Ceturtdiena, 2.maijs

redeem Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

arrow_downwardPasaules čempionāts hokejā

Latvijas valstsvienības hokejisti pirmdien Ķelnē A grupas pirmspēdējās kārtas spēlē ar 0:5 atzina Krievijas izlases pārākumu, tomēr pirms izšķirošās spēles par vietu ceturtdaļfinālā pret Vāciju saglabāja ceturto vietu grupā.
16.mai 2017
Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc zaudējuma Krievijai (0:5) uzslavēja pretinieku komandu kā neticami talantīgu un novērtēja Oļega Znaroka paveikto ar šo izlasi. Tāpat Hārtlijs pauda lepnumu par to, ka visi 25 Latvijas hokejisti šajā PČ devušies laukumā un apsolīja, ka pret Vāciju Latvijas izlase būs gatava parādīt savu labāko sniegumu.
16.mai 2017 Portāls Sportacentrs.com
Pēc Krievijas izlases uzbrucēja Ivana Teļegina gūtajiem vārtiem spēlē pret Latviju, kad ripa šķērsoja vārtu līniju, kamēr vārti jau bija izgrūsti no vietas, Sportacentrs.com sazinājās ar vienu no Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) licencētajiem Latvijas tiesnešiem, kurš sniedza skaidrojumu par šo epizodi.
15.mai 2017 Portāls Sportacentrs.com
Latvijas valstsvienības hokejisti šovakar Ķelnē A grupas pirmspēdējās kārtas spēlē ar 0:5 atzina Krievijas izlases pārākumu, tomēr pirms izšķirošās spēles par vietu ceturtdaļfinālā pret Vāciju saglabāja ceturto vietu grupā.
Latvijas izlase pēc dienas pārtraukuma aizvada savu pēdējo maču pasaules čempionāta A grupā, tiekoties ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Krievijas izlasi. Latviešu sastāvā krasas izmaiņas, dažas no tām - vārtos PČ debiju piedzīvos Ivars Punnenovs, uzbrukumā - Frenks Razgals, tāpat iespējama arī aizsarga Kristofera Binduļa debija.
"Lattelecom" un Latvijas Televīzija (LTV) ieguvusi tiesības nākamos sešus gadus pārraidīt Pasaules čempionātu hokejā, informēja televīzijas kanāla "LTV7" komunikācijas speciāliste Jeļena Gusarova.
15.mai 2017 Ziņu aģentūra LETA
Šī vakara pirmajās spēlēs Pasaules čempionātā hokejā Dānija sīvā cīņā Ķelnē ar 2:0 pieveica Itāliju, nosūtot itāļus atpakaļ uz 1. divīziju. Tikmēr Kanāda ar 4:0 uzvarēja Norvēģiju, pieliekot punktu norvēģu cerībām uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.
Latvijas izlase šovakar dosies laukumā pret Krieviju, kas uzvarējusi visās piecās spēlēs. Mūsējie atpūtinās centra uzbrucējus Andri Džeriņu un Jāni Spruktu, kā arī pieteiks astoņus aizsargus.
"Betsafe" bukmeikeri ir skeptiski noskaņoti par Latvijas hokeja izlases iespējām atņemt Krievijas izlasei kaut punktu abu izlašu paredzētajā spēlē Pasaules čempionātā Ķelnē, kas notiks 15. maija vakarā.
15.mai 2017 Portāls nra.lv
Latvijas hokeja izlase turpina cīņu pasaules čempionātā hokejā. Nedēļas nogalē notika hokeja izlases oficiālā fotosesija.
15.mai 2017
Latvijas izlase aizvadījusi vēl divas spēles pasaules čempionātā un abos mačos piedzīvojusi zaudējumus. Jau šodien nākamā spēle ar Krievijas izlasi, bet rītvakar izšķirošais mačs par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.
15.mai 2017 Ēriks Strauss
Pasaules čempionāta hokejā desmitās dienas vēlajās spēlēs Zviedrija Ķelnē ar 4:2 apspēlēja Dāniju, kamēr Somija Parīzē ar 3:2 pagarinājumā uzveica Šveici, sperot platu soli iekļūšanai ceturtdaļfinālā.
Šā vakara pirmajās spēlēs Pasaules čempionātā hokejā ASV izlase Ķelnē ar 6:1 apspēlēja Slovākiju, kamēr Čehija Parīzē ar 5:2 pieveica mājinieci Franciju, pamatīgi sabojājot mājinieku izredzes uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.
14.mai 2017 Portāls Sportacentrs.com
Latvijas izlasei pasaules čempionātā priekšā būt vai nebūt spēles pret Krievijas un Vācijas izlasēm. Pret krieviem, kuri nav piedzīvojuši nevienu zaudējumu, vārtos stāsies Ivars Punnenovs, kuram tā būs debija, tāpat pie spēles laika tiks jaunie hokejisti.
Jau pēc nedēļas tiks noskaidrots 2017. gada pasaules čempions hokejā, bet komandām paliek vēl trīs dienas, lai kvalificētos "play-off". A grupā Dānija un Slovākija vēl saglabā teorētiskās iespējas iekļūt izslēgšanas spēlēs, bet B grupā pagaidam nekas nav skaidrs.
Ķelnē un Parīzē notiekošajā pasaules hokeja čempionāta devītās dienas vakara sesijā pie uzvarām tika Šveice, kas papildlaikā pieveica Kanādu ar 3:2 un Vācija, kas izcīnīja svarīgu panākumu ar 4:1 pret Itāliju.
Kārtējās Pasaules čempionāta hokejā spēlēs Krievija pārliecinoši ar 6:0 pārspēja Slovākiju, kamēr Baltkrievija ar 5:2 uzvarēja Slovēniju, nosūtot kalnu zemes pārstāvjus atpakaļ uz 1. divīziju.
13.mai 2017 Portāls Sportacentrs.com
Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc zaudējuma PČ spēlē pret ASV (3:5) norādīja, ka cīņasspara un atdeves ziņā nevar Latvijas hokejistiem neko pārmest. Viņš atzīmēja, ka svarīgs bijis Roberta Bukarta metiens pa vārtu pārliktni, kas principā bijis divu vārtu vērtībā, kā arī norādīja, ka vēl nav izlemts par to, kurš vārtsargs stāsies laukumā mačā pret Krieviju.
Latvijas izlase piedzīvojusi vēl vienu zaudējumu pasaules čempionātā, ar 3:5 atzīstot ASV pārākumu, lai gan mača vidū mūsējie atradās vadībā ar divu ripu pārsvaru. Pēc neveiksmes pārdomās par spēli dalījās vārtus guvušie Oskars Cibuļskis, Teodors Bļugers un kapteinis Kaspars Daugaviņš.