Otrdiena, 6.jūnijs

redeem Ardis, Ingrīda

Lasi ērtāk format_size

Mums rūp Jūsu viedoklis

Vai valdībai jānomainās pēc Valsts prezidenta vēlēšanām?

Balso:

Jūsu viedoklis ir ļoti svarīgs. Tas var būt un tam jābūt izšķirošam amatpersonām pieņemot lēmumus. Viņu lēmumi ietekmē mūs, mūsu valsts labklājību, tās attīstību.
Ar jūsu un visu mūsu viedokli mēs likumdevējiem un izpildvarai ik mirkli atgādinām, ka viņi ir deleģēti no tautas. Varas lēmumiem jābūt saskaņā ar iedzīvotāju gribu un vērtībām, nevis balstītiem uz slēpto politisko norunu nosacījumiem.

Ja nākamais Valsts prezidents tiek ievēlēts ar opozīcijas partiju balsīm, būtu tikai loģiski, ja tās tiktu iekļautas koalīcijā. Pretējā gadījumā jautājums: kādu iemeslu dēļ opozīcijas partijām būtu jābalso par pozīcijas partiju izvirzītu kandidātu? Pozīcijā esošie “Jaunā vienotība” izvirzījusi ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, “Apvienotais saraksts” izvirzījis uzņēmēju Uldi Pīlēnu. Kādēļ opozīcijā esošajiem ZZS, Progresīvajiem vai “Stabilitātei” būtu jābalso par šiem kandidātiem? Tikai tajā gadījumā, ja pēc Valsts prezidenta vēlēšanām, kurās viens no minētājiem kandidātiem uzvar, mainās valdība un tajā tiek iekļautas par kandidātu balsojušās partijas. Lūk kur aprakts Valsts prezidenta vēlēšanu atklātās balsošanas fenomens!

close
Rezultāti

arrow_downwardSaistītais saturs

Sociāldemokrātiskās partijas (SDP) "Saskaņas" valde paziņojusi, ka iesniegs Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) likumprojektu par visas tautas vēlētu prezidentu.
31.mai Ziņu aģentūra LETA