Valdis Zatlers

31.mai
Nesen Bijušais Latvijas prezidents Valdis Zatlers atgriezās no viesošanās Stambulā. Lidojums izvērtās spraigs.
6.mai
Raidījumā "Nedēļa. Post scriptum" nesen viesojās bijušais Latvijas valsts prezidents Valdis Zatlers. Viens no sarunas jautājumiem ir par sabiedriskajiem medijiem krievu valodā.
25.mar
Deportētie iedzīvotāji ar savu izturību pierādīja, ka Latviju nevar iznīcināt, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, runājot par Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienu.
20.mar
Mirstošam cilvēkam un viņa tuviniekiem visvairāk ir nepieciešama materiāla palīdzība, secināts Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) pētījumā "Momento Mori: dzīves noslēgums, nāve un iztēlotā pēcnāve mūsdienu Latvijas iedzīvotāju dzīvespasaulē".
17.mar
Eiropas Savienība (ES) varētu vienoties, ka Krievijas prezidenta "vēlēšanas" uz laiku okupētajās teritorijās Ukrainā nav likumīgas, tādu viedokli aģentūrai LETA pauda bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
17.jan
Valsts īpašumā pārņemtajam "Maskavas namam" ir slikta aura, tāpēc īpaši rūpīgi jāpārdomā tā turpmākā izmantošana, intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" sacīja bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
5.sep 2023
Šī Saeimas sasaukuma laikā varam sagaidīt vēl vienu valdību, šādu viedokli intervijā TV3 pauda eksprezidents Valdis Zatlers, pieļaujot, ka valstij šādas izmaiņas varbūt pat būtu vēlamas.
15.mai 2023
Valsts prezidenta amata kandidāti ir divi un abi ir līdzvērtīgi, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" teica bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
2.mai 2023
Latvijā ir viena no veiksmīgākajām sarežģītajām sabiedrībām, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" norādīja bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
3.feb 2023
Grūti novērtēt, kāda ir Latvijā dzīvojošo krievu attieksme pret karu Ukrainā, taču tie Krievijas pilsoņi, kuri piedalījušies Krievijas Valsts domes vēlēšanās, ir līdzatbildīgi par karu Ukrainā, tā savu viedokli TV24 raidījumā “Nedēļa. Post scriptum” pauž bijušais Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers.
12.dec 2022
Pēdējos gados eksprezidents Valdis Zatlers cīnās ar smagām veselības problēmām - viņam atklāts audzējs un draud ķermeņa paralīze, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Par dzīves grūtībām nesūdzas" izdevumā "Kas Jauns".
25.okt 2022
Raksturojot sarunas par jaunās koalīcijas izveidi un to, ka tika nonākts pie lēmuma veidot trīs partiju koalīciju, bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers norāda, ka noslēgums ir loģisks.
10.okt 2022
Skatoties, kā uz Nacionālā teātra skatuves izrādē notiek politiķu kariķēšana un birokrātijas atainošana, eksprezidents Valdis Zatlers atklāj, ka dzīvē ir vēl briesmīgāk, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Aktieri kariķē politiķus. Viņiem smiekli nenāk!" izdevumā "Privātā Dzīve".
4.mai 2022
Latvijas krieviem jāsaprot, ka karš Ukrainā atrāvis latviešu vēsturiskās rētas, intervijā Latvijas Televīzijās uzsvēra bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
31.mar 2022
Eksprezidents Valdis Zatlers LTV raidījumā “Dzīvei nav melnraksta” stāsta bērnību, par nokļūšanu medicīnā, politikā un dzīvi, kurā nedrīkst padoties.
23.mar 2022
Tuvākajā laikā Krievijā nekāda tautas atmošanās jeb sacelšanās pret valdošo režīmu nenotiks, pārliecināts bijušais Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers.
5.mar 2022
Nepieciešamības gadījumā katru dienu zvaniet radiniekiem, draugiem un pazīstamajiem Krievijā, lai paziņotu par notiekošo Ukrainā pēc Krievijas Vladimira Putina sāktā kara Ukrainā, šodien Ukrainas atbalsta mītiņā Rīgā krievu valodā sacīja eksprezidents Valdis Zatlers.
3.mar 2022
Bijušais prezidents Valdis Zatlers, komentējot Krievijas un Ukrainas konfliktu, uzsver, ka Krievijas prezidenta Vladimira Putina agresija ir ciniska un nehumāna, vēstīts izdevumā "Kas Jauns".
19.jan 2022
Bijušais Valsts prezidents, ārsts Valdis Zatlers, viesojoties kanāla TV24 raidījumā "Uz līnijas", komentējis, kāpēc seniori Latvijā tik kūtri vakcinējas pret Covid-19.
23.nov 2021
“Ir divas lietas, ko nepamanām. Pirmkārt, vidējā alga aug. Savā kabatā mēs to nejūtam, vienmēr būs par maz. Otrkārt, ko domājam par tiem, kuri pārvalda valsti, “ komentējot plānoto amatpersonu algu pielikumu TV24 raidījumā “Nedēļa. Post scriptum” saka eksprezidents Valdis Zatlers.