arrow_downwardPasaules čempionāts hokejā

Par 81. pasaules hokeja čempionāta pusfinālisti kļuva Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievijas izlase. Krievijas hokejisti ceturtdien Parīzē ceturtdaļfināla mačā ar 3:0 pārspēja Čehijas izlasi, vārtus pirmajā trešdaļā gūstot Dmitrijam Orlovam un Ņikitam Kučerovam, bet cīņas izskaņā punktu pieliekot Artemijam Panarinam. Pusfinālā krievi setsdien sacentīsies ar Kanādas un Vācijas izlašu cīņas uzvarētāju.
18.mai 2017 Portāls Sportacentrs.com
Uzvaru pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfināla spēlē izcīnīja Somijas izlase, kas pieveica ASV ar 2:0. Vārtsargs Hari Sateri tika galā ar 24 pretinieku metieniem. Pusfinālā Somija tiksies ar Šveices un Zviedrijas dueļa uzvarētāju.
Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievijas hokeja izlase pēc aizvadītajām grupas spēlēm no Ķelnes pārcēlusies uz Parīzi, kur šodien ceturtdaļfinālā pretī stāsies čehi. Vītoliņš atklāj, ka Parīzes arēna ir vēl smacīgāka, turklāt neslīd ripa.
Ar četriem mačiem Ķelnē un Parīzē šodien uzsāksies 81. pasaules hokeja čempionāta izslēgšanas spēles. B grupā jau kādu laiku pirms pēdējās dienas bija skaidras visas "play-off" komandas, savukārt A grupā pēdējās ceļazīmes liktenis tika izšķirts A grupas noslēdzošajā spēlē starp Latviju un Vāciju. Ceturtdaļfināla spēles notiks paralēli plkst. 17:15 un 21:15
Nacionālā hokeja izlase pabeigusi savu kārtējo pasaules čempionātu. To pabeidza ar zaudējumu pēcspēles metienos laukuma saimniecei Vācijai, un kopvērtējumā mūsējiem 10. vieta. Viss, kas notika Ķelnē, liek pārcilāt iepriekšējos gados un secināt, ka viss šogad piedzīvotais reiz jau ir bijis un būtībā nekādu jaunu emociju šajā čempionātā nebija.
18.mai 2017 Ēriks Strauss
17. maija vakarā mājās no pasaules čempionāta Ķelnē atgriezās Latvijas hokeja izlase. Lai gan 1/4 finālu mūsu izlasei sasniegt neizdevās un hokejistu sejas nebija tās priecīgākās, līdzjutēji savus varoņus mājās sagaidīja cienīgi. Derības zaudējušais aktieris Gints Andžāns Latvijas izlasei pat veltīja dziesmu.
Šovakar ap plkst. 22:00 lidostā "Rīga" ar reisu no Frankfurtes mājās pārradās Latvijas valstsvienības hokejisti. Viņus lidostā sagaidīja prāvs līdzjutēju pulciņš.
17.mai 2017 Portāls nra.lv
Krievijas hokeja izlasei radušās problēmas ar nonākšanu Parīzē, kur ceturtdien paredzēts aizvadīt pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēli pret Čehijas valstsvienību.
17.mai 2017 Portāls Sportacentrs.com
Latvijas hokeja federācija informē, ka pēc dalības pasaules čempionātā, Latvijas hokeja izlase mājās atgriezīsies trešdienas vakarā.
"Spēlētāji vēlējās parādīt savu valsti no labākās puses. Domāju, ka mēs to paveicām," pēc zaudējuma Vācijai (3:4), kas aizšķērsoja ceļu uz pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu, sacīja Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs.
Latvijas izlasei dramatiski beidzies pasaules čempionāts hokejā, jo mūsējie izšķirošajā spēlē nenosargāja pārsvaru un ar 3:4 bullīšos piekāpās mājiniekiem vāciešiem. Piedāvājām Boba Hārtliju noslēdzošo sarunu ar medijiem.
Latvijas izlases hokejisti šovakar Ķelnē pēdējā A grupas spēlē ar 3:4 zaudēja mājiniecei Vācijas valstsvienībai. Mača gaitā Latvija prata atspēlēties no 0:2, bet vācieši izglābās no zaudējuma 33 sekundes līdz pamatlaika beigām.
16.mai 2017 Portāls Sportacentrs.com
Latvijas hokeja izlasei priekšā pēdējā spēle grupu turnīrā - principiālais duelis ar pasaules čempionāta vienu no saimniecēm - Vāciju. Vārtu drošība atkal uzticēta Elvim Merzļikinam, tāpat laukumā atgriezīsies vakar nespēlējušie Jānis Sprukts un Andris Džeriņš. Vācieši rudenī liedza Latvijai dalību olimpiskajās spēlēs, tagad latviešiem iespēja atstāt Vāciju ārpus PČ ceturtdaļfināla.
Pasaules čempionāta hokejā kārtējās pēdējās kārtas spēlēs ASV Ķelnē ar 5:3 apspēlēja Krieviju, ieņemot pirmo vietu A grupā. Tikmēr Parīzē Šveices izlase ar 3:1 pieveica Čehiju, izcīnot otro vietu B grupā.
Pasaules čempionātā hokejā šodien grupu turnīra pēdējās spēļu kārtas mačos Zviedrijas valstsvienība Ķelnē ar 4:2 pieveica Slovākijas izlasi. Tikmēr B grupas cīņā Parīzē Baltkrievijas hokejisti ar 4:3 pārspēja Norvēģiju.
Latvijas izlasei šovakar priekšā izšķirošā cīņa par iekļūšanu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā. Pulksten 21:15 mūsējiem pretim stāsies laukuma saimnieki vācieši. Pirms dueļa treneris Artis Ābols pastāstīja par noskaņojumu komandā.
16.mai 2017 sportacentrs.com
Mobilā televīzija LMT Straume ir sagatavojusi hokeja tēmai veltītu video ar grupas Dzelzs Vilks dalību - grupa ir pieņēmusi izaicinājumu nodziedāt savu dziesmu ar hokeja vārdiem.
16.mai 2017 LMT Straume
Šovakar 21:15 sāksies pasaules čempionāta A grupas izšķirošā spēle par vietu ceturtdaļfinālā. Latvija sacentīsies ar mājinieci Vāciju, un nekāda papildu matemātika nebūs nepieciešama – mača uzvarētāja iekļūs labāko astotniekā, bet zaudētājai turnīrs būs beidzies. Mača tiešraide TV3 kanālā.
Par sociālo tīklu "zvaigzni" Latvijā kārtējo reizi kļuvis hokeja tiesnesis, kurš Latvijas un Krievijas spēlē pasaules čempionātā hokejā pieņēmis visai apšaubāmus lēmumus.
16.mai 2017 Portāls nra.lv
Latvijas valstsvienības hokejisti pirmdien Ķelnē A grupas pirmspēdējās kārtas spēlē ar 0:5 atzina Krievijas izlases pārākumu, tomēr pirms izšķirošās spēles par vietu ceturtdaļfinālā pret Vāciju saglabāja ceturto vietu grupā.