Svētdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPlūdi Latvijā

Turpinoties ūdens līmeņa kāpumam, applūst plašākas teritorijas Daugavas posmā Vaikuļāni-Jersika, kā arī applūduši Daugavas pieteku lejteču posmi, aģentūru LETA informēja Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVĢMC).
2.apr Ziņu aģentūra LETA
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki piektdien Augšdaugavas novada Laucesas pagastā no applūstošas teritorijas izglābuši cilvēku.
1.apr Ziņu aģentūra LETA
Latvijas upēs turpinās ūdens līmeņa paaugstināšanās un applūst arvien vairāk ceļu un teritoriju.
1.apr Portāls nra.lv
Augšdaugavas novadā kopš vakardienas ūdens līmenis jau ir cēlies un, iespējams, celsies vēl, aģentūrai LETA pastāstīja Augšdaugavas novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Dzalbe.
31.mar Ziņu aģentūra LETA
Ūdens līmeņa paaugstināšanās dēļ Jēkabpils novadā applūduši vairāki ceļi, mikroblogošanas vietnē "Twitter" informē Jēkabpils pašvaldība.
31.mar Ziņu aģentūra LETA
Upju ūdens līmeņa straujās paaugstināšanās dēļ Augšdaugavas novada pašvaldības domes sēdē šodien pieņemts lēmums prasīt Ministru kabinetam izsludināt ārkārtējo situāciju novada Bebrenes, Dvietes, Kalkūnes, Līksnas, Nīcgales, Pilskalnes, Sventes un Tabores pagastos.
30.mar Ziņu aģentūra LETA
Vidzemē applūdis un satiksmei slēgts autoceļa Ērgļi-Drabeši (P31) posms pie Gaviešiem un vietējā autoceļa Nītaure-Ģikši (V316) posms pie Ķauķiem, savukārt pavasara šķīdoņa dēļ autotransporta masas ierobežojumi ieviesti 751 autoceļu posmā ar grants segumu, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.
24.mar Ziņu aģentūra LETA
Spēkā ir dzeltenās pakāpes brīdinājums par augstu ūdenslīmeni centrālās un austrumu daļas upēs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra publiskotā informācija.
19.mar Ziņu aģentūra LETA
Daugavā pie Jēkabpils šobrīd nav ledus sablīvējumu vai citu šķēršļu, tādēļ ūdens līmeņa paaugstināšanās saistībā ar kūstošo ledu un sniegu neradīs bīstamību iedzīvotājiem, informē Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis (LZP).
14.mar Ziņu aģentūra LETA
Stājušies spēkā Jēkabpils novada domes saistošie noteikumi par vienreizēja pabalsta piešķiršanas kārtību dzīvojamās telpas vai dzīvojamās mājas remontam, ja mājoklis ir cietis terora akta, stihiskas nelaimes, avārijas vai citas katastrofas rezultātā, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
6.mar Ziņu aģentūra LETA
Daugava pie Zeļķiem Pļaviņu pusē appludina palienes un zemākās vietas, brīdina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.
28.feb Ziņu aģentūra LETA
Koalīcija šodien pēc tikšanās ar Jēkabpils mēru Raivi Ragaini (LZP) politiski atbalstīja virs divu miljonu eiro piešķiršanu Jēkabpilij plūdu seku likvidēšanai, šodien pēc valdību veidojošo partiju sanāksmes žurnālistiem pavēstīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
27.feb Ziņu aģentūra LETA
Bojāgājušo skaits lietusgāžu izraisītajos plūdos un zemes nogruvumos Brazīlijas dienvidaustrumos pieaudzis līdz 64 cilvēkiem, svētdien paziņoja amatpersonas.
27.feb Ziņu aģentūra LETA
Bojāgājušo skaits plūdos un zemes nogruvumos Brazīlijas dienvidaustrumos ir pieaudzis līdz 54 cilvēkiem, piektdien paziņoja varas iestādes.
25.feb Ziņu aģentūra LETA
Brazīlijas prezidents Luiss Inasiu Lula da Silva pirmdien apmeklēja kūrorta rajonu, kur lietusgāžu izraisītos plūdos ir gājuši bojā vismaz 40 cilvēki, bet vairāki desmiti ir pazuduši bez vēsts.
21.feb Ziņu aģentūra LETA
Spēcīgu lietavu izraisītos plūdos un zemes nogruvumos Brazīlijas Sanpaulu štatā gājuši bojā 36 cilvēki, svētdien paziņojušas amatpersonas, piebilstot, ka bojāgājušo skaits vēl var pieaugt.
20.feb Ziņu aģentūra LETA
Viena no problēmām, ko Latvijas iedzīvotājiem nesis jaunā gada pirmais mēnesis, ir plūdi Jēkabpilī un tās apkārtnē. Ūdens līmenis Daugavā bija sasniedzis pat vairāk nekā astoņus metrus virs novērojumu stacijas nulles atzīmes. Kaut plūdi šajā reģionā nav retums, parasti tie sākas vēlāk – martā.  
19.feb Lāsma Gaitniece
Apdrošinātāji atlīdzībās par ziemas plūdu nodarītajiem zaudējumiem varētu izmaksāt gandrīz miljonu eiro, aģentūrai LETA pavēstīja Latvijas Apdrošinātāju asociācijā (LAA).
16.feb Ziņu aģentūra LETA
80 gadus vecās Dzintras Skaidrītes īpašums Iecavas pusē gadiem ilgi applūst. Īpašniece, vientuļa seniore, būdama izmisumā, lūdz palīdzību pastāstīt par ieilgušo nelaimi plašākai sabiedrībai, lai arī pašvaldība sadzird un beidzot iesaistās problēmas risināšanā, vēsta "Bez Tabu".
12.feb tautaruna.lv
Jēkabpils novadā plūdos cietušas ap 450 dzīvojamās mājas, aplēsts Jēkabpils novada pašvaldībā.
3.feb Ziņu aģentūra LETA