Atpūta

13.sep
Šajā nedēļas nogalē Rīgā, Sporta 2 Kvartālā notiek festivāls "Zeitgeist" ("Laika gars"), kurā piedalīsies grupas un solomākslinieki no Latvijas, Panamas, Ēģiptes, ASV, Krievijas un citām valstīm. Programmā: etniskā mūzika, regejs, eksperimentālais roks, psihedēliskais roks, fanks, džezs, indie un dažādu stilu elektroniskā mūzika.
 
13.sep
Hospitāļu ielas kaimiņu svētki Rīgā šogad tiks svinēti 13.septembrī parkā pie Brasas tilta, informē pasākuma organizatoru pārstāve Linda Ermiča.
 
13.sep
13.septembrī pie Rīgas Motormuzeja norisināsies Latvijas Antīko automobiļu kluba (AAK) Youngtimer Rally sekcijas viens no sezonas noslēdzošajiem pasākumiem "Youngtimer & Motul Coffeetime".
 
10.sep
AS "Pasažieru vilciens" plāno mainīt zīmolu, nevis nosaukumu, ceturtdien intervijā Latvijas Radio sacīja "Pasažieru vilciena" valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis.
 
2.sep
Šodien, 1.septembrī, līdz ar jaunā mācību gada sākumu t/c Domina Shopping tika atklāts Latvijā jau trešais pasaulē iecienītā ēdināšanas tīkla KFC restorāns, kas veidots atbilstoši tā jaunajam konceptam un sola nodrošināt kvalitatīvas maltītes un sniegt augstākā līmeņa klientu servisa pieredzi, ievērojot zīmola globālos standartus. KFC franšīzes īpašnieki, Igaunijas uzņēmums "Apollo Group", jau tuvāko gadu laikā plāno restorānu skaitu galvaspilsētā trīskāršot, aizvien stiprinot zīmola pozīcijas vietējā tirgū un padarot to ērti pieejamu iedzīvotājiem visā Rīgas teritorijā.
 
26.aug
Fiziski aktīvs dzīvesveids ir cilvēka veselības stūrakmens. Vēl jo svarīgāka kustēšanās brīvā dabā kļūst laikā, kad kolektīva sportošana nav pieejama un daudz laika jāpavada dzīvesvietā, kā tas notika ārkārtējās situācijas laikā šajā pavasarī. Lai viens otru mudinātu dzīvot aktīvāk un uzturētu mundrāku garu nomācošajā periodā, specializētās kredītu bankas Bigbank kolektīvs izveidoja savu Endomondo izaicinājumu, kurā jau iesaistījusies gandrīz puse kolektīva un tas kļuvis par lielisku alternatīvu šovasar nenotiekošajām ierastajām tautas sporta sacensībām.
 
20.aug
No 4.septembra kinoteātris "Splendid Palace" atsāks gan regulāros filmu seansus, gan piedāvās ekskluzīvus restaurētās kino klasikas seansus, kas septembrī būs veltīti Federiko Fellīni simtgadei, informēja kinoteātra pārstāve Laura Jansone.
 
15.aug
Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" šodien piedalīsies Latvijas aviācijas simtgades svētkos Spilves lidlaukā ar īpašu "Airbus A220-300" lidmašīnas zemo pārlidojumu, informēja "airBaltic" pārstāvji.
 
14.aug
Šodien Rīgā sākas pilsētas svētki, kuros ir paredzēta daudzveidīga aktīvās atpūtas, izklaides un sporta programma, liecina informācija Rīgas svētku mājaslapā.
 
13.aug
Pirms apmeklēt nedēļas nogalē gaidāmos Rīgas svētku pasākumus, katram ir jāizvērtē savu veselības stāvokli, slimam uz tiem nedodoties, bet pasākumu laikā vajadzētu bieži mazgāt rokas un izvairīties no vietām, kur drūzmējas daudz cilvēku, informē Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) pārstāve Ilze Arāja.
 
