Atpūta

25.jan
Ziemassvētkos ēdināšanas zīmols LIDO pārsteidza ar vēl nebijušu svētku egli, kura veidota no mežu tīrīšanas darbos pārpalikušiem egļu zariem un uzmirdzēja 22 metru augstumā ar multimediju mākslinieka Māra Kalves radītajām projekcijām. Egle priecējusi gan pieaugušos, gan bērnus, tādēļ LIDO dibinātājs un Padomes priekšsēdētājs Gunārs Ķirsons nolēmis egli atstāt LIDO Atpūtas centrā, lai ar iespaidīgo gaismas šovu un jauniem Māra Kalves stāstiem turpinātu pārsteigt arī Lieldienās un Jāņos, pirmajā skolas dienā, Latvijas Republikas proklamēšanas dienā un Ziemassvētkos.
 
18.jan
Ielas ēdienu festivāls "Riga Street Food Festival" sestdien Vecrīgā jau pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju, no kuriem puse ir ārvalstu tūristi, pastāstīja festivāla organizatoru pārstāve Anna Blaua.
 
18.jan
18. janvārī Vecrīgā ceturto gadu notiks „Live Rīga” organizētais ielu ēdiena festivāls jeb „Riga Street food festival 2020”, informē "riga.lv".
 
28.dec 2019
No 27. līdz 28. decembrim Dzelzceļa muzejā norisināsies Ziemassvētku pasākums, kura laikā ģimenes ar bērniem tiek aicinātas izbaudīt radošas un aizraujošas aktivitātes, piemēram, sietspiedes un dzīvnieku masku darbnīcu, dzelzceļnieku stafeti un daudzas citas. Turklāt svētku sajūtu varēs noķert, baudot kakao un smalkmaizītes.
 
26.dec 2019
Visu decembri Rīgā norit svētku pasākumi – sparīgi rit suvenīru un gardumu tirdzniecība Ziemassvētku tirdziņos, tiek rīkoti koncerti, izstādes un radošās darbnīcas. Daudzi no šiem pasākumiem ir bez maksas. RĪGA.LV publicē kultūras un izklaides pasākumu programmu, kas būtu pa kabatai ikvienam un pilsētniekos radītu svētku noskaņu.
 
24.dec 2019
Visu decembri Rīgā norit svētku pasākumi – sparīgi rit suvenīru un gardumu tirdzniecība Ziemassvētku tirdziņos, tiek rīkoti koncerti, izstādes un radošās darbnīcas. Daudzi no šiem pasākumiem ir bez maksas. RĪGA.LV publicē kultūras un izklaides pasākumu programmu, kas būtu pa kabatai ikvienam un pilsētniekos radītu svētku noskaņu.
 
21.dec 2019
Sestdien, 21.decembrī, pie Rīgas Kongresu nama notiks Rīgas publiskās slidotavas atklāšanas svētki.
 
20.dec 2019
ADVENTA LAIKA, ZIEMASSVĒTKU UN JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANAS PASĀKUMI RĪGĀ
 
17.dec 2019
Tuvojoties gada nogalei un svētkiem, tik daudz ir jāpaspēj un jāpadara gan darbā, gan mājās, ka reizēm svētku noskaņa pazūd starp steigu, veikalu apmeklējumiem, darbu termiņiem un mēģināšanu saplānot, kā apmeklēt visus svētku pasākumus. Tomēr, izvirzot decembra prioritātes un plānojot darbus, nevajadzētu aizmirst arī par savu otro pusīti. 
 
16.dec 2019
No 20.12. līdz 24.12.2019. (08:00-18:00) Rīgas Centrāltirgus Piena paviljons pārtaps par Ziemassvētku pilsētiņu zem jumta, kas pulcēs vairākus desmitus tirgotājus no Latvijas un kaimiņvalstīm.
 
14.dec 2019
Šodien plkst. 15.00 pie Doma laukuma lielās egles Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā rīdziniekus un pilsētas viesus ar populārām melodijām priecēs Ziemassvētku tubu orķestris. Jau piekto reizi pasaulē populārais un aizraujošais muzikālais notikums pulcēs vairāk nekā 100 tubistus un eifonistus no visām trīs Baltijas valstīm. Pasākumu vadīs Valters Krauze, un orķestra skanējumu bagātinās dziedātāja Dināra Rudāne.
 
11.dec 2019
Noķer svētku atmosfēru jau šo piektdien, 13. decembrī, kopīgi tiekoties Latvijas Mājražotāju Ziemassvētku tirdziņā Magdelēnas kvartālā no plkst. 12.00 līdz pat 19.00!
 
