Vācija

16.jūl 2014
Vācijas policija slēgusi nelegālu mūzikas ierakstu ražotni, kas tiek uzskatīta par lielāko Eiropā.
11.jūl 2014
Vētrai brāžoties pāri Vācijas Ziemeļreinas-Vestfālenes, Hesenes un Saksijas zemēm, ceturtdienas naktī dzīvību zaudējis vismaz viens cilvēks, vēsta Vācijas mediji.
8.jūl 2014
Vācija varētu sākt prasīt maksu par valsts autoceļu lietošanu ārvalstu transporta līdzekļu vadītājiem.
7.jūl 2014
Vācijas prezidents Joahims Gauks pārsteigts par vāciešiem, kuri izteikuši atbalstu Krievijas prezidenta Vladimira Putina darbībām Ukrainas krīzē.
4.jūl 2014
Ar divām spēlēm šovakar startēs Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfināli. Pirmajā spēlē Eiropas grandu duelī Francija spēkosies ar Vāciju, bet vēlāk turnīra saimniece Brazīlija sacentīsies ar Kolumbiju.
3.jūl 2014
Vācijas augstskolu studenti izvēlas neriskēt, liecina "Ernest & Young" (EY) apkopotie aptauju dati, un vislabprātāk viņi strādātu sabiedriskajā sektorā, bet visaugstāk vācu studējošā jaunatne vērtē darba nodrošinājumu.
1.jūl 2014
Pasaules kausa izcīņā tiks aizvadītas abas atlikušās astotdaļfināla spēles. Līdz šim dueļu favorītēm klājies diezgan smagi, tomēr visu sešu grupu uzvarētājas spēja iekļūt ceturtdaļfinālā. Vai G grupas uzvarētāja Argentīna un H grupas uzvarētāja Beļģija spēs turpināt tradīciju? Argentīna un Šveice tiksies plkst. 19:00 pēc Latvijas laika, bet Beļģija un ASV cīkstēsies plkst. 23:00.
30.jun 2014
Šovakar Pasaules kausa izcīņā futbolā, kas risinās Brazīlijā, norisināsies divi nākamie astotdaļfināla dueļi - 19:00 Francija tiksies ar Nigēriju, savukārt vēlajā spēlē 23:00 Vācija eksaminēs Alžīriju.
25.jun 2014
Teju trīs ceturtdaļas vāciešu iebilst pret pastāvīgu NATO bāzu izvietošanu Austrumeiropā, kā to, bažījoties par Krievijas draudiem, pieprasījusi Polija un Baltijas valstis, liecina trešdien izplatītās sabiedriskās domas aptaujas dati.
19.jun 2014
Pēc pusotru nedēļu ilgušās vērienīgās glābšanas operācijas glābējiem no Vācijas dziļākās alas izdevies evakuēt pētnieku, kurš bija smagi ievainots.
19.jun 2014
ASV aizturēts 89 gadus vecs vīrietis, kurš, domājams, Otrā pasaules kara laikā strādājis par sargu koncentrācijas nometnē.
17.jun 2014
Vācijas izlases futbolists Lukašs Podoļskis pēc pārliecinošā panākuma pret Portugāli (4:0) atklāja, ka uzvaru veltījis Mihaelam Šūmaheram, kura veselības stāvoklis beidzot ir uzlabojies.
16.jun 2014
Iepriekšējā Pasaules kausa pusfināliste Vācija ar graujošu uzvaru sāka šo čempionātu, ar 4:0 sakaujot Portugāli. Trīs vārtus guva Tomass Millers, kurš pirmā puslaika beigās nokārtoja arī Pepes sarkano kartīti.
15.jun 2014
Starptautisku glābēju komanda uzsākusi Vācijas dziļākajā alu sistēmā ievainotā pētnieku evakuāciju.
6.jun 2014
Vācijas parlaments apspriež valdības priekšlikumu noteikt bargākus nosacījumus patvēruma meklētājiem no trim Balkānu valstīm - Serbijas, Maķedonijas un Bosnijas-Hercegovinas.
14.mai 2014
Pie savas pirmās uzvaras šajā pasaules čempionātā hokejā tikusi Šveices izlase, kas prata apspēlēt Vācijas hokejistus. Šveicieši otrās trešdaļas beigās ieguva divu vārtu pārsvaru, nosargājot panākumu spēlē ar rezultātu 3:2.
13.mai 2014
Draudi par ēkā ievietotu bumbu pirmdien izjaukuši bijušā Vācijas kanclera Gerharda Šrēdera 70.dzimšanas dienas svinības Kronbergas pils viesnīcā netālu no Frankfurtes, otrdien ziņo mediji.
11.mai 2014
Pēc šodien notikušās Latvijas un Vācijas izlašu spēles hokejā pasaules čempionātā Baltkrievijā mūsu pretinieku treneris Pets Kortina novērtēja latviešu kā sīkstus pretiniekus, savukārt uzvaras vārtu autors Tomass Ofenheimers pauda savu prieku par divās spēlēs gūtajiem pieciem punktiem, kā arī to, ka izdevies pārspēt Latvijas izlases vārtsargu.
11.mai 2014
Vācijas izlases uzbrucējs Tomass Ofenhaimers 56. minūtē ar metienu starp Kristera Gudļevska kājsargiem realizēja soda metienu un sagādāja Latvijas valstsvienībai pirmo neveiksmi 2014. gada pasaules čempionātā hokejā - 2:3. Mūsējo rindās izcēlās Georgijs Pujacs, kurš realizēja vairākumu, un Miķelis Rēdlihs, taču ne reizi neizdevās izvirzīties vadībā.
11.mai 2014
2014. gada pasaules čempionātu hokejā, kas pirmo reizi norisinās Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā un kas Latvijas valstsvienībai sākās ar vēsturisku panākumu, sasniegusi trešā diena. Pulksten 13:45 laukumā dosies arī mūsējie, kuriem pretī sāksies vēl viena komanda, kas turnīru sāka ar uzvaru - Vācija. Vai izdosies revanšēties par pērn piedzīvoto sauso zaudējumu? Tiešraide kanālā TV3.