11.aug
Rīgas svētkos, kā allaž, būs plašs pasākumu klāsts ģimenēm ar bērniem un aktīvās atpūtas cienītājiem – aviācijas svētki, lielais pikniks Mežaparkā, pilsētas iepazīšanas spēles, interaktīvas un izklaidējošas norises Spīķeros, Vidzemes tirgū, Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā un citviet, kā arī virkne sportisku aktivitāšu.
 
9.aug
Šodien Rīgā turpināsies izklaides pasākumi Tērbatas ielā, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
 
8.aug
Šodien Juglas ezerā, Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja krastā, notiks Latvijā pirmais starpžanru mūzikas festivāls "Laivā".
 
3.aug
Simboliski iezīmējot jau vienpadsmito gadu, kad basketbola laukumā spēkiem mērojas Daugavas labā un kreisā krasta komandas, Daugavas vidū uz AB dambja noskaidroti diennakts basketbola turnīra “Krastu mačs” dalībnieki. Arī šogad turnīrā plecu pie pleca sacentīsies 48 komandas, kuru vidū, kā ierasts, būs gan populāru mūziķu un aktieru, gan politiķu un sportistu apvienības. Tiesa, šī būs pirmā reize, kad turnīra ietvaros laukumā cīkstēsies arī mediķi.
 
31.jūl
K.K. fon Stricka villas teritorijā, no šodienas līdz 2.augustam norisināsies pirmais "Rīgas mazākais mākslas un sporta festivāls".
 
31.jūl
No šodienas vakara Tērbatas ielā un Vidzemes tirgū varēs izbaudīt dažādas aktivitātes.
 
31.jūl
No šodienas līdz 2.augustam jau piekto gadu Daugavgrīvas cietoksnī notiks festivāls "Komēta", informē pasākuma organizatoru pārstāve Anna Luīze Pētersone.
 
30.jūl
Šajā nedēļas nogalē, jau no piektdienas vakara, Tērbatas vasaras ielā un Vidzemes tirgū varēs izbaudīt dažādas neliela mēroga aktivitātes. Piedaloties tajās, Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un parūpēties par savu drošību - izmantot lietotni "Apturi Covid", ievērot divu metru distanci un nedoties tajās vietās, kur gadījuma veidā veidojas īslaicīgs sablīvējums. Tāpat iedzīvotāji ir aicināti regulāri mazgāt rokas un izmantot pie saulessargiem izvietotos dezinfekcijas līdzekļus.
 
28.jūl
Galvaspilsētas dzimšanas dienu, kā katru gadu, atzīmēs ar Rīgas svētkiem. Šogad svētkos rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti doties nesteidzīgās pastaigās, iepazīstot savu Rīgu, apmeklējot pilsētas dažādās apkaimes, tiekoties ar iemīļotiem skatuves māksliniekiem, kopā ar draugiem ejot ekskursijās, baudot galvaspilsētas restorānu un kafejnīcu viesmīlību, kā arī piedaloties sporta aktivitātēs.
 
21.jūl
Otrdienas rītā ūdens temperatūra Rīgas oficiālajās peldvietās ir no +17 grādiem Vakarbuļļos līdz +24 grādiem Bābelītes ezerā, liecina pašvaldības sniegtā informācija.
 
18.jūl
Rīdzinieki un pilsētas viesi noteikti būs pamanījuši, ka katru gadu no pavasara līdz pat vēlam rudenim Rīgas parki, skvēri un dārzi ir koši un ziedoši. Dobēs, ziedu piramīdās, ziedu grozos un vāzēs pavisam kopā iestādītas vairāk nekā 54 tūkstoši vasaras ziedaugu. Par šo krāšņumu rūpējas SIA „Rīgas meži” daļas „Dārzi un parki” dārznieki, kuru darbu atzinīgi novērtējuši gan iedzīvotāji, gan ziedu audzēšanas profesionāļi.
 
15.jūl
No šodienas plkst.21.45 līdz 16.augusta plkst.21 tiks daļēji slēgta satiksme Tērbatas ielā Rīgā, posmā no Elizabetes ielas līdz ieejai Vidzemes tirgū.