Atpūta

Vakar, 16:50
Rīdzinieki un pilsētas viesi sestdien izrādīja lielu interesi par vairāk nekā 100 senajiem spēkratiem, kas bija apskatāmi Rīgas svētku pasākuma laikā.
 
Vakar, 16:18
Rīgas Latviešu biedrība programmā "Sapņu dārzs - Rīgas Latviešu biedrībai 150" Rīgas svētku ietvaros Vērmanes dārzā svētku viesiem piedāvās daudzveidīgas norises. Īpaša programma būs sarūpēta mūzikas gardēžiem.
 
Vakar, 11:20
Kā viens no galvaspilsētas svētku notikumiem, pie un uz Māras dīķa 18. augustā tiks īstenota īpaša fonda INITIUM un Pārdaugavas radošā centra veidota koncertprogramma "Māras ezera balss", kas caur stāstiem un mūziku aizvedīs klausītājus ceļojumā no 100 gadu senas pagātnes, kad dīķis bija pilsētnieku iemīļota ūdens atpūtas vieta, līdz mūsdienām un tālāk, radot laikmetīgu vīziju par Māras dīķi, kā nākotnes pilsētas dzīvības avotu.
 
Vakar, 11:15
Šodien no plkst. 11:00 līdz 16:00 Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā norisināsies Rīgas svētkiem veltīts pasākums. Tirgus apmeklētāji savu radošumu varēs apliecināt vairākās radošajās darbnīcās, darinot produktus tekstilā, gatavojot individualizētus auduma iepirkumu maisiņus, kā arī apgleznojot burciņas ziemas gardumu konservēšanai.
 
Vakar, 10:30
Šodien Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" pirmo reizi norisināsies Jūgendstila tērpu modes parāde, kur modeļu lomā iejutīsies sabiedrībā pazīstamas dāmas: dziedātājas Ieva Akuratere, Lorija Cinkuss, Inga Šļubovska-Kancēviča, Elīna Šimkus, Linda Dinsberga (Anmary), aktrises Ērika Eglija, Karīna Lučiņina un Mirdza Martinsone, māksliniece Ilze Patmalniece, LTV Kultūras ziņu redakcijas žurnāliste Līga Gaigala, sportiste Jeļena Prokopčuka u.c. Tērpus papildinās jūgendstilā ieturētas rotas un cepures, kā arī citi aksesuāri - somiņas, lietussargi u.tml. Sākums - plkst.18.
 
Vakar, 10:12
Šodien, Rīgas svētku otrajā dienā, rīdzinieki un pilsētas viesi varēs klausīties lielkoncertu "Labvakar, Rīga! Labvakar, Latvija!", baudīt svētku uguņošanu, kā arī visas dienas garumā baudīt mūziķu un cirka mākslinieku priekšnesumus, informēja Rīgas domē.
 
Vakar, 9:40
Šodien pie Rīgas Motormuzeja norisināsies ikgadējais Latvijas Antīko automobiļu kluba seno spēkratu salidojums "Rīga Retro 2018", informēja Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD).
 
Vakar, 9:00
Jau sesto gadu pašā Rīgas centrā, Vērmanes dārzā Rīgas iedzīvotājus un viesus aicina "Maizes iela". Pasākums notiks sestdien, 18.augustā Rīgas svētku ietvaros un to organizē Latvijas Maiznieku biedrība sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Rīgas Latviešu biedrību.
 
Vakar, 8:15
Šī diena sāksies visnotaļ aktīvi – plkst.9 Bolderājā sāksies “Xrace Lielais Rīgas piedzīvojums 2018”, Lucavsalā volejbola kausa izcīņa, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā būs starptaustiskais florbola turnīrs “Unihoc Riga Cup 2018”, bet Eksporta ielā sacentīsies ielu motocikli. Bet arī tos sporta aktivitāšu cienītājus, kuri būs pamodušies drusku vēlāk, dienas gaitā gaidīs arī citi saistoši notikumi, piemēram, “Lido Volley Fest 2018” Skonto stadionā, 4.Daugavas kauss peldēšanā Lucavsalā, kanālu regate Rīgas pilsētas kanālos, kā arī tradicionālais Krastu mačs.
 
Vakar, 7:45
11. novembra krastmala Rīgas svētkos ir bijusi gan lielākais Rīgas teātris, gan lielākā kinozāle un lielākais Rīgas parks, bet Latvijas simtgades svētkos tā kļūs par galveno satikšanās vietu mūsu zemes pašā centrā - Rīgā. Svētku moto būs "UZ RĪGU!" - uz vietu, kur radi un draugi no visiem Latvijas novadiem mūsu valsts simtgadē satiekas Latvijas viducī.
 
