Pasaules čempionātā hokejā noskaidros četras izlases, kuras cīnīsies par godalgām

© unsplash.com

Šodien Prāgā un Ostravā pasaules čempionātā hokejā ceturtdaļfinālos tiek noskaidrotas četras izlases, kas nedēļas nogalē cīnīsies par godalgām.

Plkst.17.20 Prāgā nūjas krustos Kanāda ar Slovākiju, bet Ostravā cīnīsies Šveice un Vācija. Četras stundas vēlāk sāksies spēles, kurās galvaspilsētā Čehija spēkosies ar ASV, savukārt Ostravā būs ziemeļvalstu Zviedrijas un Somijas duelis.

Visas spēles tiešraidē vērojamas Latvijas sabiedrisko mediju tīmekļa vietnē "lsm.lv/hokejs", divus no mačiem pārraidot arī kanālam LTV7.

Pēc ceturtdaļfināla komandas tiks izsētas pa jaunu un veidos pusfināla pārus.

Pērnā gada bronzas medaļniece Latvija šajās meistarsacīkstēs neizkļuva no apakšgrupas un ierindojās devītajā vietā.

Turnīrā startējošās 16 komandas bija sadalītas divās grupās, pa astoņām vienībām katrā, kas katrai izlasei garantē septiņas spēles. Katras grupas četras labākās komandas ceturtdaļfinālā turpina cīņu par medaļām, bet abu grupu vājākās komandas - Lielbritānija un Polija - pametīs spēcīgāko divīziju, un nākamgad to vietā starp 16 labākajām būs Ungārija un Slovēnija.

Pērn pasaules meistarsacīkstēs triumfēja kanādieši, kuri izšķirošajā mačā pārspēja Vāciju, bet bronzas medaļas izcīnīja Latvija, pagarinājumā pieveicot ASV valstsvienību.

Pasaules čempionāts Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā norisināsies līdz 26.maijam.

Svarīgākais