Svētdiena, 19.maijs

redeem Lita, Sibilla, Teika

arrow_downwardPekinas olimpiskās spēles

Latvijas skeletoniste Endija Tērauda sestdien Pekinas olimpiskajās spēlēs ierindojās 20.vietā, bet par čempioni kļuva vāciete Hanna Naize.
12.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums pagaidām nav atgriezies komandas rīcībā, lai kopā gatavotos nākamajai Pekinas olimpisko spēļu turnīra spēlei.
Norvēģijas biatlonists Juhanness Tīngnēss Bē sestdien Pekinas olimpiskajās spēlēs triumfēja desmit kilometru sprinta sacensībās.
Latvijas slēpotājas Patrīcija Eiduka, Kitija Auziņa, Baiba Bendika un Samanta Krampe Pekinas olimpiskajās spēlēs 4x5 kilometru stafetē ieņēma 17.vietu, kamēr par olimpiskajām čempionēm kļuva Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) slēpotājas.
Jau ziņots, ka Latvijas hokeja izlase olimpisko spēļu turnīra otrajā spēlē ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) atzina spēcīgās Somijas komandas pārākumu.
11.feb 2022 Portāls nra.lv
Pirms īsa brīža, plkst 17.30, ar lidmašīnu no Helsinkiem Latvijā ieradās kamaniņbraucēji Elīza Tīruma un Kristers Aparjods, kā arī divnieku ekipāža Mārtiņš Bots un Roberts Plūme. Tuvinieki bronzas medaļniekus sagaidīja ar gavilēm.
Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien otrajā spēlē Pekinas olimpisko spēļu turnīrā zaudēja Somijas izlasei, turnīrā piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas.
11.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Pekinas olimpisko spēlēs izcīnīja septīto vietu, viņa brālis Tomass ierindojas devītajā pozīcijā, savukārt par čempionu kļuva Vācijas skeletonists Kristofers Grothērs.
Par Pekinas olimpisko spēļu čempioni šorttrekā 1000 metru distancē sievietēm piektdien kļuva Suzanne Šultinga no Nīderlandes.
Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien pēc trešā Pekinas olimpisko spēļu brauciena pakāpies uz piekto vietu, viņa brālis Tomass ierindojas astotajā pozīcijā, savukārt līderis joprojām ir Vācijas skeletonists Kristofers Grothērs.
Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs piektdien Pekinas olimpisko spēļu 500 metru distancē savā priekšsacīkšu slidojumā ieņēma trešo vietu, bet spēja kvalificēties sacensību ceturtdaļfinālam.
Latvijas kamaniņbraucējus Elīzu Tīrumu un Kristeru Aparjodu, kā arī divnieku ekipāžu Mārtiņu Botu un Robertu Plūmi, kas Pekinas olimpisko spēļu komandu stafetē izcīnīja bronzas medaļas, fani un atbalstītāji šodien aicināti sagaidīt pie Latvijas Televīzijas (LTV) ēkas, informē Latvijas Olimpiskās komitejas pārstāve Dace Gulbe.
Latvijas biatloniste Baiba Bendika piektdien Pekinas olimpiskajās spēlēs 7,5 kilometru sprinta distancē ieņēma 50.vietu, bet uzvaru izcīnīja Marte Ulsbū Reiselanna no Norvēģijas.
Latvijas distanču slēpotājs Raimo Vīgants piektdien Pekinas olimpiskajās spēlēs izcīnīja 62.vietu 15 kilometru distancē klasiskajā stilā, bet par čempionu kļuva soms Īvo Niskanens.
Latvijas izlases hokejists Mārtiņš Karsums piektdien pozitīva Covid-19 testa dēļ nepiedalīsies Pekinas olimpisko spēļu mačā pret Somijas izlasi, vēsta Latvijas Televīzija (LTV).
Latvijas skeletoniste Endija Tērauda piektdien pēc diviem braucieniem Pekinas olimpiskajās spēlēs ieņem 20.vietu.
Pekinas olimpisko spēļu astotajā dienā izšķirošos braucienus skeletonā aizvadīs brāļi Martins un Tomass Dukuri, biatlonā sprinta sacensībās startēs Baiba Bendika un Latvijas hokejisti cīnīsies ar Somiju.
11.feb 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Latvijas kamaniņbraucēji Elīza Tīruma un Kristers Aparjods, kā arī divnieku ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme Pekinas olimpisko spēļu komandu stafetē izcīnīja bronzas medaļas, bet trešo reizi pēc kārtas olimpiskā čempiona titulu ieguva Vācija.
10.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pekinas olimpisko spēļu komandu sacensības akrobātiskajos lēcienos ceturtdien uzvarēja ASV frīstaila slēpotāju jauktā komanda.
Pekinas olimpisko spēļu zelta medaļu 5000 metru distancē ceturtdien izcīnīja Nīderlandes ātrslidotāja Irēne Šhautena, labojot 2002.gadā sasniegtu olimpisko rekordu.