Valsts apmaksāti veselības pakalpojumi

1.sep
Lai sniegtu savlaicīgu un koordinētu palīdzību nepilngadīgajiem ar atkarību izraisošu vielu lietošanas problēmām, valdība šodien apstiprināja jauna valsts apmaksāta pakalpojuma ieviešanu pilotprojekta veidā no šodienas, paredzot kompleksu pieeju bērniem un pusaudžiem ar psihiskiem un uzvedības traucējumiem psihoaktīvo vielu lietošanas dēļ.
17.jan 2024
No 2024.gada 1.janvāra ir ieviesti vairāki jaunumi un uzlabojumi valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā iedzīvotājiem. Par to, kas jāzina, saistībā ar jaunumiem, informē Nacionālais veselības dienests (NVD).
1.jan 2024
No 2024. gada plānots paplašināt valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu klāstu, paredz Veselības ministrijas (VM) izstrādātais rīkojums, kuru otrdien apstiprināja valdībā.