Sniegs izraisa haosu

12.jun
Šveices vides speciālisti atklājuši, ka Alpu sniegotajās virsotnēs sāk augt koki. Tas notiek pat tajās vietās, kur sniegs bija visu gadu.
 
6.mai
58 gadus vecās Šīnas Gulletas atpūtas izbrauciens ar mašīnu izvērties īstā izdzīvošanas spēlē, ziņo "People".
 
30.mar
Marta izskaņā Rīgā oficiāli tiks noslēgti ziemas uzturēšanas darbi, par kuriem atbild pilnsabiedrības “Daugavas labā krasta uzturētājs” un “Daugavas kreisā krasta uzturētājs”.
 
9.feb
Ceturtdien Latvijā gaisa temperatūra naktī un dienā būs 0..+5 grādi, no rīta tā vietām noslīdēs grādu zem nulles, prognozē sinoptiķi.
 
7.feb
Pirmdienas rītā sniega dziļums Alūksnē pieaudzis no 33 līdz 41 centimetram (cm), un tā ir biezākā sniega sega valsts novērojumu stacijās kopš pagājušās ziemas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
31.jan
Rīgā rīta stundās sasnidzis daudz sniega, tādēļ var būt apgrūtināta satiksme, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
25.jan
Stambulas lidosta pirmdien tika slēgta sniegputeņa dēļ, kas piemeklēja Vidusjūras austrumu piekrastes valstis, izraisot elektroapgādes pārtraukumus un satiksmes haosu.
 
15.jan
Sestdienas rītā valsts lielākajā daļā nav sniega segas vai arī tā ir plānāka par trim centimetriem, savukārt Alūksni klāj 11 centimetrus bieza sniega kārta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
 
4.jan
Šorīt sniegs un apledojums Vidzemē un vietām Latgalē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
28.dec 2021
Ir jārēķinās, ka stipra snigšana, apgrūtinot satiksmi pilsētā, var būt arī janvārī un pat martā, otrdien Latvijas Televīzijas raidījumā sacīja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (AP).
 
26.dec 2021
Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnes "Twitter" ierakstā stāsta, ka gadumijā gaidāms atkusnis, toties janvāra sākumā iespējami mainīgi laikapstākļi.
 
25.dec 2021
Ielu uzturētāji svētku laikā Rīgā turpinās strādāt paaugstinātas intensitātes režīmā, norāda Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
25.dec 2021
Latvijā aizvien ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa visiem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, tomēr īpaši apgrūtināta braukšana ir Ventspils šosejas posmā Talsi-Ventspils, brīdina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
25.dec 2021
Sniega dēļ šorīt Latvijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa visiem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.
 
23.dec 2021
Rīgas pašvaldības policijai šoziem ziņots par 138 cilvēkiem, kuri guvuši traumas nenotīrītā sniega dēļ,  informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
23.dec 2021
Ir jāizvērtē, vai finansējumu izlietot sniega izvešanai no Rīgas vai bērnudārzu būvniecībai un ielu remontiem, 17. decembra ārkārtas sēdē, kur lēma par viņa atstādināšanu no amata, teica Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP).
 
21.dec 2021
"Euronews" apkopojis, kurās desmit Eiropas pilsētās pastāv vislielākā iespēja, ka Ziemassvētki būs sniegoti.
 
19.dec 2021
Svētdien daudzviet Latvijā gaidāms slapjš sniegs, turklāt laikapstākļu ietekmē ceļi būs slideni, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.
 
17.dec 2021
"Jā pēc katra sniegputeņa nošausim amatpersonas, mums drīz beigsies patronas un arī amatpersonas," piektdien Rīgas domes sēdē teica opozīcijā esošās Latvijas Krievu savienības (LKS) frakcijas vadītājs Miroslavs Mitrofanovs, diskutējot par ierosinājumu atbrīvot no mata Rīgas mēru Mārtiņu Staķi (PP) un vicemēru Vilni Ķirsi (JV).
 
16.dec 2021
Daudzviet Rīgas mikrorajonos ir apgrūtināta, vietām pat neiespējama piekļuve atkritumu konteineriem, kas būtiski sarežģī atkritumu izvešanu un var kavēt pakalpojuma izpildi, pavēstīja vides pakalpojumu uzņēmumā SIA "Clean R".