Vakar, 7:30
Šodien no plkst. 12:00 līdz 20:00 Rīgas svētku laikā Live Rīga sadarbībā ar 15 Rīgas restorāniem jau piekto gadu Spīķeru laukumā zem klajas debess vērs durvis "Rīgas svētku restorānam".
 
17.aug
Pašā Vecrīgas sirdī atklāts unikāls virtuālās realitātes teleskops Time Jump, kas ļauj ielūkoties gadsimtu senā pagātnē. Šis teleskops ir modernāko kino un virtuālās realitātes tehnoloģiju apvienojums, kas padara iespējamu agrāk tikai fantastikas filmās redzēto ceļošanu laikā.
 
17.aug
Grupas "Prāta Vētra" koncerttūres "Skārda bungu tūre" oficiālais apdrošinātājs ERGO aicina grandiozās koncerttūres noslēguma koncerta Rīgā apmeklētājus atbalstīt videi draudzīgu dzīvesveidu, 17. augustā ierodoties Mežaparka Lielajā estrādē ar velosipēdu. Lai velobraucēji varētu baudīt koncertu bez raizēm, ERGO piedāvās iespēju koncerta apmeklētājiem bez maksas atstāt velosipēdus apsargātā un apdrošinātā velonovietnē.
 
17.aug
Šovakar gaidāmais "Prāta vētras" koncerts Mežaparka Lielajā estrādē būs apmeklētākais grupas vēsturē, jo uz to izpārdoti 60 000 biļešu, pauda mākslinieku pārstāve Aija Auškāpa.
 
17.aug
Šogad Rīgas svētku laikā savu 150. gadadienu atzīmē Rīgas Latviešu biedrība, tāpēc plaša pasākumu programma risināsies Vērmanes dārzā, ļaujot svētku apmeklētājiem iejusties pat divus gadsimtus senā pagātnē. Tāpat kā Rīgas svētku programma ir izveidota trim dienām, arī Rīgas Latviešu biedrība savus viesus uzņems trīs dienas. Jau šovakar, 17. augustā, pulksten 20 Vērmanītī būs iespēja baudīt Rīgas svētku ieskaņas koncertu Laikmets un mūzika. 
 
17.aug
Pirmajā Rīgas svētku dienā apmeklētāji varēs baudīt gaismas strūklaku šovu, kā arī vairākus koncertus dažādās pilsētas apkaimēs un parkos.
 
17.aug
Mežaparka Lielajā estrādē šodien plkst.19 notiks grupas "Prāta vētra koncerts", ar ko tiks noslēgta turneja "Skārda bungu tūre".
 
15.aug
Sestdien, 18. augustā, pulksten 18 Kultūras pilī Ziemeļblāzma pirmo reizi norisināsies Jūgendstila tērpu modes parāde, kur modeļu lomā iejutīsies sabiedrībā pazīstamas dāmas.
 
15.aug
Rīgas apkaimēs, kurās nav savu kultūras centru, aktīvi darbojas divi radošie Stropi – Mans Ķengarags un Mans Ziepniekkalns. Abas kultūrtelpas radītas, lai veicinātu rīdzinieku līdzdarbošanos kultūras procesos, un arī Rīgas pilsētas svētkos tur notiks radošas aktivitātes.
 
15.aug
Sestdien, 18. augustā, no plkst. 12.00 līdz 20.00 Rīgas svētku laikā Live Rīga sadarbībā ar 15 Rīgas restorāniem jau piekto gadu Spīķeru laukumā zem klajas debess vērs durvis «Rīgas svētku restorānam».
 
15.aug
No 17. līdz 19. augustam rīdzinieki, Latvijas pilsētu un novadu iedzīvotāji, kā arī ārvalstu tūristi aicināti baudīt Rīgas svētku daudzveidīgo pasākumu programmu ar koncertiem, izrādēm, sporta sacensībām, aviācijas paraugdemonstrējumiem, izstādēm, ārvalstu kolektīvu priekšnesumiem, tirdziņiem un Rīgas svētku restorānu. Vienlaikus notiks arī Ostas svētki.
 
14.aug
No 18. līdz 23. augustam Rīgā jau sesto gadu notiks laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls Re Rīga!. Ar ieskaņas izrādēm Rīgas svētkos – 18. un 19. augustā Esplanādē, laukumā pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja – bez maksas būs skatāmas sešas spāņu un zviedru mākslinieku izrādes.