Ziedi

11.jun
Zodiaka ziedi ir vēl viens veids, kā pārstāvēt katru no 12 zodiaka zīmēm. Jau kopš senām civilizācijām ziedi ir izmantoti, lai tuvinātu cilvēkus debesu zvaigznēm un ir tikai vēl viens veids, kā atspoguļot jūsu personības iezīmes, raksta bloombarflowers.com.
6.jun
Siena drudža sezona bieži liek cilvēkiem aizdomāties, vai kādi ziedi ir hipoalerģiski alerģijas slimniekiem. Labas ziņas: daudzi ziedi ir draudzīgi pret alerģijām.
15.mar
Ziediem ir maģisks veids, kā padarīt dienas gaišāku un radīt smaidu sejās. Puķes var izraisīt arī dažādas emocijas. 
5.dec 2023
Ziema ir laiks, kad mums ir iespēja palūkoties uz mūsu dārza bagātību ar citām acīm, gan uz to, vai arī rudenī un ziemā mūsu dārzi ir pievilcīgi, paskatīties, kas mūsu dzīvi dara grūtu, kaut kas ir iestādīts zem jumta sniega nokrišanas vietas, vai trūkst kāda zaļuma, vai apgaismojuma, kā arī varbūt mums trūkst ziemas ziedu?
25.nov 2023
Grieztie ziedi ir ļoti skaisti, taču reizēm to mūžs ir pārāk īss un puķes ātri vien zaudē savu skaisto izskatu. Lai paildzinātu to mūžu, eksperti iesaka sekot līdzi šiem četriem pavisam vienkāršajiem padomiem.
25.sep 2023
Ja jums ne visai iet pie sirds balti ziedi vai arī vēlaties veikt pavisam vieglu eksperimentu, tad šis triks ir tieši radīts jums. Pārsteidziet citus ar savu prasmi piešķirt ziediem jaunu nokrāsu!
30.aug 2023
Katram pirmklasniekam 1.septembris ir svētki. Tas iezīmē sākumu kam jaunam. Un, tāpat kā jebkurā svētku dienā, šeit nevar iztikt bez ziediem. Pirmais noteikums - 1. septembra ziediem jābūt svaigiem.
4.mai 2023
Svinīgā ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienai.
19.apr 2023
Akli sekot trendiem ir ļoti muļķīgi. Jo trendi ir mārketings. Ik pēc pusgada tie mainās tikai tādēļ, lai zīmoli varētu visu laiku pārdot mums ko jaunu.
6.mar 2023
Ziedu cenas gada laikā ir palielinājušās par 25-30%, saka ziedu vairumtirgotāju SIA "Zaļā bāze" un SIA "Latvijas roze" pārstāvji.
3.mar 2023
8.marts ir Starptautiskā sieviešu diena, kas aizsākās 1857.gadā ar ASV tekstila rūpnīcas darbinieču streiku, protestējot pret neapmierinošiem darba apstākļiem. Vēlāk sieviešu dienas nepieciešamība aktualizēta Strādājošo sieviešu konferencē Dānijā, un 1913.gadā Starptautisko sieviešu dienu pirmo reizi svinēja Šveicē, Dānijā, Austrijā un Vācijā.
23.feb 2023
Ienes mājās pavasari! Izveido glītu sienas dekoru!
12.feb 2023
Dodoties uz pasākumu, kur nepieciešams pasniegt ziedus, tie ilgu laiku var neatrasties ūdenī. Tāpēc pastāv risks, ka tie varētu sākt vīt. Šis ir pavisam vienkāršs veids, kā ilgāk saglabāt grieztos ziedus svaigus!
30.okt 2022
Daugavpilī pie pieminekļa padomju karavīriem aizturētas divas personas, informē Valsts policija (VP).
30.okt 2022
Nedēļas nogalē daugavpilieši turpināja nolikt ziedus pie padomju pieminekļiem, kurus tuvākajās dienās plānots nojaukt.
24.okt 2022
Šie padomi noderēs visiem puķu mīļiem. Ja vēlaties, lai jūsu mājās ilgāk saglabātos svaigi grieztie ziedi, izmēģiniet šos pavisam vienkāršos trikus!
13.aug 2022
Izveidojiet unikāla dizaina auduma somu!
20.jūl 2022
Liec lietā vecās smaržu pudelītes un izveido skaistu galda dekorāciju.
10.mai 2022
Otrdien cilvēki turpina nest ziedus uz laukumu pie pieminekļa Uzvaras parkā, kas no rīta jau atbrīvots no pirmdien sanestajiem ziediem.
9.mai 2022
Vizītē Latvijā šodien ieradās Ukrainas parlamenta priekšsēdētāja vietniece Olena Kondratjuka. Ukrainas parlamenta priekšsēdētāja vietniece kopā ar Saeimas priekšsēdētāju, Prezidija locekļiem un sadarbības grupas ar Ukrainas parlamentu deputātiem nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa.