Šīs nedēļas pirmais ciklons Latvijai atnesa ilgstošus nokrišņus pirmdien un otrdien, patlaban tuvojas otrais ciklons, naktī uz piektdienu valsts dienvidus sasniegs trešais, svētdien - ceturtais, prognozē "Global Forecast System".
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka šonakt daudzviet Latvijā snigs, ceļi kļūs slideni. Informācija sociālajos tīklos liecina, ka jau šobrīd Latvijā daudzviet snieg.
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs vēsta, ka šodien daudzviet Latvijas centrālajos rajonos un austrumu rajonos ir gaidāms lietus un slapjš sniegs.
Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes, tad sestdien gaidāmi patīkamāki laikapstākļi nekā nedēļas pēdējā darba diena.
Piektdienas rītā Latvijā ir apmācies un dūmakains laiks, vietām migla un vietām - galvenokārt valsts ziemeļu daļā - nedaudz līst, liecina meteoroloģiskā informācija.
Trešdien četrās novērojumu stacijās Latvijā pārspēts 15.februāra maksimālās gaisa temperatūras rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.
Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sniegtā informācija, tad arī naktī uz ceturtdienu daudzviet Latvijā būs bieza migla, kas izklīdīs vien nākamās dienas rīta.
Šīs rīts Rīgā sācies ar pamatīgu miglu. Tiesa, šķiet, ka gaisā jūtamas jau pirmās pavasara vēsmas- nokusis sniegs, pamazām kļūst siltāks. Portāls "Riga.lv" skaidroja, kad beidzot varēsim teikt, ka Latvijas galvaspilsētā patiešām sācies pavasaris.
Sākot ar šīs nedēļas nogali, laikapstākļus Latvijā galvenokārt noteiks ciklonu darbība, līdz ar to nākamajās nedēļās bieži gaidāmi nokrišņi un brāzmaini vēji, prognozē "Global Forecast System".