Piektdiena, 12.aprīlis

redeem Ainis, Jūlijs

arrow_downwardPasaules čempionāts hokejā

Krievijā pazīstamie hokejisti Vjačeslavs Fetisovs un Aleksandrs Koževņikovs, kuri iepriekš atklāti glaimoja Krievijas prezidentam Vladimiram Putina, ļoti nervozi un pat dusmīgi reaģēja uz Latvijas izlases iegūtās bronzas pasaules čempionātā, raksta dialog.ua.
30.mai 2023 Portāls nra.lv
Saeima svētdien īsi pirms pusnakts nolēma pirmdienu, 29.maiju, pasludināt par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām.
29.mai 2023 Ziņu aģentūra LETA
28.mai 2023
Tūkstošiem cilvēku sestdien Rīgas centrā pulcējušies, lai uz lielajiem ekrāniem kopīgi skatītos pasaules čempionāta hokejā pusfināla spēli starp Latviju un Kanādu
27.mai 2023 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Tamperē pirmo reizi vēsturē spēlēja pasaules čempionāta pusfinālā. Šodien mūsu puiši stājās pretī Kanādas hokejistiem. Lepojamies ar mūsu puišiem, kaut arī zaudējām ar rezultātu 2:4.
27.mai 2023 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
"Arēnā Rīga", kur šovakar Latvijas hokeja izlase mērojās ar spēkos ar Zviedrijas izlasi, bija izpirktas visas biļetes. Līdzjutēji drūzmējās arī ap pašu arēnu, lai būtu tuvāk vēsturiskajam mačam. Daļa līdzjutēju vēl pirms spēles paspēja publiski izpausties, ko izdarīs, ja vien Latvija pieveiks Zviedriju. Un pieveica!
25.mai 2023 Portāls nra.lv
Latvija spēlē ar Šveici pamatlaikā nospēlēja neizšķirti (3:3), kas dod iespēju Latvijai iekļūt ceturtdaļfinālā.
23.mai 2023 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Latvijas hokeja izlase šovakar "Arēnā Rīga" cīnījās ar Kazahstānu. Šī Latvijas izlasei bija pasaules čempionāta B grupas sestā spēlē.
20.mai 2023 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Latvijas izlases neveiksmē ir vainīga visa komanda, sarunā ar žurnālistiem pēc pirmās spēles pasaules čempionātā teica Latvijas valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš.
13.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šodien Latvijai pasaules hokeja čempionāta otrā spēle. Latvijas izlasei pretī stāsies Kazahstāna. Pirms šī mača vēl var paspēt pakavēties vēsturiskās Latvijas un Kanādas spēles labākajos mirkļos.
22.mai 2021 Portāls nra.lv
Pavasarī Rīgā gaidāmo Pasaules čempionātu (PČ) hokejā Covid-19 pandēmijas laikā Veselības ministrijas galvenais infektologs Uga Dumpis nesaista ar lieliem epidemioloģiskās drošības riskiem.
9.feb 2021 Ziņu aģentūra LETA
2021.gada pasaules čempionātam hokejā vīriešiem paredzētās hokeja treniņu ledus halles būvniecības process iekļaujas termiņā un martā noslēgsies ledus halles projektēšana, atklāja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Sporta departamenta direktors Edgars Severs.
9.jan 2020 Ziņu aģentūra LETA
Nākamā gada Pasaules čempionāta motokrosā MXGP klasē posma organizēšanai un sagatavošanās darbiem 2021.gada pasaules čempionāta hokejā vīriešiem kopumā tiks piešķirti 520 000 eiro, liecina šodien valdības sēdē pieņemtais.
10.dec 2019 Ziņu aģentūra LETA
