Sočos saindēšanās ar čaču dēļ miruši vismaz 10 cilvēki. Arestētas divas pārdevējas

© pixabay.com

Adleras rajona tiesa arestēja divas Soču iedzīvotājas lietā par masveida saindēšanos ar mājās gatavotu čaču. Par to ziņoja Krasnodaras apgabala tiesu kopīgais preses dienests, raksta "The Insider".

Pēc dzēriena lietošanas miruši vismaz 10 cilvēki. Krimināllieta tiek izmeklēta pēc panta par tādu produktu pārdošanu, kas neatbilst drošības prasībām, kā rezultātā iestājusies divu vai vairāku cilvēku nāve.

Kā izriet no lietas materiāliem, divas sievietes, "apzinoties, ka alkoholiskie dzērieni, ko viņas pārdeva Kazaču tirgus tirdzniecības vietā, ir izgatavoti neidentificētu personu mājās gatavotā veidā un neatbilst patērētāju dzīvības un veselības drošības prasībām, pārdeva tos ar mājas vīna un čačas aizsegu nenoteiktam pircēju skaitam".

Apsūdzēto vārdi netiek minēti, tiek ziņots tikai, ka vienai no viņām ir 30 gadi, bet otrai - 71 gads. Kā "Baza" ziņoja iepriekšējā dienā, starp bojāgājušajiem ir trīs vienas ģimenes locekļi: kāds Adleras iedzīvotājs "Telegram" kanālam pastāstīja, ka viņa māte, vecmāmiņa un brālis miruši pēc tirgū nopirktās čačas iedzeršanas. Saindēts tika arī cits radinieks, taču viņš izdzīvoja. Bija arī ziņojumi par precēta tūristu pāra saindēšanos.

Pasaulē

ASV valsts sekretāram Marko Rubio otrdien bijusi telefonsaruna ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu, pusēm turpinot darbu pie piektdien Aļaskā gaidāmās Savienoto Valstu prezidenta Donalda Trampa un Krievijas diktatora Vladimira Putina tikšanās, pavēstīja ASV Valsts departaments.

Svarīgākais