Piektdiena, 3.maijs

redeem Gints, Uvis

arrow_downwardKonference par Eiropas nākotni

Tuvākajā nākotnē Latviju un Eiropu gaida pārmaiņas, kas pēc mēroga salīdzināmas ar 90. gadu sākumu. Šīs pārmaiņas diemžēl pavadīs dažādas sāpīgas krīzes – ekonomiskās, sociālās, enerģētikas. Mūsu valsts spēs pārdzīvot šo grūto laiku tikai tad, ja tā izpildīs vairākus uzdevumus. Par Eiropu un to, kā pārvarēsim krīzi, pēdējā kongresā runāja Sociāldemokrātiskā partija “Saskaņa”.
6.mai 2022 Nils Ušakovs
Pirms Eiropa bija paguvusi atgūties no pandēmijas un kovida sekām, piemeklēja nākamie izaicinājumi – jaunas ekonomikas un enerģētikas krīzes. Kā palīdzēt cilvēkiem izdzīvot šajos sarežģītajos apstākļos? Kāds atbalsts ES būtu jāsniedz Latvijai? Kāpēc jauni sociālā atbalsta veidi šobrīd ir svarīgāki nekā jebkad agrāk? Un kas būtu jādara pēc arodbiedrību domām?
2.mai 2022 Portāls nra.lv, Publicitātes materiāls
Skolas izglītība tikai vienā valodā ir aizpagājušais gadsimts, mūsdienu Eiropa ir daudzvalodu. Tieši valstis ar labi attīstītu politisko kultūru visaktīvāk atbalsta bilingvālās vai daudzvalodu skolas.
22.apr 2022 Publicitātes materiāls
Kāda ir krievvalodīgo mediju nākotne Latvijā un ES? Vai tie var kļūt par alternatīvu Kremļa propagandai? Vai Krievijas masu mediji parādīsies visas Eiropas mērogā? Vai arī būs daudz dažādu vietējo mediju krievu valodā? Kam par to būtu jāmaksā?
22.apr 2022 Publicitātes materiāls
Pirms Eiropa bija paguvusi atgūties no pandēmijas un Covid-19 sekām, piemeklēja nākamie izaicinājumi – jaunas ekonomikas un enerģētikas krīzes. Kā palīdzēt cilvēkiem izdzīvot šajos sarežģītajos apstākļos? Kāds atbalsts ES būtu jāsniedz Latvijai? Kāpēc jauni sociālā atbalsta veidi šobrīd ir svarīgāki nekā jebkad agrāk? Un kas būtu jādara pēc arodbiedrību domām?
22.apr 2022 Publicitātes materiāls