Atpūta

29.jun
Šodien sākas ikgadējā Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) rīkotā restorānu nedēļa galvaspilsētā, norāda RTAB sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Anna Blaua.
 
27.jun
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Grūbe un Subatnieks, Lūsēns un Brauns, Rudāne un Paškevičs
 
23.jun
Ūdens temperatūra Rīgas pilsētas peldvietās šodien svārstās no +17 līdz +24 grādiem, informēja Rīgas domē.
 
23.jun
Šogad, sagaidot Līgo vakaru un Jāņu dienu, rīdzinieki aicināti vasaras pilnbriedu baudīt pilsētas dārzos un parkos, Lucavsalā, pludmalē, Ķīšezera krastā, Mežaparkā, kā arī iesaistīties dažādās kultūras iestāžu rīkotajās svētku aktivitātēs - piedaloties radošajās darbnīcās, apmeklējot izstādes, klausoties koncertus interneta tiešsaistēs un Līvu laukumā.
 
20.jun
Šogad, sagaidot Līgo vakaru un Jāņu dienu, rīdzinieki aicināti vasaras pilnbriedu baudīt pilsētas dārzos un parkos, Lucavsalā, pludmalē, Ķīšezera krastā, Mežaparkā, kā arī iesaistīties kultūras iestāžu piedāvātajās aktivitātēs - piedaloties radošajās darbnīcās, apmeklējot izstādes, klausoties koncertus interneta tiešsaistēs un Līvu laukumā. Lai izvairītos no lielas ļaužu pulcēšanās, šogad nenotiks tradicionālais Zāļu tirgus un Līgo svinības 11.novembra krastmalā un Dzegužkalnā.
 
17.jun
Šodien Kalnciema kvartā sācies Līgo tirgus, kurā iedzīvotājiem būs iespēja sagatavoties svētkiem. Līgo tirgus Kalnciema kvartālā notiks no šodienas līdz 20.jūnijam
 
16.jun
Šogad Kalnciema kvartālā sagaidīsim saulgriežus četru dienu garumā - no 17. līdz 20.jūnijam! Notiks Kalnciema kvartāla tirgus, kurā varēs sagatavoties un saposties Līgo svinībām, jo visu nepieciešamo būs sarūpējuši zemnieki un amatnieki no visas Latvijas. Vienlaikus Kalnciema kvartāla pagalmā notiks "Street -2m- Food" ar alternatīvo Līgo ēdienkarti.
 
14.jun
Latvijas Universitātes (LU) Botāniskā dārza Tropu siltumnīcā sākušas ziedēt ūdensrozes, liecina paziņojums universitātes mājaslapā.
 
11.jun
19.jūnijā virtuālajā vidē un radīt maģisko vasaras saulgriežu noskaņu savās mājās, klausoties Rīgas folkloras kopu muzicēšanu koncertprogrammā "Jāņugunis".
 
9.jun
Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja rīkotais 50. Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu Gadatirgus, kā norise bija plānota 1. un 2.augustā, saistībā ar šobrīd noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem un distancēšanās prasībām tiek pārcelts uz 2021.gadu.
 
1.jun
No šodienas Rātsnama zvani sāks atskaņot jaunu skaņdarbu izlasi ar komponista Mārtiņa Brauna aranžētajām melodijām. "Es centos viegli. Visas melodijas varbūt nav vieglas, bet es centos tā, lai sagurušam cilvēkam šī zvanu mūzika neliktu justies vēl nogurušākam, tie nav nekādi kapu zvani. Būs gan jautras, gan priecīgas, gan tradicionālas melodijas," pauž Brauns. 
 
24.mai
Ņemot vērā noteikto ārkārtējo situāciju valstī, Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs un tā filiāle „Cīruļi” Kalvenes pagastā divus mēnešus apmeklētajiem bija slēgti. Kopš 19. maija abas iecienītās atpūtas vietas atkal ir atvērtas, ievērojot drošības noteikumus Covid-19 dēļ. Vīruss gan nav koriģējis zoodārza iemītnieku ierasto dzīves ritmu, tostarp viņu saimi kuplinājuši daudzi jaundzimušie, taču Covid-19 krīze piebremzējusi zooloģiskā dārza tuvākās nākotnes attīstības plānus.
 
21.mai
Pēc vairāk nekā divu mēnešu pārtraukuma Memoriālo muzeju apvienības desmit muzeji atkal ver durvis apmeklētājiem, aicinot ciemoties rakstnieku, mākslinieku un sabiedrības darbinieku memoriālajās telpās un dārzos. Tāpat no šodienas durvis apmeklētājiem vērs Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības kultūras pils "Ziemeļblāzma".
 
19.mai
No šodienas kinoteātris "Splendid Palace" ierobežotā apjomā atsāks demonstrēt kino seansus, kas būs pieejami 25 apmeklētājiem zālē, pauž speciāliste Laura Jansone. Apmeklētājiem jārēķinās, ka pie ieejas viņiem tiks mērīta ķermeņa temperatūra.
 
15.mai
Spīķeru kvartālā pacelti karogi, kā sveiciens un pateicība mūsu šī brīža varoņiem, kuri nenogurstoši strādā, lai mēs ne tikai būtu veseli un drošībā, bet arī saņemtu ikdienas pakalpojumus.
 
15.mai
No šodienas apmeklētājiem tiks atvērts Melngalvju nams. Nams būs iekārtots tā, lai atbilstoši ārkārtējās situācijas noteikumiem ikviens netraucēti varētu izstaigāt nama pagrabus, vēsturiskos kabinetus, augstmaņu telpas un citas nama vēsturiskās zāles.
 
14.mai
Kalnciema kvartālā, Rīgā, šodien darbu sāks ēdienu festiāls "Street -2m- Food", norāda SIA "Kalnciema kvartāla" pārstāve Darja Trizna.
 
11.mai
T/c "Alfa" jau trešo gadu pēc kārtas turpina tradīciju - kino demonstrēšanu brīvdabā uz tirdzniecības centra jumta. Pirmais kino seanss plānots šā gada 21.maijā, tāpēc interesenti līdz 17.maijam tiek aicināti nobalsot par vēlamajām filmām. Piedāvājumā iekļauti dažādu žanru kino, tostarp animācijas filmas ģimenēm ar bērniem.
 
10.mai
Pandēmijas ierobežojumu dēļ Mātes dienas pasākumi, kas tradicionāli katru gadu norisinājās Rīgā, šogad nenotiks, informēja Rīgas domē.
 
22.apr
Policija aicina iedzīvotājus izvērtēt nepieciešamību apmeklēt Mangaļsalas molu, kur siltos laika apstākļos vienkopus ierodas daudzi makšķernieki un atpūtnieki.
 
22.apr
Tradicionāli plaši apmeklētie Līgo svētku ielīgošanas pasākumi 11.novembra krastmalā šogad nenotiks un arī 4.maija pasākumu ir atcelti.
 
15.mar
Rīgas lielākie kinoteātri, tostarp, "Kino Citadele", "Apollo kino", "Cinamon", "Multikino", "K.Suns", uz valdības noteiktās ārkārtas situācijas laiku ir slēgti, liecina paziņojumi kinoteātru mājaslapās.