Atpūta

15.sep
Aizvadītajā naktī Rīgā, Krasta ielā, notikušajā tradicionālajā skrituļotāju "Nakts braucienā" piedalījušies vairāk nekā 5000 dalībnieku, aplēsuši pasākuma organizatori.
 
14.sep
Jau par tradīciju ir kļuvusi nakts braucienu rīkošana Rīgas ielās, kuras izremontētas vasaras sezonas laikā. Jebkuru nelielo riteņu – skrituļslidu, skrituļdēļu, skrejriteņu – īpašnieki varēs izmēģināt jauno ielas segumu. Šoreiz nakts brauciens noritēs sestdien, 14. septembrī. Starts tiks dots plkst. 23.00. Dalībnieki varēs pārbaudīt Krasta ielas seguma izturību četru kilometru garumā, vēstīts "riga.lv".
 
13.sep
Septembra sākums ir laiks, kuru tautā dēvē par ražīgāko. To apstiprina pārpilnība Rīgas Centrāltirgus letēs. Septembrī šeit var atrast ne tikai samērā retu šķirņu ābolus, bet arī papildināt savu mājas aptieciņu ar svaigi salasītu zālīšu tējām, vēsta portāls riga.lv.
 
11.sep
Līdz ar nēģu svētkiem Carnikavā, kas ik gadu norit augusta beigās, var uzskatīt, ka nēģu sezona ir atklāta. Nēģi var dēvēt par latviešu tradicionālās virtuves nozīmīgu sastāvdaļu un lepnumu. Nēģu sezona atklāta arī Rīgas Centrāltirgus Zivju paviljonā – šobrīd tirdzniecībā jau gatavie (ceptie) nēģi, bet parasti oktobrī tirdzniecībā nonāk arī svaigie nēģi un tie, kā liecina pieredze, tiek izķerti zibens ātrumā. Nēģi ir viens no latviešu kulta ēdieniem. Delikatese, ar ko bagātināt rudens un ziemas maltītes.
 
1.sep
Šodien Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā notiek "Amatu diena. Spēļu un rotaļu diena".
 
23.aug
Arī šogad no 28. līdz 30.augustam Doma laukumā būs vērojami aizraujoši pludmales volejbola pasākumi - Latvijas un pasaules profesionālu pludmales volejbolistu spēles, amatieru sacensības un jauniešu vasaras bezmaksas treniņu noslēguma pasākums.
 
20.aug
Rīgas kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks” nākamā gada laikā iecerēts izveidot skatu torni apvienojumā ar kilometru garu pastaigu taku kokos. 
 
19.aug
Šī gada 12. augustā Rīgā, Elizabetes ielā 39 (iepretim namam Nr. 12), notika sadursme starp velosipēdu un baltās krāsas transportlīdzekli Mercedes Velosipēda vadītāja pēc notikušā ceļu satiksmes negadījuma aizbrauca no negadījuma vietas.
 
18.aug
Šodien, Rīgas svētku trešajā jeb noslēdzošajā dienā, galvaspilsētā tiks atzīmēta Lībiešu diena, gaidāmas bērnu izklaides, kā arī dažādi kultūras un sporta pasākumi, informēja Rīgas domes pārstāve Indra Vilde.
 
16.aug
Rīga svin savu 818. gadskārtu – zīmīgs skaitlis, kas vienādi lasāms no abām pusēm. Šogad Rīgas svētki ir veltīti pilsētas leģendām un apmeklētājiem būs iespēja kļūt par vēl nebijušu piedzīvojumu dalībniekiem. Neatkarīgā stāsta gan par līdz šim Rīgas svētkos nebijušiem pasākumiem, gan svētku apmeklētāju iecienītām ikgadējām norisēm.
 
15.aug
No 18. līdz 20.augustam par godu Baltijas ceļa 30. gadadienai Igaunijas, Latvijas un Lietuvas senās tehnikas entuziasti vienosies kopīgā seno spēkratu braucienā, mērojot vēsturisko 600 kilometrus garo Baltijas ceļa maršrutu - no Viļņas cauri Rīgai līdz Tallinai, informēja Rīgas Motormuzejs.
 
15.aug
Rīgas svētku programma ir tik plaša, ka izvēlēties pasākumus, kurus apmeklēt piektdien, sestdien un svētdien, var kļūt par īstu problēmu. Lai palīdzētu rīdziniekiem un pilsētas viesiem orientēties svētku pasākumos, portāls Riga.lv ir sastādījis detalizētus maršrutus dažādām grupām ar visdažādākajām interesēm.
 
14.aug
Rīgas svētku laikā, 16. augustā, Ziedoņdārzā notiks Dināras Rudānes un grupas Mazais princis koncerti.
 
14.aug
Galvaspilsētas zaļās zonas apsaimniekotājs Rīgas pašvaldības uzņēmums Rīgas meži rūpējas par pilsētas mežiem, Mežaparku un Rīgas dārziem, parkiem, skvēriem un alejām. Rūpējas ar lielu atbildību.
 
13.aug
Svētkos jau izsenis nozīmīga vieta bijusi tirgum, tāpēc arī Rīgas 818. jubilejā svētku apmeklētāji varēs iepirkties un apmeklēt dažādus svētku tirdziņus un piedalīties Mežaparka Lielajā piknikā, Rīgas svētku restorānā un brīvdabas „brančā” lībiskās noskaņās. Ikviens gaidīts amatnieku, mājražotāju un meistaru tirdziņos 11. novembra krastmalā, Mežaparkā, Esplanādē un Neatkarības laukumā, kā arī aicināts apmeklēt Maizes ielu un Grāmatu ielu.
 
13.aug
Nedēļas nogalē no 16. līdz 18.augustam Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā norisināsies Rīgas svētkiem veltīts gadatirgus trīs dienu garumā, savukārt sestdien, 17.augustā, tirgus apmeklētājus priecēs vērienīga pasākuma programma.
 
8.aug
Šodien Dzelzceļa muzejā tiks atklāta izstāde Nākamā pietura – mājas, uzreiz pēc tās notiks Urbānie dārza svētki.
 
6.aug
Turpinot pagājušā gada aizsākto tradīciju, arī šogad pašā Rīgas sirdī – Doma laukumā – norisināsies “Rīgas pludmales volejbola nedēļa”. Arī šogad te būs vērojamas aizraujošas Latvijas un pasaules profesionālu pludmales volejbolistu spēles, notiks amatieru sacensības un jauniešu vasaras bezmaksas treniņu noslēguma pasākums. Organizatori parūpējušies arī par pārsteigumiem skatītājiem.
 
6.aug
Rīgas svētkos, kas risināsies no 16. līdz 18. augustam, iedzīvotājiem būs iespēja iesaistīties un apmeklēt daudzveidīgas aktīvās atpūtas un sporta aktivitātes, tostarp tradicionālo diennakts basketbola turnīru “Krastu mačs”, airēšanās svētkus “Nāc un airē!”, starptautiskās suņu adžiliti sacensības, Rīgas kausa izcīņas sacensības burāšanā, kā arī vairākas līdz šim nebijušas aktivitātes. Pirmo reizi svētku laikā notiks Rīgas brīvostas sup festivāls “Supiāde” un Pludmales spēles.
 
6.aug
11.augustā no plkst. 12.00 līdz 16.00 visi Vecmīlgrāvja iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz kārtējiem Mīlgrāvja krastmalas svētkiem “Krāsaini sapņi”, kuri, kā ierasts, tiks svinēti Vecmīlgrāvī, Meldru ielas bērnu laukumā.
 
1.aug
Šajā skrejošajā un tehnoloģijām pārblīvētajā laikmetā, kurā cilvēki raduši lielākoties tikai ar acīm pārskriet ziņu virsrakstiem, zināms brīnums ir īstu grāmatu lasītāji, it īpaši, ja tie ir jaunieši. Un jo interesanti ir tas, ka viņi vēlas par tām pastāstīt un diskutēt ar citiem. Grāmatu klubs Totāls vāks apvieno šādus ļaudis – reiz mēnesī viņi pulcējas, lai runātu par grāmatām.
 
31.jūl
Ja pēdējā brīvlaika mēnesī ir vēlme patīkami pavadīt laiku, bet visi draugi ir devušies prom, tad lieliska iespēja iegūt jaunus vai vienkārši izklaidēties, ir dodoties uz kādu no 22 Rīgas brīvā laika centriem, informē Riga.lv.