Sestdiena uz Latvijas ceļiem bez bojāgājušajiem; negadījumos cietuši 11 cilvēki

© Dmitrijs Suļžics / F64

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 93 ceļu satiksmes negadījumi, desmit avārijās cietuši kopskaitā 11 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Astoņi negadījumi ar deviņiem cietušajiem notikuši Rīgas reģionā, viena avārija ar cietušo reģistrēta Vidzemē, vēl viena - Zemgalē. Kurzemē un Latgalē notikušajos ceļu satiksmes negadījumos cilvēki nav guvuši traumas.

No pēdējās 24 stundās ceļu satiksmes negadījumos cietušajiem viens ir gājējs, viens - velosipēdists, un viens - elektriskā skrejriteņa vadītājs, liecina policijas apkopotā statistika.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 518 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 266 par ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti pieci administratīvo pārkāpumu procesi un 15 kriminālprocesi.

Latvijā

No 10. līdz 16. augustam Ikšķilē izskanēs VII Starptautiskais Operetes festivāls, kurā viesosies starptautiski atzīti mūziķi no dažādu valstu teātriem, godalgots džeza trio no Ungārijas, kā arī virkne jauno vokālistu un mūziķu.

Svarīgākais