Cietušie

13:42
Sestdien, 13.jūlijā, Straupes pagastā triju automašīnu sadursmē cietuši pieci cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijas pārstāve Zane Vaskāne.
30.jun
Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši 13 cilvēki, liecina Valsts policijas (VP) apkopotie dati.
28.jun
Uz autoceļa Rīga-Igaunijas robeža (A1) pirms Svētciema Ainažu virzienā noticis ceļu satiksmes negadījums, tviterī vēsta VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.
24.jun
Vismaz 10 cilvēki tika ievainoti pēc tam, kad virs faniem sabruka metāla sastatnes ar reklāmkarogu. Futbola fani bija sapulcējušies, lai skatītos draudzības spēli starp augstākas divīzijas komandu „FC Twente” un amatieru komandu „Stevo De Peuverweide”.
11.jun
Valsts policijas novērojumi liecina, ka daži no biežākajiem elektroskrejriteņu negadījumu iemesliem ir braukšana alkohola reibumā un pasažiera pārvadāšana. Taču ļoti bieži arī šķietami sīkas kļūdas un nelieli šķēršļi rada bīstamas situācijas, kritienus un smagas traumas. Trīs elektroskrejriteņu negadījumos cietuši cilvēki dalās ar saviem stāstiem un atziņām pēc piedzīvotā.
31.mai
Ceturtdien Krāslavā pēc sadursmes ar citu transportlīdzekli automašīna uzbraukusi diviem gājējiem, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
6.mai
Svētdien Latvijā reģistrēti 73 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta deviņi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
27.apr
Latvijā pagājušajā diennaktī reģistrēti kopumā 132 ceļu satiksmes negadījumi, un tajos cietušas septiņas personas, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
18.apr
Vakar plkst. 20.21 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Andreja Upīša ielu Valmierā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Notikuma vietā konstatēts, ka ēkas pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 5 m2 platībā.
13.mar
Otrdien, plkst. 10.40 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Smiltenes novada Launkalnes pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamā māja 400 m2 platībā, blakus esošās trīs siltumnīcas, katra 100 m2 platībā, kā arī desmit metrus attālumā esošā šķūņa jumts. Notikuma vietā cieta divi ugunsdzēsēji glābēji, kuri tika nodoti NMPD mediķiem un tika hospitalizēti.
10.okt 2023
Spānijas dienvidu pilsētā Kadisā pirmdien gāja bojā trīs cilvēki, kad autobuss nobrauca no ielas un ietriecās gājējos, paziņoja Kadisas mērs Bruno Garsija.
4.jūl 2023
Slēgtajā krimināllietā par gāzes sprādzienu Rīgā, Melnsila ielā 2, nav noskaidroti būtiski jautājumi, uzskata cietušie, kas vērsušies ar sūdzību pie prokurora.
1.jan 2023
Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 67 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 14 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
9.nov 2021
Gandrīz gadu pēc Zolitūdē sagruvušā lielveikala “Maxima” traģēdijas krimināllietas pilnā sprieduma publiskošanas lieta nonākusi Rīgas apgabaltiesā, un šodien bija nozīmēta pirmā tiesas sēde. Iepriekšējās tiesas lēmumu – par vainīgu atzīt vienīgi ēkas būvinženieri Ivaru Sergetu – pārsūdzējis Sergeta advokāts, daļa cietušo un apelācijas protestu iesnieguši arī prokurori, ziņo LTV Ziņu dienests.
18.okt 2021
Valsts policijas (VP) darbinieki aicina atsaukties jauniešus, kuri ir cietuši no attēlā redzamā vīrieša.
28.sep 2021
Pirmdien ceļu satiksmes negadījumā Jelgavā cietis pērn dzimis mazulis, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.
6.jūl 2021
Rīgā pirmdienas vakarā no ēkas nogruvis sienas fragments un uzkritis cilvēkam, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.
19.jūl 2020
Vakar Latvijā reģistrēti 89 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 27 cilvēki, kas, tāpat kā dienu iepriekš, ir būtiski vairāk nekā vidēji ikdienā, informēja Valsts policija.
14.jan 2020
Izvirzītais mērķis attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumos cietušo personu skaita samazinājumu 2020.gadā varētu netikt sasniegts, liecina valdībā izskatītais informatīvais ziņojums par ceļu satiksmes drošības plāna 2017.-2020.gadam starpposma ietekmes izvērtējumu.
7.mai 2019
Šorīt, satiksmes autobusam nobraucot no ceļa un iebraucot grāvī, Rundāles novadā cietuši seši transportlīdzekļa pasažieri, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.