Pirmdiena, 2.oktobris

redeem Ilma, Skaidris

arrow_downwardAtpūta

Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja šodien atbalstīja atpūtnieku un tūristu uzņemšanas nodevas samazināšanu.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Rīgā šodien notiks vairāk nekā 30 mākslas norises kultūras pasākumā "Baltā nakts", informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
9.sep Ziņu aģentūra LETA
Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Aizsargjoslu likumā, kas paredz mazināt administratīvo slogu ēku īpašniekiem krasta kāpu aizsargjoslā, precizējot nosacījumus darbībām piekrastes aizsargjoslā un aizsargjoslā ap ūdens ņemšanas vietām, kā arī veicinot sabiedrības piekļuvi pludmalei.
7.sep Ziņu aģentūra LETA
Atsaucoties iedzīvotāju iniciatīvai un realizējot līdzdalības budžeta projektu, šovasar Vecāķu pludmalē vairāku simtu metru garumā uzbūvēta jauna koka pastaigu laipa, kas gar jūras malu savieno Vecāķu glābšanas stacijas pieeju Selgas ielā un Pludmales ielas pieeju, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
7.sep Ziņu aģentūra LETA
Dabas parka Piejūra” teritorijā Vakarbuļļos ir izveidota labiekārtota Veselības taka, kurā dažāda vecuma cilvēki ar atšķirīgu fizisko sagatavotību var izkustēties, atrodoties dabā, vienlaikus mazinot apmeklētāju antropogēno slodzi uz Eiropas nozīmes aizsargājamiem biotopiem.
4.sep Portāls nra.lv
Īpašā bērna Roberta mamma Jolanta Kalniņa, kura cīnoties ar birokrātiju, iekļuvusi pašreizējās labklājības ministres Evikas Siliņas nemīlamo personu lokā, par ko liecina ministres lēmums J. Kalniņu nobloķēt visos sociālajos tīklos, Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" teic, ka viņai pret Eviku Siliņu kā personu nekas nav, bet...
29.aug tautaruna.lv
Rīgā atkārtoti veicot ūdens analīzes, vairākās atpūtas vietās ir uzlabojusies ūdens kvalitāte, taču joprojām nav ieteicams peldēties Hapaka grāvī pie Kleistu ielas un Juglas ezerā pie Lejasciema ielas, informēja pašvaldībā.
18.aug Portāls nra.lv
Rīgas dzimšanas dienā paredzētas krāšņas svinības Vecrīgā, apkaimju svētki un ieskaņas pasākums ar dronu šovu, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības pārstāve Sindija Grāvere.
16.aug Ziņu aģentūra LETA
Policijā ir sākts administratīvais process pēc bijušā Saeimas deputāta, partijas "Konservatīvie" biedra Reiņa Znotiņa konflikta ar kaimiņiem, kas, pēc deputāta publiski paustā, esot izcēlies par sarunvalodas izvēli.
11.aug tautaruna.lv
Sestdien, 19.augustā, galvaspilsētā svinēs Rīgas 822. dzimšanas dienu, kad visas dienas garumā norisināsies dažādi pasākumi, skanēs koncerti, notiks cirka un teātra izrādes bērniem, būs gardākās kūkas konkurss, informē Rīgas pašvaldība.
3.aug Ziņu aģentūra LETA, Portāls nra.lv
Nedēļas nogalē no 7.jūlija līdz 9.jūlijam Dziesmusvētku restorānā Esplanādē un Rīgas apkaimēs varēs vērot svētku noslēguma koncertu tiešraides, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
4.jūl Portāls nra.lv
Esplanādē par vairāk nekā 82 000 eiro tiks ierīkots Rīgas Dziesmu svētku restorāns, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētā informācija.
18.jun Ziņu aģentūra LETA
Trijās Rīgas peldvietās ūdens temperatūra sasniegusi plus 20 grādus, informēja Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens pārvaldē.
16.jun Portāls nra.lv
Latvijas Dabas fonds (LDF) sadarbībā ar Rīgas domi un apkaimju biedrībām jau trešo gadu kopīgi veido pilsētas pļavas – savvaļas augu oāzes dabas daudzveidības saglabāšanai. Šogad pļavas tiks veidotas desmit jaunās vietās Rīgā - pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas, Zunda kanāla skvērā, pļavā pie Tekstilnieku ielas, Buru ielas skvērā, Daugavas krasta nogāzē pie Mazjumpravmuižas, Maskavas forštatē pie Siena tirgus, pie Slāvu apļa, Juglā pie Strazdupītes, kā arī turpināsies pļavu izveide Dreiliņkalna apkārtnē un Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā.
19.mai Portāls nra.lv
No šodienas Latvijā atkal ir atļauta jebkura veida makšķerēšana no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem visos ūdeņos, kas zivju nārsta dēļ bija liegta no 1.marta līdz 30.aprīlim, aģentūru LETA informēja Valsts vides dienesta (VVD) sabiedrisko attiecību speciāliste Karīna Dvorjaņinova.
1.mai Ziņu aģentūra LETA
Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā šodien būs daudzbērnu ģimeņu diena, aģentūru LETA informēja zooloģiskā dārza Mārketinga un biznesa attīstības nodaļa.
1.mai Ziņu aģentūra LETA
No šodienas Rīgā varēs pieteikt bērnus vasaras nometnēm, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
20.apr Ziņu aģentūra LETA
Šogad kopējais tūristu apjoms galvaspilsētā varētu sasniegt 80% no rādītājiem pirms Covid-19 pandēmijas, liecina šī gada sākuma statistikas dati, kā arī rezervāciju apjoms viesnīcās vasaras sezonā, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
4.apr Ziņu aģentūra LETA
AS "Latvijas gāzei" būtu jāinformē klienti par izmaiņām saistībā ar pilnīgu dabasgāzes tirgus atvēršanu no 1.maija, lai viņi var domāt par līgumu pārslēgšanu vai tirgotāja maiņu, bet šobrīd vēl nav apstiprināti Ministru kabineta (MK) noteikumu grozījumi gāzes nozares universālā pakalpojuma regulējuma ieviešanai, intervijā aģentūrai LETA februāra beigās stāstīja "Latvijas gāzes" valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis. 
15.mar Ziņu aģentūra LETA
Sagaidot Lielo dienu un Lieldienas, Rīga aicina ikvienu vērot dabas mošanos un pamanīt pirmos pavasara vēstnešus ne vien pilsētvides noformējumā, bet arī pilsētas kultūras pasākumu programmā – koncertos, saules sagaidīšanas rituālos, Lieldienu lustēs un radošajās darbnīcās.
13.mar Portāls nra.lv
No šodienas līdz 19.martam notiks Vecrīgas modināšanas pasākumi, informē Rīgas investīciju un tūrisma aģentūras galvenā projektu vadītāja Ance Tarvida.
10.mar Ziņu aģentūra LETA
Igaunijas prāmju operators "Tallink" tuvākajā nākotnē neplāno atjaunot prāmju satiksmi maršrutā Rīga-Stokholma, pauž "Tallink" preses sekretāre Katri Linka.
15.feb Ziņu aģentūra LETA