Atpūta

4.feb
Vairāk nekā pusei tūristu iespaidi par ceļojumu uz Rīgu esot labāki, nekā viņi cerējuši, informēja Rīgas investīciju un tūrisma aģentūras Mārketinga nodaļas vadītāja Rita Pētersone.
20.jan
Saistībā ar meteorologu prognozēm, kas paredz šīs nedēļas nogalē un nākamās nedēļas pirmajā pusē stipras vēja brāzmas, gaismas takas Biķerniekos un Anniņmuižā iedegs tikai daļēji. Domājot par apmeklētāju drošību, lielizmēra gaismas objekti stipra vēja laikā netiks uzstādīti.
4.jan
Piektdien, 5. janvārī, tiks atvērta Rīgas pašvaldības slidotava Purvciemā pie Rīgas 84. vidusskolas, kur būs pieejams arī inventāra nomas punkts. Darbojas arī slēpošanas trase Uzvaras parkā un nedēļas nogalē apmeklētājiem būs pieejama slēpošanas trase Lucavsalā.
16.dec 2023
Svētki tuvojas straujiem soļiem un pasākumu karuselis uzņem apgriezienus. Lec iekšā svētku virpulī un izbaudi Rīgas krāšņo un skanīgo svētku programmu, sagaidot Trešo adventi.
12.dec 2023
Trešajā adventē Rīgā skanēs koncerti un svinētājus pulcēs pasākumi apkaimju kultūras vietās, informē pašvaldības pārstāve Aira Ancāne.
10.dec 2023
Otro adventi galvaspilsētā ieskandinās vairāki Ziemassvētku koncerti un pilsētas iedzīvotājus un viesus priecēs svētku tirdziņi, kuros varēs iegādāties ne tikai dāvanas un amatnieku darinājumus, bet arī izbaudīt plašo kultūras programmu.
2.dec 2023
Sestdien, 2.decembrī, jau 23.reizi durvis vērs tradicionālais Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā. Savukārt, Pirmajā adventē, 3.decembrī, plkst. 17:00 notiks oficiālā tirdziņa atklāšana un Doma laukuma Ziemassvētku egles iedegšanas svētki. Tirdziņš Doma laukumā darbosies līdz 2024.gada 7.janvārim. Tajā varēs sajust Ziemassvētku atmosfēru iegādāties dāvanas un baudīt plašu kultūras programmu.
18.nov 2023
Suminot Latvijas Republiku 105. dzimšanas dienā, galvaspilsētā norisināsies svinīga ziedu nolikšanas ceremonija un militārā parāde, skanēs koncerti, būs skatāmas gaismas instalācijas un dzīvās uguns svētku noformējums.
15.nov 2023
Šogad rīdzinieki, iestājoties aukstākam laikam, ziemas priekus varēs baudīt ne tikai distanču slēpošanas un kameršļūkšanas trasēs, bet arī slidotavā no dabīgā ledus. Tiks nodrošināta arī inventāra noma, informē Rīgas dome.
11.nov 2023
Valsts svētku programmas ietvaros Rīgā uz Latvijas Republikas proklamēšanas 105.gadadienai veltītu koncertu "Latvijas impresijas" aicina Orķestris "Rīga" un diriģents Valdis Butāns. Koncerts notiks 18.novembrī plkst.19.00 VEF Kultūras pilī. Jau no sestdienas, 11.novembra, "Biļešu paradīzes" kasēs un interneta vietnē būs pieejami bezmaksas ielūgumi.
11.nov 2023
Lāčplēša diena Rīgā tiks atzīmēta ar tradicionālo lāpu gājienu, piemiņas svecīšu iededzināšanu, vairākiem pasākumiem un koncertiem ne tikai Rīgas centrā, bet arī apkaimēs. Svētku kulminācija norisināsies Bāriņu ielā ar vērienīgu pasākumu “Rīgas sardzē. Uzvaras parka nosaukumam – 100”.
23.okt 2023
Jau otro reizi gadumijā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā būs krāšņa gaismas instalāciju pastaigu taka "Ziemas gaismas dārzs. Trejdeviņi ", kas notiks no 2023.gada 15.decembra un turpināsies arī 2024.gada janvārī. Par iedvesmu pastaigu takas radošajai komandai un Latvijas gaismu māksliniekiem kalpo latviešu dainas, teikas, ticējumi un pasakas, kas savītas vienā lielā pasakainā ceļojumā, ļaus piedzīvot Saulgriežu brīnumu.
6.okt 2023
Šodien plkst.14 Višķu ielā starp trim bērnudārziem - Rīgas 225., "Dzintariņu" un Rīgas 97. bērnudārzu, tiks atklāta jauna atpūtas zona jeb Višķu skvērs, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
21.sep 2023
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja šodien atbalstīja atpūtnieku un tūristu uzņemšanas nodevas samazināšanu.
9.sep 2023
Rīgā šodien notiks vairāk nekā 30 mākslas norises kultūras pasākumā "Baltā nakts", informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
7.sep 2023
Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Aizsargjoslu likumā, kas paredz mazināt administratīvo slogu ēku īpašniekiem krasta kāpu aizsargjoslā, precizējot nosacījumus darbībām piekrastes aizsargjoslā un aizsargjoslā ap ūdens ņemšanas vietām, kā arī veicinot sabiedrības piekļuvi pludmalei.
7.sep 2023
Atsaucoties iedzīvotāju iniciatīvai un realizējot līdzdalības budžeta projektu, šovasar Vecāķu pludmalē vairāku simtu metru garumā uzbūvēta jauna koka pastaigu laipa, kas gar jūras malu savieno Vecāķu glābšanas stacijas pieeju Selgas ielā un Pludmales ielas pieeju, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
4.sep 2023
Dabas parka Piejūra” teritorijā Vakarbuļļos ir izveidota labiekārtota Veselības taka, kurā dažāda vecuma cilvēki ar atšķirīgu fizisko sagatavotību var izkustēties, atrodoties dabā, vienlaikus mazinot apmeklētāju antropogēno slodzi uz Eiropas nozīmes aizsargājamiem biotopiem.
29.aug 2023
Īpašā bērna Roberta mamma Jolanta Kalniņa, kura cīnoties ar birokrātiju, iekļuvusi pašreizējās labklājības ministres Evikas Siliņas nemīlamo personu lokā, par ko liecina ministres lēmums J. Kalniņu nobloķēt visos sociālajos tīklos, Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" teic, ka viņai pret Eviku Siliņu kā personu nekas nav, bet...
18.aug 2023
Rīgā atkārtoti veicot ūdens analīzes, vairākās atpūtas vietās ir uzlabojusies ūdens kvalitāte, taču joprojām nav ieteicams peldēties Hapaka grāvī pie Kleistu ielas un Juglas ezerā pie Lejasciema ielas, informēja pašvaldībā.
16.aug 2023
Rīgas dzimšanas dienā paredzētas krāšņas svinības Vecrīgā, apkaimju svētki un ieskaņas pasākums ar dronu šovu, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības pārstāve Sindija Grāvere.
11.aug 2023
Policijā ir sākts administratīvais process pēc bijušā Saeimas deputāta, partijas "Konservatīvie" biedra Reiņa Znotiņa konflikta ar kaimiņiem, kas, pēc deputāta publiski paustā, esot izcēlies par sarunvalodas izvēli.