Atpūta

15.jūl
Šī gada “Komēta” festivālā, kurš norisināsies Rīgā, Daugavgrīvas cietoksnī, uzstāsies starptautiski atzītā Tuaregu tautas mūziķu apvienība “Tamikrest”. Līdz ar otro hedlaineru izziņošanu, festivāls piedāvā arī aplūkot programmas sadalījumu katrai no festivāla dienām.
 
15.jūl
Šobrīd ūdens temperatūra Rīgas pilsētas peldvietās ir sekojoša:
 
10.jūl
Jau šo piektdien Lucavsalā notiks viens no gada gaidītākajiem koncertiem. Latvijā uzstāsies Eds Šīrans. Ieeja koncerta teritorijā apmeklētājiem tiks atvērta jau no plkst. 16.00.  
 
8.jūl
Kā jūs iegādājaties pārtikas produktus? Var sastādīt iepirkumu sarakstu un stingri to ievērot, bet var arī ļauties brīvai improvizācijai, meklējot to, kas iekārdina un uzrunā. Rīgas Centrāltirgū der abas šīs stratēģijas.
 
1.jūl
Rīgas dome plāno organizēt apbūves tiesību izsoli, kuras mērķis būs atrast panorāmas rata būvnieku Raņķa dambī, Uzvaras parkā.
 
23.jun
Rīgā, viesnīcas Pullman galerijā atklāta Kazahstānas mākslinieces Rauzas Eralijevas gleznu izstāde „Es – pasaules daļa”. Spilgtas krāsas, savdabība un nacionāli motīvi padara šo izstādi par notikumu.
 
23.jun
No šodienas plkst.17 līdz pat rītausmai, plkst.4.30, 11.novembra krastmalā notiks vērienīgi Līgo svētku svinēšanas pasākumi, informēja Rīgas domes pārstāve Indra Vilde.
 
21.jun
Ārlietu ministrijā notiks sadarbībā ar Apvienotās Karalistes vēstniecību Latvijā un ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Kītu Šenonu (Keith Shannon) rīkota ceremonija – Latvijas Kara muzejā uz laiku glabāšanai un izvietošanai publiskai apskatei tiks nodots 1919. gadā britu militārās misijas vadītājam majoram Ostinam Henrijam Kīnenam (Austin Henry Keenan) piešķirts dzintars. To pirms 100 gadiem viņam dāvāja toreizējais Latvijas Ministru prezidents Kārlis Ulmanis. Nozīmīgo vēstures liecību uz Rīgu atvedušas divas majora mazmeitas, kuras Latvijā ieradušās, lai piedalītos ar kuģi “Saratov” saistītos svinīgos atceres pasākumos Liepājā.
 
18.jun
Kinoteātris Splendid Palace, noslēdzot 95. jubilejas sezonu, ceturtdien, 20. jūnijā, aicina uz pasākumu Vasaras nakts ar Šekspīru – tas vienlaikus notiks divās zālēs, vienā tiks demonstrēta filma Romeo+Juliet, otrā – tiešraide no Vīnes valsts opernama, kurā notiks pirmizrāde jauniestudējumam Otello ar Aleksandru Antoņenko titullomā.
 
18.jun
Šodien Bastejkalnā sāksies pirmie ielīgošanas pasākumi, informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.
 
16.jun
Rīgas Centrāltirgū šonedēļ tirdzniecībā parādījušās pirmās gailenes.
 
16.jun
Visas nākamās nedēļas garumā Rīga norisināsies dažādi ielīgošanas pasākumi, informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.
 
14.jun
Citi vasaru mēra atvaļinājumos, bet citi - piedzīvojumos. Ne vienmēr atpūtai varam izbrīvēt tik daudz laika, kā gribētos. Kā vissaturīgāk pavadīt īsas brīvdienas un atgūtu enerģiju?
 
14.jun
Pirms mēneša kultūras pilī Ziemeļblāzma notika katram ceļotājam noderīgas grāmatas atvēršana: Aivara Jakoviča, Rīgas meži un izdevniecības Jumava jaunākais radošais veikums: Rīgas ekotūrisma un dabas vērtību ceļveža No Daugavas līdz Gaujai 1. daļa, kur aprakstītas dabas un kultūrvēsturiskās vērtības Jaunciema apkārtnē.
 
6.jun
No 5. līdz 8. jūnijam kultūras un atpūtas parkā Mežaparks tiešā jaunlaulāto kalniņa tuvumā norisināsies 2. starptautiskais trīsdimensiju mākslas festivāls Rīgas ilūzijas, kura ietvaros 15 mākslinieki no 11 valstīm uz asfalta radīs trīsdimensiju attēlus. Darbi būs skatāmi līdz pat vasaras beigām. Festivāla organizētājs ir SIA Rīgas meži, kura pārziņā ir arī Mežaparka plašā teritorija.
 
4.jun
Āgenskalna apkaimes biedrība ir viena no aktīvākajām Rīgā, kaut dibināta tikai pagājušajā gadā. Biedrība kopā ar iedzīvotājiem un Pārdaugavas radošo centru ir izveidojusi pastaigu ceļvedi Āgenskalna vietzīmes, informē biedrības valdes priekšsēdētājs Roberts Kārkliņš.
 
19.mai
Šodien plkst.5 satiksmei atvērts Augusta Deglava ielas pārvads Rīgā.
 
12.mai
Svētdien, 12. maijā, kad šogad tiks atzīmēta Mātes diena, Rīgas kultūras centros un Sv.Pētera baznīcā notiks vairāki koncerti un sirsnīgi pasākumi veltīti māmiņām un vecmāmiņām. 19. maijā apmeklētāji gaidīti arī ģimenes dienai veltītā pasākumā kultūras centrā “Mazā ģilde”. Ieeja svētku pasākumos ir bez maksas.
 
8.mai
Piektdien, 10. maijā, Doma laukumā atklās multimediālu izstādi Izcilie modernisti. No Monē līdz Kandinskim. Tajā tiks izrādīti vairāk nekā 5000 modernisma laikmeta pārstāvju mākslas darbu no 20 pasaules muzejiem.
 
5.mai
Svētdien, 5. maijā, plkst. 14.00 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” aicina uz Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītu svētku koncertu “Teic, kur zeme skaistākā!”.
 
21.apr
Ar vairākiem koncertiem dievnamos un tradicionāliem kultūras pasākumiem Rīgā šodien tiks atzīmētas Lieldienas, informēja Rīgas domes pārstāve Indra Vilde.
 
21.apr
21.aprīlī, Pirmajās Lieldienās, no plkst. 11.00 līdz 20.00 Rīgas centrā, Brīvības laukumā un Līvu laukumā rīdzinieki un pilsētas viesi tiek aicināti izšūpoties Jautrajās Lieldienu šūpolēs.