Atpūta

9.mai
Svētdien, 9.maijā, kad šogad tiks atzīmēta Mātes diena, Rīgas kultūras centri sarūpējuši sirsnīgus svētku koncertus, kas veltīti māmiņām un vecmāmiņām. Tiešsaistes koncerti skanēs arī 15.maijā, kad atzīmēsim Starptautisko ģimenes dienu. Līdztekus tiem, ģimenēm ir iespēja iesaistīties Rīgas pašvaldības nodrošinātajās aktivitāšu nodarbībās.
 
30.apr
Laikam kļūstot siltākam, vasaras mītnes un āra voljērus pamazām sāk piepildīt silto zemju iemītnieki, informē Rīgas Zooloģiskais dārzs.
 
28.apr
Trīspadsmit labākās Latvijas peldvietas un viena jahtu osta arī 2021.gada sezonā ir saglabājušas tiesības pacelt Zilo Karogu - pasaulē populārāko un atzītāko tūrisma ekosertifikātu, informē Vides izglītības fonds.
 
25.apr
Latvijas galvaspilsētā Uzvaras parkā uzziedējušas sakuras.
 
24.apr
Šodien, 24.aprīlī, darbību atsāks Kalnciema kvartāla tirgus, pavēstīja kvartāla pārstāvji.
 
22.apr
1911. gadā celtās Rīgas zoodārza pirmās apkurināmās dzīvnieku mītnes - Pērtiķu mājas atslēgas tiks nodotas būvniekiem, lai uzsāktu 17 gadus neapdzīvotās ēkas demontāžu un pārbūvi par plašu un daudzfunkcionālu vides izglītības centru, informē Rīgas Zooloģiskais dārzs.
 
18.apr
Šovasar Rīgā plāno izveidot 25 kilometrus pagaidu velojoslu. Kā liecina “Kantar TNS” aptaujas dati, 40% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem atbalsta šo ieceri. 36% ir norādījuši, ka Rīgā nav nepieciešamības palielināt velojoslu skaitu, vēsta TV3 raidījums "900 sekundes".
 
17.apr
Vai esi kādreiz dzīvē iestādījis koku? Cik Tev ir svarīgi koki apkaimē, kurā dzīvo? Vairāk nekā puse jeb 62% iedzīvotāju norādījuši, ka koki pilsētvidē viņiem ir ļoti svarīgi, liecina "Mežpils alus" sadarbībā ar pētījumu centru "Norstat" veiktā aptauja.
 
3.apr
Ar Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas atbalstu Būšnieku ezera Dabas takā ir izvietotas septiņu zivju sugu koka figūras un uzstādīts taktilais informatīvais stends par takas iemītniekiem un tuvumā esošajām aktivitātēm,  informēja Ventspils pašvaldības iestādes "Komunālā pārvalde" sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Znotiņa.
 
31.mar
Rīgas Aviācijas muzeju pārcels uz lidostas "Rīga" teritoriju Skultes pusē, pavēstīja lidostas pārstāve Laura Kulakova.
 
31.mar
No 2. aprīļa līdz 25. aprīlim teātra nama “Jūras vārti” logos skatāma latviešu mākslinieka, Latvijas Mākslas akadēmijas profesora Kaspara Zariņa darbu izstāde “Viss ir legāli”.
 
30.mar
10 gadus vecajam Rīgas zooloģiskā dārza lūsim Rubīnam, kurš, kopā ar lūseni Kamēliju, kopš 2013. gada, izaudzinājuši 10 mazuļus, nu pavērušās iespējas dibināt jaunas attiecības ar nepilnus trīs gadus veco lūsīti Dadzi, jo viņa ilggadējā dzīvesbiedre Kamēlija nosūtīta uz Poliju.
 
29.mar
Rīgas kultūras iestādes sagatavojušas plašu Lieldienu koncertu programmu, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.
 
22.mar
Covid-19 dēļ noteiktie ierobežojumi nevar būt šķērslis Rīgas zooloģiskā dārza tradicionālajiem pavasara "Putnu dienu" pasākumiem, kuru laikā nu jau 25 gadus apmeklētāji mācās pareizi izgatavot putnu būrīšus un tos izliek parkos, mežos un savos dārzos, pauž Ingmārs Līdaka.
 
22.mar
Otrdien, 23.martā, Rīga būs starp tām Eiropas Savienības galvaspilsētām, kas godinās Grieķiju tās 1821.gada revolūcijas 200.gadu jubilejā un izgaismos Rātsnamu Grieķijas karoga krāsās.
 
20.mar
Lielā diena jeb pavasara saulgrieži ir laiks, kad daba un cilvēki svin gaismas uzvaru pār tumsu un diena kļūst garāka jeb lielāka par nakti, tāpēc arī galvaspilsētas kultūras centri aicina iedzīvotājus iesaistīties virtuālās Lielās dienas atzīmēšanas norisēs - tradīciju izzināšanā, muzikālu priekšnesumu baudīšanā un līdzi dziedāšanā.
 
19.mar
Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejā 19.martā atklāja "Pavasara taku", kurā ir apskatāmi daudzkrāsaini saules dekori, būs pieejamas 12 dažādas šūpoles un labirints,informēja muzeja pārstāve Līga Rimšēviča.
 
9.mar
Valsts policija pagājušajā sestdienā konstatējusi aptuveni 20 cilvēku aizliegtu pulcēšanos kādā pirtī Rīgā, apliecināja Valsts policijas preses pārstāve Krista Andersone.
 
5.mar
Ņemot vērā laikapstākļus, meteoroloģiskās prognozes, kā arī iespējamību, ka neveidojas pietiekami izturīga ledus kārta, no piektdienas, 5.marta, iedzīvotājiem liegts atrasties uz Rīgas administratīvajā teritorijā esošo ūdenstilpju ledus.
 
4.mar
Pēdējā laikā Rīgas zoodārza darbiniekiem bieži nākas atbildēt uz jautājumu, kāpēc rudais ķengurs Kingarū guļ uz muguras, daudzuprāt nedabiskā pozā, kas liekot domāt par viņa kritisko veselības stāvokli.
 
3.mar
Ņemot vērā laikapstākļus, meteoroloģiskās prognozes, kā arī iespējamību, ka neveidojas pietiekami izturīga ledus kārta, no trešdienas, 3.marta, samazināts Rīgas ūdenstilpju skaits, uz kuru ledus atļauts atrasties, informē Rīgas dome.
 
24.feb
Turpmāk zooloģiskā dārza Savannas mājas zebru āra pastaigu laukumā būs apskatāms Čapmana zebras mazulis, informēja Rīgas Zooloģiskā dārza informācijas dienests.