Laikapstākļu gūstā

6.aug
Lai gan šī gada augusts lielā daļā Latvijas sācies ar pamatīgām lietavām, laika zīmju vērotāja V.Bukša prognozes liecina, ka augustā, iespējams, atkal sagaidīsim vasarīgi siltu laiku.
 
6.aug
Svētdien Latvijā laiks būs saulaināks nekā sestdien un tikai vietām iespējams īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi.
 
6.aug
Sestdien, aukstajai atmosfēras frontei sasniedzot Latvijas austrumu daļu, var veidoties spēcīgs pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.
 
6.aug
Agrā sestdienas rītā Kurzemi šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, daudzviet līst un vējš iegriezies no rietumiem, ziemeļrietumiem, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
5.aug
Nākamajā nedēļā laikapstākļus Latvijā galvenokārt noteiks anticiklons, tādēļ lielākoties gaidāms sauss un saulains laiks, prognozē sinoptiķi.
 
5.aug
Piektdien Latvijā gaiss sakarsīs līdz +27..+31 grādam, prognozē sinoptiķi.
 
4.aug
Izsludināts dzeltenais brīdinājums par to, ka ceturtdien, 4.augustā, gaisa temperatūra Latvijā var paaugstināties līdz pat +30 grādiem, aģentūru LETA informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVĢMC).
 
3.aug
Ceturtdienas pēcpusdienā Latvijā gaiss sakarsīs līdz +25..+30 grādiem, augstākā temperatūra gaidāma Kurzemē un Zemgalē, prognozē sinoptiķi.
 
3.aug
Pēc pāris karstām dienām sestdien Latviju no rietumiem šķērsos aukstā atmosfēras fronte, prognozē sinoptiķi.
 
3.aug
Trešdienas rītā mākoņi daļēji klāj Latvijas debesis, vietām Kurzemē var nedaudz uzlīt, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
2.aug
Trešdien Latvijā gaidāms lielākoties saulains laiks, gaisa temperatūra turpinās paaugstināties, prognozē sinoptiķi.
 
2.aug
Otrdienas rītā daudzviet Latvijā debesis ir skaidras, vairāk mākoņu saglabājas valsts austrumu daļā, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
1.aug
Otrdien Latvijā vairs nav gaidāmi lieli nokrišņi un gaiss kļūs siltāks, prognozē sinoptiķi.
 
1.aug
Šonedēļ Latvijā būs visai saulains un ļoti silts laiks, ceturtdien un piektdien gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +30 grādiem, prognozē sinoptiķi.
 
1.aug
Kopš lietus sākuma svētdienas vakarā līdz plkst.8 pirmdienas rītā lielākais nokrišņu daudzums valstī reģistrēts Skrīveros, kur tas sasniedzis 55 milimetrus jeb 68% no augusta normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
1.aug
Pirmdienas rītā Latvijas centrālajā un austrumu daļā turpinās lietus, visvairāk nokrišņu ir Zemgalē un Vidzemē, liecina meteoroloģiskā informācija.
 
30.jūl
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs prognozē, ka sestdien, 30. jūlijā, dienas laikā saule mīsies ar mākoņiem un vien dažviet ziemeļos īslaicīgi līs.
 
29.jūl
Sestdien Latvijā nav gaidāmas ievērojamas laikapstākļu izmaiņas un dzestrai naktij sekos mēreni silta diena, prognozē sinoptiķi.
 
28.jūl
Piektdien Latvijā būs mazāk mākoņu un nokrišņu, prognozē sinoptiķi.
 
28.jūl
Ceturtdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, liecina meteoroloģiskā informācija.