HOROSKOPI: šodien ļoti svarīgi neļauties ilūzijām un fantāzijām

 

Dienas pirmajā pusē dominēs pasivitāte un mīņāšanās uz vietas. Pēc pusdienlaika cilvēki kļūs aktīvāki, uzmanīgi pret niansēm, ļausies kārdinājumiem, būs elastīgi. Ļoti svarīgi neļauties ilūzijām un fantāzijām, bet būt loģiskiem, sekot plānam un instrukcijām, izvairīties no pārmērībām un izdabāšanas vājībām.

Auns 21.marts - 19.aprīlis
Pat necentieties būt pārāk rezultatīvi. Dienas sākumā var pievilt kāds, kurš vēl vakar bija iedvesmas objekts. Vakarā varētu būt vēlēšanās nolīst notikumu aizkulisēs.
Vērsis 20.aprīlis - 20.maijs
Dienas lielākajā daļā var būt sajūta, ka esat nokļuvis strupceļā vai arī esat ļoti tuvu tam. Zvaigznes iesaka iepauzēt, atlikt kārtējos darbus. Dienas otrajā pusē varētu rasties svaigas idejas, jauns skats uz senu problēmu.
Dvīņi 21.maijs - 20.jūnijs
Nesteidzieties iejukt darbos, sākt jaunus projektus, labāk par moto ņemiet teicienu – lēnāk brauksi, tālāk tiksi. Jo tuvāk nāks vakars, jo vairāk gribēsiet noskaidrot gan detaļas, gan būtību.
Vēzis 21.jūnijs - 22.jūlijs
Tikai pēc pusdienas laika radīsies sajūta, ka jums svarīgs darbs beidzot izvirzījies no mirušā punkta. Var uzrasties intriģējoša informācija. Neceriet uz pilnīgu skaidrību. Ņemiet talkā intuīciju!
Lauva 23.jūlijs - 22.augusts
Atsakieties no ārējiem efektiem, arī vieglprātības un nevērības. Situācija prasīs daudz elastīgāku un piesardzīgāku dzīvesveidu. Var rasties kārdinājums kaut ko noslēpt, pārkāpt likumus.
Jaunava 23.augusts - 22.septembris
Iniciatīvu nav ieteicams izpaust, diez vai izdosies valdīt pār notikumiem, visu saņemt savās rokās. Jo tuvāk nāks vakars, jo vairāk varētu interesēt citu cilvēku uzvedība. Pirmo gājienu ļaujiet izdarīt partnerim.
Svari 23.septembris - 22.oktobris
Diena sāksies uz pozitīvas nots, bet tālāk notiekošais gan varētu sagādāt vilšanos. Ja organisms ir novājināts, jābūt ļoti uzmanīgam, jo slimības un kaites var ķerties klāt kā putekļi.
Skorpions 23.oktobris - 21.novembris
Līdz pusdienlaikam kaut kā mierīgi un rāmi jādzīvo, pēc tam saasināsies atmiņa, intuīcija, radoša fantāzija, arī empātija. Viegli varēsiet noslēpt to, kas citiem nebūtu jāzina.
Strēlnieks 22.novembris - 21.decembris
Dienas pirmo pusi vislabāk pavadīt brīvā režīmā, nepiespiestos apstākļos. Zvaigznes saka, ka pret vakaru viss būtiski mainīsies, bet – ne jums par labu. Nāksies pielāgoties.
Mežāzis 22.decembris - 19.janvāris
Rīta pusē atlieciet pirkumus un finansiālu jautājumu risināšanu. Pēc pusdienlaika jābūt ļoti piesardzīgiem, bet jāuzmanās, lai nepiezagtos vajāšanas mānija. Nenāks par sliktu pasākumi, kas vērsti uz informatīvu drošību.
Ūdensvīrs 20.janvāris - 18.februāris
Dienu ieteicams sākt saskaņā ar paša garastāvokli un ieradumiem, rīts būs laiks pasivitātei. Dienas otrajā pusē radušās idejas būs kārdinošas, bet vienlaikus tās var būt iluzoras un zaudējumus nesošas.
Zivis 19.februāris - 20.marts
Planētu stāvoklis mainīsies dienas otrajā pusē, un rīts nav labvēlīgs iniciatīvām un liekai steigai. Neraugoties uz apstākļu mīklainību un paša iesīkstējušām ilūzijām, caur miglu spēsiet saskatīt patiesību.