Trešdien, 6. novembrī, notika 2021. gada pasaules čempionāta hokejā vīriešiem rīcības komitejas sēde, kuras laikā Latvijas Hokeja federācijas pārstāvji informēja par to, kā norit gatavošanās čempionātam. Savukārt Kultūras un sporta centra "Daugavas stadions" pārstāvji uzstājās ar ziņojumu par hokeja treniņu halles būvniecību. 2021. gada Pasaules čempionāts hokejā vīriešiem notiks no 7. līdz 23. maijam, un tas norisināsies gan Rīgā, gan Minskā. Rīgā norisināsies 30 spēles, uz kurām plānots pulcināt ap 175 000 līdzjutēju (tai skaitā vismaz 75 500 no ārvalstīm), kā arī vairāk nekā 200 žurnālistu no vietējiem un starptautiskajiem medijiem. Rīcības komitejas tikšanās laikā Latvijas Hokeja federācijas pārstāvji norādīja, ka, gatavojoties šim pasākumam, jau ieguldīti un būs nepieciešami arī turpmāk ievērojami finanšu resursi, tādēļ tika lūgts atbalsts no valsts budžeta, kas segtu vismaz daļu esošo un gaidāmo nepieciešamību. Kultūras un sporta centra "Daugavas stadions" vadība informēja par progresu saistībā ar ledus halles ar diviem ledus laukumiem projektēšanu un būvniecību. Tikšanās dalībnieki vienojās, ka Latvijas Hokeja federācija tuvākajā laikā sagatavos oficiālu vēstuli, ko kopā ar detalizēti sagatavotiem hokeja čempionāta organizēšanas izdevumu aprēķiniem iesniegs Izglītības un zinātnes ministrijā. Savukārt ministrija pēc dokumentu izvērtēšanas gatavos dokumentus jautājuma izskatīšanai Ministru kabinetā.
7.nov 2019
VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) un "Baltkrievijas dzelzceļš" sadarbosies, lai 2021.gada Pasaules hokeja čempionāta laikā nodrošinātu līdzjutējiem ērtu satiksmi starp abu valstu galvaspilsētām, informēja LDz pārstāvji.
6.nov 2019 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas valsts no 2021.gada pasaules čempionāta (PČ) hokejā varētu gūt 5,5 līdz 6 miljonu eiro lielu peļņu, trešdien preses konferencē vēstīja Latvijas Hokeja federācijai (LHF) piederošās SIA "Hokeja akadēmijas" valdes loceklis Edgars Buncis.
16.okt 2019 Ziņu aģentūra LETA
Šī gada pasaules čempionāta līmenis būs augstāks, jo turnīrs Slovākijā sāksies par nedēļu vēlāk, kas izlasēm ļaus papildināt sastāvus ar vairāk Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, uzskata Latvijas valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs.
11.feb 2019 Ziņu aģentūra LETA
Valdība otrdien, 2018. gada 16. oktobrī, apstiprināja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavoto rīkojuma projektu par 110 000 eiro piešķiršanu Latvijas Hokeja federācijai, lai segtu izmaksas saistībā ar 2021. gada pasaules čempionāta hokejā vīriešiem sagatavošanu. Papildu finansējums tiek piešķirts 2018.gadā plānoto sagatavošanās darbu izmaksu segšanai.
16.okt 2018 Portāls nra.lv
Šovakar norisināsies abas pusfināla spēles pasaules hokeja čempionātā Dānijā - pulksten 16:15 Latviju ceturtdaļfinālā uzveikusī Zviedrija spēlēs pret teicamu turnīru aizvadošo ASV, bet pulksten 20:15 allaž favorītu statusā esošā Kanāda mēģinās uzveikt ceturtdaļfināla pārsteiguma autori Šveici.
19.mai 2018 Portāls Sportacentrs.com
Pasaules čempionātā Dānijā kārtējo sakāvi cieta Dienvidkoreja, kas ar 1:6 nerada variantus pret Vāciju. Ar trim punktiem Vācijas sastāvā izcēlās Leons Draizaitls, Janniks Zaidenbergs un Matiass Plāhta.
9.mai 2018 Portāls Sportacentrs.com