10.dec 2019
Šodien, 10. decembrī, tirdzniecības centrā Domina Shopping darbu sācis vērienīgākais Ziemassvētku tirdziņš Latvijā, kas šogad atzīmē arī savu 10 gadu jubileju un pulcē rekordlielu tirgotāju skaitu. Tajā piedalās teju 150 Latvijas amatnieku, rokdarbnieku un mājražotāju, no kuriem ir iespēja iegādāties dažādus gardumus, mājas vīnu, adījumus, dabīgo kosmētiku, latviešu dizaina apģērbu, rotaļlietas, sveces un citus pašmāju ražojumus. Vienlaikus jau piekto gadu norisinās arī Invalīdu un mazturīgo senioru atbalsta fonda (IMSA Fonds) Labdarības tirdziņš, kuru pārstāv 50 tirgotāji – seniori un cilvēki ar invaliditāti.
 
9.dec 2019
2019. gada 9. decembrī Melngalvja nams* svin divas jubilejas - 685 gadus kopš tā celšanas 1334. gadā un 20 gadu jubileju kopš savas atjaunošanas 1999. gadā. Nams aizvien ir viena no krāšņākajām ēkām Rīgā, kas uzņem viesus un glabā unikālu vēsturisko mantojumu par leģendāro Melngalvju brālību un Rīgas vēsturi.
 
5.dec 2019
Šodien plkst.16 ar izstādes, svētku uzdevuma un egles iedegšanu, sāksies 10.vides objektu festivāls "Ziemassvētku egļu ceļš".
 
1.dec 2019
Pirmajā Adventes svētdienā 1. decembrī plkst. 17.00 ikviens ir aicināts uz Doma laukumu, lai klātienē piedalītos Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa atklāšanas pasākumā – tajā tirdziņa organizētājs Andris Kreislers un Rīgas domes pārstāvji iedegs lielo svētku egli, turklāt brīnumaino notikumu papildinās īpaša koncertprogramma.
 
30.nov 2019
Adventes vainags, kā svētku priekšvēstnesis, ir kļuvis par iecienītu simbolu, ko attēlo gan apsveikuma kartītēs, gan izmanto kā telpu rotājumu, liekot to uz galda ar svecītēm, vai karinot pie ieejas durvīm. Oriģināla un kvalitatīva vainaga pīšana bieži vien tiek uzticēta tiem, kuri to prot vislabāk, taču, ja šogad vēlaties pārsteigt savus mājiniekus ar īpašu, pašdarinātu adventes vainagu, t/c Alfa aicina uz meistarklasi 1.decembrī.
 
23.nov 2019
Interneta vietnē "Restorāni Rīgā" izveidota karte, kurā ikviens var atrast sev piemērotāko maltītes ieturēšanas vietu.
 
17.nov 2019
Šodien 17. novembrī, savu dzimšanas dienu atzīmēs Rīgas “ska/punk” apvienība „All Day Long”. Šoreiz koncerts būs, kā viņi to paši piesaka, “nebijušā skanējumā” – akustiski.
 
17.nov 2019
Atzīmējot Latvijas Republikas Proklamēšanas dienu, Rīgā mirdzēs gaismas instalācija "Latvijas zvaigznājs", kas būs apskatāma Brīvības bulvāra liepu alejā līdz 2020. gada 20.janvārim. Gaismas instalāciju veidojuši mākslinieks Atis Izands un vides dizainere Ligita Breģe.
 
15.nov 2019
No šodienas līdz 18.novembrim jau 12.reizi norisināsies starptautiskais gaismas festivāls "Staro Rīga", kura tēma šogad būs 4D jeb gaismas mākslas četras dimensijas - laiks, telpa, cilvēks un gaisma, informē Rīgas dome.
 
14.nov 2019
Saistībā ar studentu gājiena norisi no Latvijas Universitātes uz Brāļu kapiem, kas notiks 18. novembrī no plkst. 7.30 līdz plkst. 11.00, regulēs, ierobežos vai slēgs transporta satiksmi atbilstoši nepieciešamībai maršrutā: Latvijas Universitātes galvenā ēka (Raiņa bulvārī 19) - Raiņa bulvāris - Brīvības bulvāris - Brīvības iela - Cēsu iela - Mēness iela - Miera iela - Klusā iela - Brasas tilts - Gaujas iela - Aizsaules iela - Brāļu kapi.