Latvijā gripas vidējā intensitāte ir nedaudz samazinājusies, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.
13.jan Ziņu aģentūra LETA
Janvāra pirmajā nedēļa Latvijā ārstniecības iestādēs nogādāti 155 cilvēki, kuriem konstatēta gripa, liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati.
11.jan Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā nedēļā Latvijā ārstniecības iestādēs nogādāti 173 cilvēki, kuriem konstatēta gripa, liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati.
4.jan Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā nedēļā Latvijā ārstniecības iestādēs stacionēti 29 cilvēki, kuriem konstatēta gripa, liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati.
2.jan tautaruna.lv
Salīdzinot ar nedēļu pirms, gripas intensitāte aizvadītajā nedēļā ir palielinājusies vairāk nekā divas reizes, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.
29.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Patlaban esam gripas saslimstības pacēluma sākumā, aģentūrai LETA sacīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
22.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā nedēļā Latvijā ārstniecības iestādēs nogādāti 93 cilvēki, kuriem konstatēta gripa, liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati.
21.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) par gripas epidēmijas sākumu šogad paziņoja 7.decembrī. Pēc Latvijas Infektoloģijas centra vadītājas un galvenā ārstes, profesores Baibas Rozentāles teiktā, nekad iepriekš gripas epidēmija nav sākusies tik agri.
21.dec 2022 Portāls nra.lv
Aizvadītajā nedēļā Latvijā ārstniecības iestādēs stacionēti 29 cilvēki, kuriem konstatēta gripa, liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati.
14.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Kamēr no mediju pirmajām lapām jau kādu laiku pazudušas ziņas par saslimušo ar Covid-19 skaitu, tikmēr iedzīvotājiem ir radies pamatots jautājums, vai jārēķinās, ka šī gripas sezona varētu būt smagāka nekā pērn.
1.dec 2022 tautaruna.lv
Valsts it kā pilnībā apmaksā gripas vakcīnu ne tikai senioriem, bet arī personām ar hroniskām slimībām, un vakcinēties pret gripu drīkst jebkurā vietā, kur vien gripas vakcīnas ir pieejamas. Tomēr, kā noskaidroja “Neatkarīgā”, ja senioram nevajag nekādu īpašu nosūtījumu uz vakcināciju, tad personai, kurai ir hroniska slimība un tāpēc ir tiesības saņemt valsts apmaksātu vakcīnu, ir jāpārvar birokrātiski šķēršļi, lai par savu veselību parūpētos.
28.nov 2022 Inga Paparde
Gripas vīruss Latvijā cirkulē visu gadu, tomēr rudens un ziemas sezonā iespēja ar to saslimt ievērojami palielinās. Ja iepriekšējos gados gripas izplatību palīdzēja mazināt Covid-19 ierobežojumi, šosezon speciālisti prognozē tās atgriešanos un līdz ar aukstākiem laikapstākļiem - izplatības pieaugumu. Lai pasargātu sevi un apkārtējos no gripas, apdrošināšanas sabiedrība ERGO atgādina par profilakses pasākumiem, kā arī sniedz iespēju bez maksas iekļaut gripas apdrošināšanu nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisēs.
27.nov 2022 Portāls nra.lv