Veikals

9.jun
Ir dzirdēts, ka paprikas kātiņi tiek nolauzti veikalā, lai par tiem nebūtu jāmaksā. Tagad jaunākā tendence ir ziedkāpostu lapu nolaušana, kaut arī cena ir par gabalu, nevis kilogramu.
5.jun
Raidījumā “Bez Tabu” vēršas māmiņa Ieva no Rīgas, kura kādā konditorejas veikalā Latgales priekšpilsētā piedzīvojusi neatbilstošu apkalpošanu.
31.mai
Terēza Bērza uz veikalu devās ar, viņasprāt, izcilu plānu. Sieviete bija izplānojusi incenēt nelaimes gadījumu, lai iegūtu tūkstošiem lielu kompensāciju, raksta "The Sun".
14.mai
ASV Mičiganas policija ziņo, ka uz kāda pārtikas veikala jumta tika izdarīts pārsteidzošs atklājums - sieviete apmēram gadu dzīvojusi veikala izkārtnē, ziņo "abcnews.com".
6.mar
Iespējams, mums katram ir kāds pārtikas produkts, kas reiz bijis ļoti iecienīts, bet ar laiku vai nu pavisam izņemts no aprites vai sarukuši produkta izplatīšanas apjomi, tāpēc tas nopērkams vien atsevišķās vietās.
15.jan
Kovida laikam bija viena pozitīva iezīme - veikalos viss bija safasēts - smalkmaizītes, cepumi utt, lai tik kāds tās neapšķauda. Taču tagad "groži" palaisti un visu, kas nav safasēts, var apgrābstīt pēc sirds patikas.
9.sep 2023
Lielbritānijas mēbeļu tirgotājs "Dunelm" nolēmis savdabīgā veidā cīnīties ar veikala zagļiem. Uzņēmums ievērojis, ka pēdējā laikā zagļi arvien vairāk iecienījuši, nesamaksājot paņemt, gultas veļas komplektus, tāpēc nonācis pie interesanta risinājuma samilzušajai problēmai, vēsta "The Sun".
29.jun 2023
Šodien Rīgas klusajā centrā "Lidl" atklāja savu 25. veikalu, bet "Burger King" - sesto ātrās ēdināšanas filiāli Latvijā, informē kompāniju pārstāvji.
19.mai 2023
Zagļu izdomai un "meistarībai" reizēm nav robežu. Kāds veikala zaglis, cenšoties aizbēgt ar iegūto lomu, mazliet pārcentās. Viņš noleca no veikala otrā stāva, ziņo "NBC Philadelphia".
30.apr 2023
Parīzē luksusa zīmola "Bulgari" veikalā nolaupīti juvelierizstrādājumi vairāku miljonu eiro vērtībā, svētdien vēsta laikraksts "Le Parisien" un portāls "Actu17".
26.apr 2023
Kāda mikroblogošanas vietne twitter lietotāja publicējusi ierakstu, kurā pastāsta par ļoti nepatīkamu pieredzi, kas piedzīvota lielveikalā Latvijā.
24.apr 2023
Smaržām ir milzīga nozīme mūsu dzīvē. Atcerieties, kāds šoks daudziem no mums bija ožas zudums korona vīrusa laikā – bez smaržām un smakām dzīve it kā zaudēja krāsu, tā bija kļuvusi melnbalta.
12.mar 2023
Ir brīži, kad nu tik ļoti negribās ģērbties, ka kļūst pilnīgi vienalga, ko cilvēki par tevi padomās. Plašā diskusija par braukšanu uz veikaluu pidžamā parāda, ka sabiedrības lielai daļai nav kompleksu.
2.mar 2023
"Twitter" kāda sieviete meklē cilvēku, kurš izstrādātu digitālu rīku, kas parādītu, kur tieši lielveikalā atrast konkrētu preci.
1.feb 2023
Kāda pircēja Latvijā pamanījusi, ka iecienīta produkta cena veikalā Latvijā 10 dienu laikā pieaugusi par teju 30%.
29.jan 2023
Kāda Twitter lietotāja dalījusies ar pieredzi vienā no Rīgas grāmatnīcām. Gan viņu, gan pečāk arī citus Twitter lietotājus šokējis pārdevējas jautājums.
28.jan 2023
Spraiga diskusija izvērtusies pie Kristapa Bunkus ieraksta tviterī.
27.jan 2023
Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā valsts valodas lietojums Latvijā aktualizējies jo īpaši.
23.jan 2023
2022. gadā tika sākts karš Ukrainā, Latvijā ieradās un turpina ierasties kara bēgļi, no veikalu plauktiem sankciju dēļ pazudušas preces no Krievijas un Baltkrievijas. Šo notikumu ietekmē ievērojami augušas cenas, vēstīts raidījumā "Bez Tabu", kas pētīja cenu izmaiņas Latvijas veikalos.
14.jan 2023
2022. gadā tika sākts karš Ukrainā, Latvijā ieradās un turpina ierasties kara bēgļi, no veikalu plauktiem sankciju dēļ pazudušas preces no Krievijas un Baltkrievijas. Šo notikumu ietekmē ievērojami augušas cenas, vēstīts raidījumā "Bez Tabu", kas pētīja cenu izmaiņas Latvijas veikalos.