Trešdiena, 8.februāris

redeem Aldona, Česlavs

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardAtpūta

Katru gadu Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā februāris tiek pavadīts tropiskā gaisotnē. Šogad “Tropu mežs tavā virtuvē” aicinās apmeklētājus izzināt, kā mūsu izvēles ietekmē visus tropu mežos mītošos un kā tropos notiekošais ietekmē mūs – gan augus, gan arī dzīvniekus, tostarp arī Tropu mājā aplūkojamos.
30.jan Portāls nra.lv
Vēl pēdējo vakaru - 31.janvārī - aicinām doties ziemas pastaigā "Gaisma Tumsā" un piedzīvot uguns deju performanci un Māra Šverna akustisko koncertu.
30.jan Portāls nra.lv
Galvaspilsētas centrā un apkaimēs Ziemassvētku laikā notiks koncerti, bluķa vilkšana, varēs satikt Ziemassvētku vecīti, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
20.dec 2022 Portāls nra.lv
Pirmdien Latvijā būs apmācies laiks, daudzviet turpinās snigt, vairāk nokrišņu būs Kurzemē, prognozē sinoptiķi.
12.dec 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Latvijas gaismu mākslinieki šogad izgaismos Brīvdabas muzeju nebijušās vizuālajās sajūtās un gaismu spēlēs atdzīvinās mūsu Latviskās pamatvērtības - dainas, teikas, pasakas un ticējumus, padarot šo saulgriežu laiku īpašu un neaizmirstamu. Latvijas Etnogrāfiskā Brīvdabas teritorija tiks pārvērsta nebijušā gaismas piedzīvojumā un ļaus pasākuma apmeklētājiem izbaudīt šo etnisko piedzīvojumu pavisam jaunās un unikāli vienreizīgās sajūtās.
9.dec 2022 Portāls nra.lv
Pēc divu gadu pārtraukuma Pirmajā adventē, 27.novembrī, Doma laukumā oficiāli durvis vērs tradicionālais Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš, kas svinēs arī savu 20. jubilejas sezonu. Tirdziņš darbosies līdz 2023.gada 1.janvārim, un tajā varēs iegādāties dāvanas, sajust Ziemassvētku atmosfēru un baudīt plašu kultūras programmu. Testa režīmā tirdziņš būs atvērts jau no 26.novembra plkst.10:00.
26.nov 2022 Portāls nra.lv
Ar pasākumiem ne tikai Rīgas centrā, bet arī apkaimēs atzīmēs Latvijas Republikas dzimšanas dienu. Gaidāma tradicionālā ziedu nolikšanas ceremonija un militārā parāde, sirdssilti koncerti un kopīga sadziedāšanās, tematiskas izstādes un kino, kā arī īpašs dzīvās uguns noformējums un bezmaksas sabiedriskais transports.
18.nov 2022 Portāls nra.lv
Gatavojoties Latvijas neatkarības dienas svinībām jaunas mājas Rīgas Zooloģiskajā dārzā ieguvuši trīs omulīgi apaļi un darbīgi jenotu puiši Jaška, Pelmenis un Cepelīns. Jaunā jenotu ekspozīcija atrodas blakus Lūšu ekspozīcijai. Tā kā šie dzīvnieki labprāt mīl kāpelēt arī pa kokiem, tad jau itin drīz pēc ielaišanas jaunajā aplokā, jenoti sāka aktīvu labiekārtotās mītnes apguvi, gan kāpelējot pa celmiem, gan rāpjoties pa baļķiem, lai piekļūtu augstumā izvietotajiem gardumiem.
17.nov 2022 Portāls nra.lv
Ieskandinot Patriotu nedēļu un Valsts prezidenta institūcijas simtgadi, šodien plkst.17 laukumā pie Rīgas pils Latvijas iedzīvotāji ir aicināti apmeklēt koncertstāstu "Savējs. Mūsos pašos", aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra komunikācijas speciāliste Elīna Kresa.
12.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šogad Tvaika ielā esošajā Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra teritorijā bija saplaukušas tūkstošiem krāsainas tulpes. Krāšņais skats piesaistīja milzum daudz interesentu. Tapis zināms, ka nākmgad parks kļūs vēl krāsaināks.
16.okt 2022 Portāls nra.lv
Šie ir tikai provizoriskie rezultāti.
1.okt 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Rīgā oktobrī uzstāsies Lasvegasas iluzionists Džefs Makbraids, aģentūrai LETA pavēstīja Latvijas iluzionisti Dace un Enriko Pecolli.
27.sep 2022 Ziņu aģentūra LETA
Kafejnīcu āra terašu vasaras sezona Rīgā noslēgsies 31. oktobrī. Uzņēmējiem līdz tam jāizlemj, vai turpināt darbu rudens un ziemas sezonā, pārtraukt āra terases darbu vai demontēt āra terases konstrukciju, informe Rīgas dome.
27.sep 2022 Portāls nra.lv
Latvijas Dabas muzeja direktora vietniece attīstības jautājumos, mikoloģe Diāna Meiere savā FB profilā dalās ar atradumu – tējkanniņu un tās zīmējumu, kas senās lauku mājās glabājušies tieši 100 gadus.
24.sep 2022 tautaruna.lv
Nedēļas nogalē par godu skaistajai un latviskajai ieražai – Miķeļdienas ražas svētkiem – rīdzinieki un pilsētas viesi 24. septembrī Doma laukumā tiek aicināti apmeklēt tradicionālo Miķeļdienas gadatirgu, 25. septembrī svinēt Miķeļdienas ābolu svētkus Ziemeļblāzmas pils parkā, bet 29. septembrī Kultūras un atpūtas centrā "Imanta" piedalīties radošajās darbnīcās.
24.sep 2022 Portāls nra.lv
Līdz ar rudens iestāšanos Rīgā oficiāli noslēgusies arī peldsezona, kas ilgusi no 15.maija līdz 15.septembrim.
16.sep 2022 Portāls nra.lv
Svētdien, 11.septembrī Rīgā, Vērmanes dārzā, Tallinas ielas kvartālā un Hanzas peronā svinēs Tēva dienu, kur gaidāms tradicionālais gājiens un festivāls, kā arī dažādas bezmaksas atrakcijas, koncerti, sporta spēles, tirdziņi un "Street food" gardumu iela, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
11.sep 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šonedēļ, 25.augustā un 26.augustā, Rīgas Zooloģiskajā dārzā pirmo reizi darbosies izzinoši pētnieciskā darbnīca "Vakariņas ar sikspārni", informēja Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza pārstāvis Ansis Egle.
23.aug 2022 Portāls nra.lv
Peldvietā Bābelīša ezerā otrdien ūdens temperatūra sasniegusi plus 25 grādus, aģentūru LETA informēja Rīgas Pašvaldības policija.
16.aug 2022 Ziņu aģentūra LETA
Otrdienas pievakarē augstākā ūdens temperatūra Latvijas ūdenstilpēs reģistrēta Salacā pie Mazsalacas, kur tā sasniegusi +29 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
28.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šogad Jūrmalā atpūtniekiem pieejamas 13 oficiālās peldvietas, informē pilsētas pašvaldība.
6.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
Iestājoties bedru labošanas tehnoloģijām atbilstošiem laika apstākļiem, VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) uz valsts ceļiem sācis bedru masveida remontdarbus, informē LAU pārstāvji.
16.mai 2022 Portāls nra.lv