Slavenību nedienas

25.sep 2022
Slavenā amerikāņu aktrise Keita Vinsleta, kura šobrīd filmējās vēsturiskajā drāmā "Lī", no filmas uzņemšanas laukuma aizvesta uz slimnīcu, vēsta "Unian".
25.sep 2022
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo ir saņēmis krietnu kritikas devu pēc tam, kad viņš kādā Londonas viesnīcā divas dienas pirms pirms karalienes Elizabetes II bērēm entuziastiski izpilda "Bohemian Rhapsody".
19.aug 2022
Bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis ilgstoši cīnijās ar veselības problēmām.
1.mai 2022
Nesen sociālos tīklus pāršalca aktrises Dārtas Danevičas un Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa ģimenes skandāls, kad Dārta, tostarp, sūdzējās par emocionālu vardarbību. Par nelāgu attiecību pieredzi ar Kaimiņu Paulas Ivanovas materiālā "Deputāts un vardarbība. Ko atklāj Artusa bijušās" izdevumā "Kas Jauns" stāsta arī politiķa Kārļa Leiškalna meita Dārta.
26.apr 2022
Dziedātājs Viktors Zemgals kanāla 360TV raidījumā "Pasaki to skaļi" atklāti runājis par laiku, kad nonācis dzīves zemākajā punktā.
24.apr 2022
Slavenais TV šovu žūrijas loceklis Saimons Kauels šokējis cilvēkus ar savu izskatu nesen notikušajā "Nickelodeon" balvu pasniegšanas ceremonijā.
20.apr 2022
Ints Ķuzis, bijušais ilggadējais Valsts policijas priekšnieks, kuram pirma kāda laika tika atklāts audzējs, Edgara Orlova materiālā "Jau gadu iziet dažādus ārstniecības kursus" izdevumā "Privātā Dzīve" atklāj, ka joprojām iet uz smagām un nepatīkamām procedūrām.
18.apr 2022
Britu mūzikas producents, TV producents, vairāku talantu šovu žūrijas loceklis Saimons Kauels pirms kāda laika piedzīvoja baisu avāriju. Kā min Saimons, tad šobrīd viņš jūtas neizsakāmi pateicīgs par to, ka ir dzīvs, vēsta "The Sun".
18.apr 2022
Lielbritānijas realitātes šovu personība, uzņēmēja Džemma Klēra Kolinsa apgalvo, ka Holivudas aktieris Leonardo Di Kaprio viņu izmetis ārā no privāta kluba, ziņo "Daily Mail".
18.apr 2022
Pēc astropsiholoģes Valentīnas Vitrokas teiktā, ir dokumentālā filma par Krievijas prezidenta Vladimira Putina īsto māti Veru, kura dzīvo Gruzijā, raksta Otkrito.lv.
17.apr 2022
Erotisko bestselleru autore Karīna Račko nekad nav slēpusi, ka novērtē mākslīgā skaistuma priekšrocības. Kanāla STV pirmā! šovā "Kad satiekas Viņš un Viņa" jaunā sieviete runāja par lūpu palielināšanu.
15.apr 2022
"YouTube" raidījumā "Sviests manā galvā" Gatis Irbe pastāsta par pieredzi ar aizliegtām vielām un to, kā viņa mamma reaģējusi, kad viņš to izstāstījis.
15.apr 2022
Diriģentam Edgaram Vītolam aprīļa sākumā izbrauciens ar velosipēdu beidzās ar lauztu degunu, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Asinis tecēja kā no ūdens krāna" izdevumā "Privātā Dzīve".
14.apr 2022
Dailes teātra aktieris Niklāvs Kurpnieks lauzis kāju, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Aktieris salauzis kāju" izdevumā "Kas Jauns".
12.apr 2022
Lielbritānijas TV personība Džeremijs Klārksons no sava bijušā kolēģa izpelnījies neglaimojošus vārdus, vēsta "The Sun".
12.apr 2022
Kopš kara sākuma Ukrainā 15 017 bēgļiem Latvijā izsniegti uzturēšanās dokumenti ar tiesībām uz nodarbinātību, savukārt izmitināšana bijusi nepieciešama 9215 personām.
12.apr 2022
Mūziķis Jānis Stībelis pastātījis par nelāgu sadarbību Krievijas šovbiznesā, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Mūziķu ģimenes atbalsta ukraiņus" izdevumā "Privātā Dzīve".
10.apr 2022
Romānu rakstniece Nensija Kremptone-Brofija, kura sarakstījusi grāmatu "Kā nogalināt vīru", apsūdzēta sava vīra slepkavībā, ziņo "Daily Star".