Pasākumi

20.jun
Runājot par 23. jūnijā un 24. jūnijā svinamiem svētkiem, viena daļa Latvijas iedzīvotāju tos sauc par Līgo svētkiem, citi – par Jāņiem. Tulkošanas birojs un mācību centrs “Skrivanek” skaidro, ka pareizāk šos svētkus būtu dēvēt par Jāņiem.
 
30.jun 2021
Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa “Sestā Jūdze” šovasar atzīmē savu 20 gadu jubileju, sadarbībā ar “MicRec” izdod jauno albumu “Upe”, kā arī izveidojusi īpašu jubilejas koncertprogrammu “Es iemīlēšos Tevī”. Tajā apkopota visu šo gadu laikā radīto romantiskāko dziesmu izlase.
 
31.mar 2021
Vidzemē gatavojas aktīvām, aizraujošām un līksmām brīvdienām. Organizatori ir parūpējušies, lai pasākumi notiktu droši, ievērojot epidemioloģiskās prasības.
 
30.jan 2021
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Kalniņš un Liepiņa, Sīlis un Kalita, «Karmena» un «Apburtā princese»
 
2.jan 2021
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Pauls un Apkalna, Osokins un Rebeka, Vāne, Mennika un Dreģe
 
5.dec 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt, izlasīt: Streičs un Brasla, Egliens un Krūze, Rutulis un «Labvēlīgais tips», Tabaka un Čaks.
 
7.nov 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Keišs un Pauls, Pecolli un Krovs, Miltiņš un Ieviņš, «Lielais Kristaps» un «Dons Kihots».
 
3.nov 2020
Pandēmijas diktēto sociālās distancēšanās pasākumu dēļ Latvijas Republikas proklamēšanas dienā 18. novembrī izpaliks tradicionālais svētku salūts. Līdz vakar vakaram vēl nebija arī skaidrs, vai šogad notiks gaismas ikgadējais festivāls „Staro Rīga”.
 
24.okt 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Riva un Tīna, Osokins un Gupalo, māsas un brālis Balanas.
 
17.okt 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Pauls, Jākobsons un Guļevska, Miltiņš un Sutugova, Virtmanis un Vētra, Kļava un Putniņš
 
26.sep 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Puķe un Mennika, Celms un Kļavinskis, Krenberga un Sareika, Strazda un Mellis, «Patriarha rudens» un «Nāve ēnā»
 
19.sep 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Zvīgulis un Vimba, Tiguls un Jančevskis, Krauze un Dž. Dž. Džilindžers, Čehovs, Čaklais un «Čello Cēsis»
 
12.sep 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Jančevska un Burkovska, Maliks un Ozoliņš, Krēmers un Osokins, «Melo-M» un Rudāne, Ziedonis performancē un kartupeļu talkā
 
27.jun 2020
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Grūbe un Subatnieks, Lūsēns un Brauns, Rudāne un Paškevičs
 
12.sep 2017
Pēc veiksmīgām vasaras viesizrādēm Alžīrijas operas namā un pirms došanās otrajā izrāžu tūrē uz Ameriku pasaulē pazīstamie iluzionisti Dace un Enriko Pecolli aicina Latvijas skatītājus uz unikālu pasākumu – Starptautiskajām iluzionistu cīņām Olybet MagicMania, kas piektdien no pulksten 19.30 notiks Olympic Voodoo Casino (viesnīcā Radisson Blu Latvija Elizabetes ielā 55).
 
16.mai 2017
Pirmais Baltijas Starptautiskais Klaunu un Pantomīmas Festivāls "CLOWN PARADISE 2017" notiks Rīgā un Jūrmalā 2017.gadā no 1. līdz 4.jūnijam.
 
17.apr 2017
Svinot pavasari, Turaidas muzejrezervāts aicina uz gadskārtu ieražu svētkiem Lieldienām, otrajās Lieldienās, 17. aprīlī plkst. 14.30 Turaidas muižas saimnieciskajā centrā, lai kopā ar ģimenēm un Siguldas folkloras kopu "Senleja" izdzīvotu Lieldienu latviskās tradīcijas.
 
15.apr 2017
No 15 līdz 17.aprīlim norisināsies otrais Šūpoļu festivāls „Latvija Šūpojas Siguldā”, kura laikā ikviens aicināts doties aptuveni trīs kilometru garā pastaigu maršrutā, lai apskatītu un izšūpotos 100 īpaši festivālam veidotās šūpolēs. Unikālas un neparastas šūpoles šogad Siguldā radīs mūziķi no grupām “Astro`n`out” un “Dzelzs Vilks”, LNT Brokastu komanda, kā arī citas sabiedrībā zināmas personības.
 
8.apr 2017
Šodien, 8. aprīlī, Ventspilī par godu Latvijas valsts 100 gadu jubilejai notiks jauna Ginesa pasaules rekorda “Visvairāk cilvēku vienlaikus stāda sīpolpuķes” uzstādīšana, ziņo pašvaldība.
 
11.mar 2017
Šodien, 11. martā, Dabas aizsardzības pārvalde aicina ikvienu interesentu kopīgi atzīmēt Līgatnes dabas taku 42. gadadienu, darbojoties dažādos izzinoši aktīvos pasākumos.
 
2.feb 2017
Sveču dienu ik gadu atzīmē 2. februārī, kaut gan senlatviešiem šī nebija svinama diena, bet gan nozīmīgs datums tā laika sadzīvē.
 
26.jan 2017
14.februārī jeb visu mīlētāju svētkos – Valentīndienā, kas ne velti tiek dēvēta par gada romantiskāko dienu –, dziedātāji Sonora Vaice, Nauris Indzeris un Jānis Kurševs Rīgas Latviešu biedrības namā notiekošajā Latvijas Operetes fonda rīkotajā dzirkstošajā koncertā priecēs visus, kas sirdī jūtas jauni un mīloši. Koncerta programmā – populāra skaistākā operešu mūzika un neapolitāņu dziesmas par mīlestību: Johana Štrausa, Franča Lehāra, Imres Kalmana, Eduardo di Kapua, Ernesto de Kurtis, Luidži Denzas (Luigi Denza) skaņdarbi. Koncerta sākums – plkst.19.